نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410872
جهان نیوز از ۲ شکایت تبرئه و در یک شکایت مستحق تخفیف شناخته شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۲
کسائیان گفت: پرونده سایت جهان نیوز در موضوع شکایت نماینده حقوقی وزارت امورخارجه در بابت انتشار نامه و گفتار خانم موگرینی به اتفاق آرا مجرم شناخته نشد.

«علی اکبر کسائیان» در گفت‌وگو با میزان، در ارتباط با دادگاه امروز مطبوعات اظهار کرد: پرونده سایت جهان نیوز در شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان به ریاست قاضی شقاقی مورد رسیدگی قرار گرفت.
 
 وی ادامه داد: این سایت در بابت شکایت نماینده مدعی العموم به اتهام پخش شایعات و انتشار خلاف واقع به اتفاق آرا مجرم شناخته نشد.
 
کسائیان گفت: سایت مذکور در موضوع شکایت نماینده حقوقی وزارت امورخارجه در بابت انتشار نامه و گفتار خانم موگرینی به اتفاق آرا مجرم شناخته نشد.
 
سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات در پایان خاطرنشان کرد: در مورد انتشار مطالب و اخباری درباره سرکرده طالبان با اکثریت آرا مجرم شناخته شد، ضمنا هیئت منصفه مطبوعات استان تهران به اتفاق آرا متهم را مستحق تخفیف دانست.
 
کلمات کلیدی : توقیف+جهان نیوز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۱۴:۴۸:۴۶
اها، پس برای خبر طالبانه که فرستادیش به جهنم؟ دولت حقوقداناس دیگه (4003839) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۱۷:۵۴:۴۳
جالبه اول قصاص کردن بعد محاکمه! (4004105) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۲۰:۲۸:۰۴
دولتی که اینقدر بی تحمل است که از هر کس علیه اش حرف زد و سندی فاش کرد شکایت میکند چطور اینقدر پز آزادی میدهد آخر؟!!!!! (4004316) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.