نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499956
زمان آغاز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که جلسات بررسی رای اعتماد وزرای کابینه دوازدهم از سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: با توجه به مهلت یک هفته‌ای مجلس برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی از زمان اعلام اسامی آنها، جلسات مجلس برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی از سه‌شنبه آینده برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه بررسی جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی به صورت متوالی خواهد بود، گفت: طبق عرف و روال گذشته این جلسات در دو شیفت کاری برگزار می‌شود.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس درباره عدم معرفی وزیر پیشنهادی علوم نیز یادآور شد: صراحت آئین نامه این است که رئیس جمهور باید لیست کابینه را اعلام کند، اما دو تفسیر وجود دارد که ایشان باید همه کابینه را اعلام کند یا بخشی از آن را و ما برای اینکه کار بهتر به پیش برود، از آقای امیری خواهش کردیم از رئیس جمهور بخواهند گزینه پیشنهادی وزارت علوم را تا فردا اعلام کنند تا رای اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم نیز همزمان با سایر اعضای کابینه انجام شود.
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۵:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۴:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۳:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۳:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۲:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۲:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۲:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۲:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۱:۵۱
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ انتخابات ریاست جمهوری+ روحانی+ کابینه دولت دوازدهم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۱۶:۳۵:۵۳
رحماني فضلي چرا هست ؟؟؟ (4511173) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته