توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436694
واکنش کیهان به اظهارات اخیر رییس دولت اصلاحات
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۵
کیهان نوشت: یکی از دست‌اندرکاران فتنه و آشوب نیابتی 88 می‌گوید امیدوارم آشتی نسبی که از اثرات درگذشت آیت‌الله هاشمی شکل گرفته، با محوریت مقام معظم رهبری تداوم داشته باشد.

محمد خاتمی در بنیاد باران گفته است: انشقاق و محدود کردن افراد انقلابی که می‌توانند منشأ خیر باشند به نفع هیچ کس نیست.

وی می‌افزاید: امیدوارم بزرگان کشور به خصوص مقام معظم رهبری ما را وارد عرصه جدیدی از زندگی برای خدمت به مردم و اعتلای کشور کنند؛ نباید در گذشته بمانیم و آقای هاشمی هم همین را می‌خواست. امیدوارم آشتی نسبی که از اثرات درگذشت آیت‌الله هاشمی شکل گرفته با محوریت مقام معظم رهبری تداوم داشته باشد.

این اظهارات مزوّرانه در حالی است که خاتمی شجاعت عذرخواهی از مردم به خاطر دروغگویی و اغواگری و فتنه‌انگیزی سال 88 را ندارد؛ حال آن که او در محافل خصوصی اصلاح‌طلبان چندبار اقرار کرده که تقلب (استارت فتنه و آشوب 88) در انتخابات واقعیت ندارد؛ مشابه همین حرف را تاج‌زاده نیز در ویدئوی معروفی که از وی منتشر شده تصریح می‌کند مبنی بر اینکه «من که خود تجربه برگزاری انتخابات دارم، 11 میلیون تقلب امکانپذیر نیست».

خاتمی در آن سال به همراه برخی افراطیون مدعی اصلاحات در حال پر کردن خانه‌های جدول‌ دشمن بود و نشانه خیانت وی آن است که حتی با وجود مشاهده و شنیدن شعارهایی مانند حذف جمهوری اسلامی، مرگ بر اصل ولایت‌فقیه، انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است و... بی‌حرمتی فتنه‌گران در روز عاشورا حاضر نشد از فتنه‌گران برائت بجوید و در کنار نظام و انقلاب بایستد. بنابراین اکنون چگونه می‌تواند خود را انقلابی و منشأ خیر جا بزند یا از دوره جدید سخن بگوید؟ مگر قرار است مجال خیانت و جنایت و وطن‌فروشی دوباره‌ای برای طیف متبوع وی فراهم شود؟ در این میان برخورد کریمانه نظام با مرحوم هاشمی، به معنای فراموشی خیانت مدعیان اصلاح‌طلبی نیست؛ کسانی که به خود هاشمی نیز رحم نکردند و او را عالیجناب سرخپوش قتل‌های زنجیره‌ای، پدرخوانده (مافیا) و... معرفی نمودند.

... و سرانجام اینکه ارتکاب جرم و جنایت و خیانت آن هم در مقیاس ملی مشمول مرور زمان نمی‌شود و عاملان آن ظلم بزرگ به کشور و نظام باید مجازات شوند.
 
کلمات کلیدی : کیهان + رییس دولت اصلاحات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.