توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410674
این نوشیدنی لاغرتان می‌کند!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۴
امروزه رژیم‌های لاغری بسیاری تبلیغ می‌شوند که همه‌شان به شما قول صددرصدی می‌دهند که لاغرتان می‌کنند و چربی‌سوز قوی شکم و پهلو هستند.

 به گزارش تسنیم، امروزه رژیم‌های لاغری بسیاری تبلیغ می‌شوند که همه‌شان به شما قول صددرصدی می‌دهند که لاغرتان می‌کنند و چربی‌سوز قوی شکم و پهلو هستند! اما پس از استفاده از بسیاری از آنها پی می‌بریم که نتایجی که منتظرش بودیم سرابی بیش نبوده و علاوه بر اینکه پولمان را هدر داده‌ایم دچار سرخوردگی ناشی از به نتیجه نرسیدن تلاش‌هایمان هم می‌شویم. اما ناراحت نباشید ما در این نوشتار یک نوشیدنی چربی‌سوز قوی معجزه‌آسا به شما معرفی می‌کنیم که در عرض یک هفته 4 کیلوگرم وزن کم کنید و دور کمرتان تا 10 سانتی‌متر کوچک‌تر و لاغرتر شود! خوب، تعجبی ندارد که باورتان نشود یا به این مطلب هم مثل بقیه نوشته‌های لاغری نگاه کنید اما امتحان کردنش اصلاً خرج زیاد و سختی زیادی برایتان ندارد، کافی است مواد مورد نیاز این دستورالعمل را که بسیار هم ساده و ارزان هستند آماده کنید و این نوشیدنی را در خانه برای خودتان تهیه کنید و قبل از خواب بنوشید. مواد مورد نیاز برای تهیه نوشیدنی چربی‌سوز قوی 1. یک لیموی تازه و بزرگ 2. هشت فنجان آب 3. یک خیار بزرگ 4. چند برگ نعناع تازه (از 2 تا 4 شاخه نعناع کافی است) 5. یک زنجبیل تازه (حدوداً 100 گرم) دستور تهیه نوشیدنی چربی‌سوز قوی ابتدا لیمو را تمیز بشویید و به دو قسمت تقسیم کنید. بهتر است سر و ته لیمو را هم بزنید، و تبدیل به برش دایره‌ای‌شکلی شود. سپس 8 فنجان آب را در یک کاسه بزرگ بریزید و لیموها را داخل آن بیندازید. خیار را پوست بکنید و چند برش بزنید و تمام قطعاتش را داخل کاسه آب و لیمو بریزید. هر تعداد برگ نعناعی را که داشتید به این مواد اضافه کنید، سپس زنجبیل را پوست بکنید و داخل کاسه رنده کنید و کل مواد را خوب هم بزنید تا حسابی با هم مخلوط شوند. معجونی که آماده کرده‌اید در یک ظرف درپوش‌دار بریزید و داخل یخچال نگهداری کنید. از روز بعد قبل از خواب یک فنجان از این نوشیدنی را میل کنید و در طول روز هم دو سه بار که احساس تشنگی کردید می‌توانید به‌جای آب معمولی این نوشیدنی دست‌ساز خودتان را بنوشید. پس از یک هفته مصرف این نوشیدنی اولین نتایج معجزه‌آسا را خواهید دید. امیدواریم که با تهیه و مصرف این نوشیدنی به نتیجه دلخواه خود برسید و نتیجه را در همین صفحه با سایر خوانندگان بازده به اشتراک بگذارید. منتظر شما هستیم.
امروزه رژیم‌های لاغری بسیاری تبلیغ می‌شوند که همه‌شان به شما قول صددرصدی می‌دهند که لاغرتان می‌کنند و چربی‌سوز قوی شکم و پهلو هستند.

به گزارش تسنیم، امروزه رژیم‌های لاغری بسیاری تبلیغ می‌شوند که همه‌شان به شما قول صددرصدی می‌دهند که لاغرتان می‌کنند و چربی‌سوز قوی شکم و پهلو هستند! 

اما پس از استفاده از بسیاری از آنها پی می‌بریم که نتایجی که منتظرش بودیم سرابی بیش نبوده و علاوه بر اینکه پولمان را هدر داده‌ایم دچار سرخوردگی ناشی از به نتیجه نرسیدن تلاش‌هایمان هم می‌شویم.

اما ناراحت نباشید ما در این نوشتار یک نوشیدنی چربی‌سوز قوی معجزه‌آسا به شما معرفی می‌کنیم که در عرض یک هفته 4 کیلوگرم وزن کم کنید و دور کمرتان تا 10 سانتی‌متر کوچک‌تر و لاغرتر شود! خوب، تعجبی ندارد که باورتان نشود یا به این مطلب هم مثل بقیه نوشته‌های لاغری نگاه کنید اما امتحان کردنش اصلاً خرج زیاد و سختی زیادی برایتان ندارد، کافی است مواد مورد نیاز این دستورالعمل را که بسیار هم ساده و ارزان هستند آماده کنید و این نوشیدنی را در خانه برای خودتان تهیه کنید و قبل از خواب بنوشید.

مواد مورد نیاز برای تهیه نوشیدنی چربی‌سوز قوی

1. یک لیموی تازه و بزرگ

2. هشت فنجان آب

3. یک خیار بزرگ

4. چند برگ نعناع تازه (از 2 تا 4 شاخه نعناع کافی است)

5. یک زنجبیل تازه (حدوداً 100 گرم)

دستور تهیه نوشیدنی چربی‌سوز قوی

ابتدا لیمو را تمیز بشویید و به دو قسمت تقسیم کنید. بهتر است سر و ته لیمو را هم بزنید، و تبدیل به برش دایره‌ای‌شکلی شود. سپس 8 فنجان آب را در یک کاسه بزرگ بریزید و لیموها را داخل آن بیندازید. خیار را پوست بکنید و چند برش بزنید و تمام قطعاتش را داخل کاسه آب و لیمو بریزید. هر تعداد برگ نعناعی را که داشتید به این مواد اضافه کنید، سپس زنجبیل را پوست بکنید و داخل کاسه رنده کنید و کل مواد را خوب هم بزنید تا حسابی با هم مخلوط شوند.

معجونی که آماده کرده‌اید در یک ظرف درپوش‌دار بریزید و داخل یخچال نگهداری کنید. از روز بعد قبل از خواب یک فنجان از این نوشیدنی را میل کنید و در طول روز هم دو سه بار که احساس تشنگی کردید می‌توانید به‌جای آب معمولی این نوشیدنی دست‌ساز خودتان را بنوشید.

پس از یک هفته مصرف این نوشیدنی اولین نتایج معجزه‌آسا را خواهید دید.

امیدواریم که با تهیه و مصرف این نوشیدنی به نتیجه دلخواه خود برسید و نتیجه را در همین صفحه با سایر خوانندگان بازده به اشتراک بگذارید. منتظر شما هستیم.
 
کلمات کلیدی : رژیم‌ لاغری+چربی‌سوز+شکم+نوشیدنی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.