توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433525
فردا؛ ممنوعیت تردد خودروها در محدوده دانشگاه تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۴
پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: با توجه به برگزاری آیین تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه تهران، تردد خودروها از ساعت 6 صبح فردا(سه شنبه) تا پایان مراسم در معابر محدوده و مسیرهای منتهی به این دانشگاه ممنوع است.

به گزارش ایرنا، تردد خودروها طی این مدت(ساعت 6 صبح تا پایان مراسم) در خیابان های منتهی به دانشگاه تهران، محدوده چهارراه ولی عصر(عج)، حافظ، وحدت اسلامی و آزادی ممنوع است.

همچنین، توقف خودروها در مسیرهای منتهی به محل برگزاری مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی(دانشگاه تهران) از ساعت 1 بامداد فردا(سه شنبه) تا پایان مراسم ممنوع است.

بر اساس اعلام پلیس راهور تهران بزرگ، هرگونه توقف در بلوار کشاورز از میدان ولیعصر (عج) تا تقاطع کارگر در هر دو مسیر،خیابان ولی عصر (عج) حد فاصل خیابان جمهوری تا میدان ولی عصر (عج) و تمامی خیابان های واقع در ضلع غربی خیابان ولیعصر (عج)،خیابان کارگر حد فاصل خیابان جمهوری تا بلوار کشاورز و تمامی خیابان های واقع در ضلع شرقی، طول خیابان های فلسطین و جویبار از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز،طول خیابان های قدس از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز،طول خیابان 16 آذر از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز، طول خیابان طالقانی از تقاطع قدس تا خیابان ولیعصر (عج) و خیابان های فخر رازی، فلسطین، ابوریحان، دانشگاه رازی، 12 فروردین و منیری جاوید ممنوع است.

ماموران پلیس راهور تهران بزرگ، خودروهای پارک شده دراین محدوده را به پارکینگ های عمومی منتقل می کنند. آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر روز گذشته در سن 82 سالگی و به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهدای تجریش به ملکوت اعلی پیوست.

آیین تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، فردا(سه شنبه) در دانشگاه تهران برگزار می شود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح فردا (سه‌شنبه) با حضور در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه تهران، نماز را بر پیکر ایشان اقامه می‌کنند.
کلمات کلیدی : تردد در محدوده دانشگاه تهران+مراسم تشییع هاشمی رفسنجانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته