نظر منتشر شده
۷۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 6822
شهرام در دام (فیلم)
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۵ ساعت ۰۹:۳۸
  وزير اطلاعات  در جمع خبرنگاران جزئيات دستگيري شهرام جزايري عرب را تشريح كرد.

به گزارش خبرگزاری ها، وزير اطلاعات يكشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: شهرام جزايري با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) و با كمك وزارت امور خارجه و قوه قضائيه در نخستين ساعات بامداد امروز يكشنبه دستگير شد.
وي افزود: اين پرونده در اختيار قوه قضائيه بود و محكوم هم دوران دادگاه و مجازات خود را سپري مي‌كرد و طبيعتاً وزارت اطلاعات در خصوص اين پرونده هيچ نقشي نداشت.
وزير اطلاعات اضافه كرد: پس از فرار متهم از دست ماموران و اطلاع وزارت اطلاعات از اين موضوع، اين وزارتخانه احساس كرد كه بايد موضوع را پيگيري كند.
محسني اژه‌اي ادامه داد: مسئولين قوه قضائيه هم پس از مدتي درخواست كردند كه وزارت اطلاعات وارد اين پرونده شود و موضوع فرار اين متهم را پيگيري كند.
وزير اطلاعات با بيان اين كه اين وزارتخانه بلافاصله پس از درخواست قوه قضائيه با شيوه‌هاي اطلاعاتي موضوع را پيگيري كرد، اظهار داشت: ابتدا خبرهايي مي‌رسيد مبني بر اين كه خانواده جزايري ايران را ترك و به يكي از كشورهاي حاشيه خليج فارس رفته‌ است و از آنجا هم قصد دارد به كشور ديگري به خصوص كشورهاي اروپايي برود.
وي افزود: با بررسي‌هاي به عمل آمده مشخص شد،شهرام جزايري با خانواده خود نيست و وزارت اطلاعات با توجه به توانايي كه در حال حاضر دارد موضوع را دنبال كرد و چند روز پيش مطلع شديم وي در منطقه‌اي دورافتاده در يكي از كشورهاي حاشيه خليج فارس به سر مي‌برد.
وزير اطلاعات با بيان اين كه اين مجرم به دليل اين كه با نام اصلي خود وارد اين كشورها نشده بود، آنها از ورود وي اظهار بي‌اطلاعي مي‌كردند، گفت: نيروهاي وزارت اطلاعات موفق شدند پس از پيدا كردن محل اختفاي جزايري و در اواخر هفته گذشته پس از هماهنگي با مسئولين قوه قضائيه و وزارت امور خارجه تيمي را به محل اعزام كند.
وي افزود: تيم اعزامي محل اختفاي شهرام جزايري را به پليس اين كشور نشان داد و آنها هم همكاري كردند و پس از دستگيري وي را طبق ضوابط تحويل جمهوري اسلامي ايران دادند.
محسني اژه‌اي گفت: هواپيماي حامل شهرام جزايري مجرم فراري ساعت 18:00 امروز در فرودگاه مهرآباد تهران به زمين نشست و نامبرده تحويل مقامات قضايي و از آن جا به زندان منتقل شد.
وزير اطلاعات در پايان خاطرنشان كرد: يكي از اشتباهات شهرام جزايري فرار ذليلانه و خفت‌بار آن بود و اشتباه ديگرش اين بود كه افرادي وجود دارند كه از رشوه گرفتن معصوم‌ هستند.
 لینک مرتبط: جزئیاتی از گزارش هیات تحقیق 3 نفره ماجرای فرار جزایری 
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۲:۴۳:۰۰
با تشکر ویژه از ماموران ویژه اطلاعات (19246)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۲:۵۹:۴۵
خدا عوضشان بده واقعا کار بزرگی کردند (19252)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۰:۰۵:۳۴
اميدواريم اين زحمات و جديت ، شامل تمامي مفسدين اقتصادي كه راست راست راه مي روند هم بشود .. (19275)
 
احمد
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۲:۴۶:۱۴
مسولان محترم وزارت اطلاعات ضمن خسته نباشبد؛ لطفا شهرام جزایری را خودتان یک جوری محاکمه و تنبیه کنید و خلاصه تحویل زندان و قوه قضائیه ندهید چون دست آقایان یخورده لیز است ممکنه دوباره طرف بپرد (19247)
 
از طرف مردم ایران
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۲:۴۷:۴۴
دست برو بکس اطلاعات درد نکند. شب عیدی دلمون خنک شد ...
اگه دو سه تا سرهنگ آمریکایی و اسرائیلی هم بیارین دیگه عیدیمون تکمیل میشه (19248)
 
