نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 266224
دستگیری همه عوامل حادثه شیراز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۱
معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور گفت: براساس اسناد، مدارک، شواهد و فیلم‌هایی که مورد بررسی قرار گرفت تمامی عوامل حمله به آقای مطهری و خودروی حامل وی شناسایی شدند.

حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور در گفت‌وگو با تسنیم، از شناسایی کامل عاملان حادثه شیراز خبر داد و گفت: براساس اسناد، مدارک، شواهد و فیلم‌هایی که مورد بررسی قرار گرفت تمامی عوامل حمله به آقای مطهری و خودروی حامل وی شناسایی شدند.

وی افزود: جمعا ۸ نفر از این عوامل نقش اصلی را داشته‌اند که حکم جلب آنها صادر شده است.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه عملکرد تمامی دستگاه‌های مسئول در این ارتباط مورد توجه و بررسی وزارت کشور قرار گرفت، در پاسخ به این سوال که آیا عاملان این حادثه منتسب به گروه خاصی بودند یا خیر؟ تصریح کرد: براساس اطلاعاتی که به دست آمده این اقدام با دیدگاه‌های شخصی و برداشت شخصی توسط آنها صورت گرفته است.

وی گفت: در نامه‌ای به سران قوا نتایج بررسی‌های خود از عاملان حادثه شیراز را اعلام کرده‌ایم. ذوالفقاری در پاسخ به سوالی در خصوص به عهده گرفتن عملیات تروریستی شهادت ۸ نفر از ماموران نیروی انتظامی توسط گروهک تروریستی جیش العدل، گفت: آنها خودشان این‌گونه اعلام کردند، اما این احتمال وجود دارد که گروه‌های مرتبط با جیش‌العدل دست به این اقدام زده باشند.

وی تصریح کرد: اقدامات دیپلماتیک با کشور پاکستان در حال انجام است و همکاری‌های دوطرفه برای ردیابی عاملان این حادثه در جریان است.
 
کلمات کلیدی : حادثه شیراز+علی مطهری
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۹ ۲۰:۴۰:۲۱
اقدام با دیدگاه‌های شخصی و برداشت شخصی !!!
من که باور کردم ! (2804328) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۰ ۰۷:۳۹:۰۲
چقدر این دیدگاه شخصی و برداشت شخصی ادما مثل همه - به طور اتفاقی با خبر می شن . به طور اتفاقی یک جا جمع می شن - به طور اتفاقی در کنار هم وای میسن . به طور اتفاقی حمله می کنند . چقدر اینا دیدگاه شخصیشون مثل همه (2805256) (alef-10)