توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426523
"قاتل" دختر 22 ساله پاوه‌ای دستگیر شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی که برادرزاده 22 ساله خود را به قتل رسانده بود، توسط ماموران انتظامی شهرستان پاوه دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدرضا آمویی در تشریح این خبر گفت: در پی تماس اهالی یکی از روستاهای توابع شهرستان پاوه مبنی بر وقوع یک مورد قتل عمد، ماموران انتظامی شهرستان به صحنه حادثه اعزام شدند.

وی افزود: اظهارات شاهدان عینی و بررسی صحنه جرم از خفگی و قتل عمد دختر 22 ساله پاوه ای توسط یکی از اقوام نزدیکش حکایت داشت.

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از سه روز اقدامات اطلاعاتی، مظنون اصلی این حادثه دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.

آمویی تصریح کرد: متهم که عموی مقتول بود، در بازجویی های صورت گرفته به جرم خود اعتراف و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اینکه آستانه تحمل افراد به میزان چشمگیری کاهش یافته است، افزود: متاسفانه بسیاری از مردم قادر به کنترل خشم خود نیستند و مواردی را که به راحتی با گفت و گو قابل حل است به مشاجره، نزاع و حتی قتل ختم می کنند.

وی افزود: حتی اگر صلح و سازش پایان نزاع و درگیری باشد، اعمال مجازات قانونی به قوت خود باقی خواهد ماند.
 
کلمات کلیدی : قتل + جنایت + دستگیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.