جعفر دولتیاری
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۲:۵۲:۵۸
تو رو خدا این بابا رو زندان اوین نبرید اونجا امن نیست .تو یه کلانتری نگه اش دارید. (19250)
 
احد اسدی
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۴:۵۸:۵۴
از اینکه خبر دستگیری اقای شهرام جزایری را شنیدم خیلی خوشحال شدم.
نه به اینکه او مجرم بود و نه به اینکه او توانسته بود از قانون فرار کند به این امید که مسئولین ایرانی توانستند قدرت و عظمت و راندمان کاری و توانایی های خود را در سطح جهانی به نمایش بگذارند بر این توانایی ها می بالم.
ولی سوالی که مطرح است این است چه کسانی شهرا جزایری ها و دیگر همردیفان او را می سازند که هنوز در اختیار قانون نیستند.
عمل به قانون و تمکین به قانون چقدر خوب است.
امیدوارم روزی برسد که قانون در کشورما مو به مو اجرا شود و ریشه هر چیزی که عمل خلاف قانون را پی ریزی می کند را بخشکاند.
دستگیری شهرام جزایری پیام مهم دیگری نیز داشت ان به کسانی است که با او همکاری چه در خفا و چه در اشکار کرده بودند.
عمل وزارت اطلاعات نشان از قدرت این وزارت خانه و ایرانیانی است که با جدیت و با قدرت توانستند ابروی ما را حفظ کنند از مسافت بسیار دور بازوان شماها را می بوسم و به شما افتخار می کنم.
پس این عمل بار دیگر ثابت کرد که ما می توانیم. (19254)
 
مهدی خاوری
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۷:۰۱:۴۶
سلام ودرود خدا بر سربازان گمنام امام زمان که بادرایت وتلاش خود آبروی نظام را حفظ کردند مرحبا وخداقوت (19256)
 
حمید ابراهیمی
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۷:۳۴:۰۲
عیدی خیلی خوبی بود! (19257)
 
رحيم
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۷:۳۷:۱۲
ماجراي دستگيري شهرام جزايري نشان دادكه اگر اراده اي بر دستگيري مفسدان باشد مي توان آن را عملي كرد .
وليكن چه خوب است پس از اين ماجرا آن آقازاده هائيكه با انواع رانت هاي دولتي و فاميلي و به مدد پشتوانه هاي خود در دستگاههاي قضائي و دولتي همچنان خون مردم را مي مكند از نظر دور نداشت و سراغ آنها هم رفت . (19258)
 
حقیقت طلب
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۷:۵۳:۳۲
لازم است وزارت اطلاعات قبل از اینکه ایشان را تحویل زندان و قوه قضائیه دهد ضمن بازجوئی از او کلیه کسانی که در فرار او به نحوی ایفاء نقش کرده اند شناسائی و پس از معرفی به مردم زمینه محاکمه آنان را فراهم نماید . (19259)
 
اطلاعاتی
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۵:۰۷:۵۲
پس فکرمیکنی آن ضربه هائی که به صورتش خورده، برای چه بوده است؟ البته اطلاعات بدست آمده برای اجرای عدالت نیست. (19317)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۹:۰۹:۱۵
همه بچه های اطلاعات را عشق است
دمتون گرم (19260)
 
محمد
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۹:۱۲:۱۲
خوب اينو كه همه عالم ميدونستن رفته دوبي مخفي شده.
ولي در هر صورت مرسي گرفتينش.
ولي بپايين نپره دوباره (19261)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۰:۰۶:۵۶
الآن تو دبي گرفتنش ديگه ؟ :D دبي هم همون عمانه ؟ :p

ولي خوشم اومد رد گم كني گفتن فكر كنيم فرانكفورته تا طرف جاش بشينه جاي ديگه نره :L (19277)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۹ ۱۵:۲۰:۰۲
دبی نگرفتنش که. (19401)
 
روح الله از اصفهان
۱۳۸۵-۱۲-۲۹ ۱۵:۲۲:۴۰

با تشکر اسیدی از بروبچ اطلاعات.
اگر زحمت بکشید اون کسی را هم که به جزایری کارت 500 (کارت ویژه تردد در صحن علنی مجلس ششم) را داد دستگیرش کنید خودم ارادت مضاعف نسبت بتون پیدا می کنم. (19402)
 
