توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491378
دستگیری عوامل جنایت قتل خانوادگی در پاکدشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۸
سردار عبدالرضا ناظری گفت: درپی اعلام کشف یک جسد در کانال انتقال آب دریکی از مناطق شهرستان پاکدشت، رسیدگی به این پرونده در دستور کارمأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

به گزارش میزان، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری دو نفر از عوامل جنایت قتل خانوادگی در شهرستان پاکدشت خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، سردار عبدالرضا ناظری گفت: درپی اعلام کشف یک جسد در کانال انتقال آب دریکی از مناطق شهرستان پاکدشت، رسیدگی به این پرونده در دستور کارمأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده ازجسد متوفی مشخص شد که مقتول به اثرخفگی و پرتاب از ارتفاع دچار جراحات فراوان شده و جان خود را از دست داده است.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی درتحقیقات از خانواده و دوستان مقتول، به اختلاف خانوادگی میان وی و همسرش پی بردند که وقوع قتل توسط باجناق با همدستی همسر مشخص شد.

فرمانده انتظامی ویژه استان تهران افزود : در بازجویی‌های به عمل آمده مشخص شد که مقتول ابتدا توسط همسر مسموم شده و در حالت نیمه هوشیاری ، توسط باجناق به خارج از شهر منتقل و داخل کانال آب انداخته می شود.

ناظری تصریح کرد: دو متهم قتل توسط مأموران پلیس آگاهی دستگیری و با تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی با مراجع قضایی ارجاع داده شدند.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را برعهده دارد.
 
 
کلمات کلیدی : قتل+قتل خانوادگی+پاکدشت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.