دانشجوي دكتري اقتصاد
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۹:۱۸:۲۲
به نظر من اگر چه خوب نيست رهبري در هر موضوع مستقيم وارد شود ليكن مشابه اصل 44 رهبري بايد در موضوع مبارزه با فساد اقتصادي مستقيم وارد شود و اين موضوع را به سرانجام برساند. مي‌توانيم از تجربه برخي كشورها نيز استفاده كنيم. اين همه كه از امنيت اقتصادي در آستانه اجراي سياست‌هاي اصل 44 حرف مي‌زنيم بايد مقدماتش را نيز فراهم آوريم. همه هم مي‌دانيم كه شهرام جزايري نمونه كوچكي از افراد و متهماني است كه در اين آب و خاك دست به اقداماتي براي لوث كردن قانون و ... زده‌اند. جزايري در مصاحبه‌اش با خبرگزاري فارس گفته است كه من چون كسي در دستگاه حكومتي ندارم با من چنين برخورد مي‌شود. به نظر من و خيلي از دوستان ديگر كه با هم در اين خصوص بحث كرده‌ام اين حرف ايشان واقعيتي است كه نمي‌توان آن را انكار كرد. از اين رو من از دوستان و خيرخواهان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران خواهش مي‌كنم با برخورد قاطع و بدور از هر گونه شايبه با مفاسد اقتصادي برخورد كنند تا طعم شيرين مبارزه با فساد و اجراي صحيح قانون را همگان در اين كشور احساس كنند. مطمئناً چنين اقدامي فوايد بسياري دارد و از مهمترين اقدامات براي تشويق سرمايه‌گذاري‌هاي سالم و تقويت اقتصاد ملي است. (19262)
 
عليرضا
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۹:۵۲:۱۷
اين بدبخت هر چند فاسد ولي بي كس و كار بود ولي باز هم از اينكه در همين دنيا قرار است مكافاتش را پس دهد به نفعش شد ظاهرا حساب و كتاب آقازاده ها قرار نيست در اين دنيا رسيدگي شود ولي حتما در آن دنيا گير خواهند افتاد . خيلي از اينكه اينجا به دام نمي افتند خوشحال نباشند . آن دنيا حسابش خيلي سخت تر است البته اگر به آن اعتقادي داشته باشند .(هم آقازاده ها و هم آنهائيكه از ترسشان نمي خواهند سراغشان بروند) (19264)
 
مهدي(اصفهان)
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۹:۵۴:۵۵
از خوان گرسنگان مكن سير شكم
زان توده مستمند داري تو چه كم
بر هر سر سفره منشين همچو مگس
بر سينه و سر دست مزن بهر شكم
(حقير اصفهاني) (19267)
 
ابراهيم
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۹:۵۹:۰۷
هر چند مايه خوشحالي است كه شهرام گير افتاد ولي آقاي ... و ديگرانيكه به پشتوانه برخي از آقايان فعلا بي خيال مي گردند وبه ظاهر در اين دنيا عيش و كيف مي كنند هنوز هستند مردم زماني درست و حسابي از مبارزه با فساد باورشان مي شود كه آقازاده ها هم مشمول عدالت شوند (19269)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۰۹:۵۹:۱۵
برای ملت بدبخت از همه جا بی خبر که هر روز بازیچه دست یه عده اند، این قضیه سرگرمی خوبیه، من به عنوان یک شهروند حاشیه نشین که تا چندی قبل روحیه انقلابی و اصلاحی شدیدی داشتم، دیگر کاری با مسئولین نسبتاً محترم و مزدوران اجانب صحبتی ندارم ، روی صحبت من به مردمی است که همگی بازیچه ایم، کمی دقیقتر به مسائل توجه کنیم به انتخابها و جابجایی ها و رویدادهای قبل و پس از انقلاب، کمی هم در تاریخ دویست سال گذشته تأمل کنیم، حتماً به نکات جالبی دست خواهیم یافت (19263)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۵:۱۴:۴۶
بدبخت خودت و جد ابادته.تو حق نداری به ملت غیور ایران توهین کنی. امثال متل تو به هیچ چیز راضی نمی شوند پس بهتر حل مشکل خود را جای دیگر بجویی (19320)
 
ابوذر منتظرالقائم
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۲۰:۵۰:۳۷
من فکر می کنم این جواب بهترین جواب به کامنت های آقای ناراضی بود. واقعا این گونه افراد به هیچ چیزی رضایت نخواهند داد. (19349)
 
ابوذر منتظرالقائم
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۲۰:۵۰:۰۱
بسم الله . عمده کسانی که در اینترنت با کامنت نویسان اپوزیسیون مخفی سالها است آشنا شده اند ، سبک وسیاق وادبیات آلوده و بیمارگونه این کامنت بسیار تکراری و ملال آور شده است. انگار یک مرکز تکثیر بین المللی و قوی و پرپول درحال اینگونه - به زعم خودشان - بی تفاوت نشان دادن مردم به وضعیت کشور و حوادث آن است و ارزوها و خوابهای پریشان خود را در قالب نظرات مردم بیان می کنند . حقیقتا دست وبازوی سربازان پاکباز امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را از دل و جان می بوسم . این نشاندنده نوسازی درونی وزارت اطلاعات بسمت اهداف عالی و انقلابی مندرج در اساسنامه آن است. موفق باشید. (19348)
 
حسنی
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۰:۰۱:۲۶
سلام و ایو الله به ماموران اطلاعات
خواستم بگم قوه قضائیه لازم است قاضی های خائن در ماجرای فرار جزایری را سریعا و علنا محاکمه و به شدید ترین نحوی مجازات کند تا بلکه کمی آبروی ریخته اش جبران شود (19249)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۰:۰۲:۰۷
خیلی ناجور زدنش بدبختو (19273)
 
نمور
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۰:۰۴:۱۶
این ابله حقش بود گرفتنش. آخه وقتی یکی از زندان فرار می کنه میره دوبی؟ (19274)
 
کرامت
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۰:۰۹:۱۹
دلم براش سوخت. رسم است که روی صورت طرف نمی زنند ببین چه شده است که صورت طرف را هم آورده اند پایین. درضمن \"ماه مبارک صفر\" دیگه چی بود اون وسط؟ (19278)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۲:۳۲:۳۵
كي زده ... ؟ فكر مي كنم پليس عمان زده‌تش ! چون اونجاها از اين ملاحظات در كار نيتس . (19301)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۰:۱۲:۴۵
مگر امام زمان و سربازاش بتونن فساد حاکم را اصلاح کنند (19279)
 
نادر
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۰:۳۶:۳۸
شهرام قهرمان توده ها خواهد شد. مفسد خود ساخته و تنها و مظلومی که تعدادی زیادی از شخصیت های سیاسی را یک تنه خرید و آخر تنهایش گذاشتند. در حالیکه آقازاده ها به خصوص در نواحی کشور به راحتی می گردند و حتی مورد احترام هم واقع می شوند. (19285)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۲:۳۳:۵۴
حرف شما درست است ولي قهرمان شدن كسي كه رشوه مي دهد ، كمي دور از شان ملت است ... (19302)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۱:۰۰:۲۴
با سوداگران مواد مخدر و قرصهای روانگردان نیز وزارت اطلاعات باید برخورد کند. موفق باشید (19289)
 
------------
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۱:۵۵:۰۰
آقایون! لیست مفسدان اقتصادی رو ارائه کنید...نه فقط شهرام جزایری رو (19296)
 
علی
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۲:۳۲:۲۷
نزدنش
موقع سوار شدن صورتش خورده به هواپیما
مگه نه ؟! (19300)
 
مهدی
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۳:۱۸:۲۴
ولی عجب بادمجونی براش کاشته بودند (19309)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۳:۵۴:۰۹
نوش جونش تو اين 28 روز دل 70 ميليونو شكسته بود (19313)
 
ناشناس بمانم
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۵:۲۱:۳۴
حيف شد.انسان زرنگ را نبايد زنداني كرد. يه جورايي ميشه حدس زد كه مقصر نيست.حداقل مفسد نيست. (19322)
 
ابوذر منتظرالقائم
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۲۰:۵۳:۱۷
با چه ظرافتی ماشین نجس شوری خود را روشن کرده اند ! بــــــــــــــــابـــــــــــا ! طرف نزدیک صد میلیون دلار از بانکها با سندسازی اختلاس کرده ! برای شرکتهای نداری وام گرفته چی می گی تو ؟ ولی خوب شاخش شکسته شد . این مملکت و مردمش و جوونای انقلابیش شاخ گنده تر از اینهاش رو هم شکسته اند. از دست مردم در می ری بدبخت ؟ (19350)
 
غلامرضا محمدزاده
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۵:۲۴:۳۶
بسمه تعالی
من احساس می کنم هر گاه نظام جمهوری اسلامی برای تحقق خواسته ای کمر همت بسته است موفق گرديده و قضیه شهرام جزایری یکی از کم اهمیت ترین آنهاست . تعجب اینجاست که چرا برای ریشه کن کردن فساد اقثصادی کسی کمر همت نمی بنددو موضوع حقیقتا جای سئوال دارد (19324)
 
محمد کاظم فرقانی
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۵:۲۵:۵۹
موقعی که شهرام جزایری فرار کرد نوشتم:
حاضرم عهد ببندم که تا چند روز دیگر دستگیر خواهد شد.
جالب است که اکثر خوانندگان با این نظر مخالفت کرده بودند. (19325)
 
يك بنده خدا
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۵:۳۹:۳۰
ان شاالله اين عزيزان هر روز موفقيتشان بيشتر شود و در زير سايه امام عصر

زندگي كنند و سايه ايشان از سر ملت كم

نشود. (19328)
 
ahmad
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۶:۳۷:۵۶
heysiate be khatar oftade nezam ba in dastgiri va peygiri az khatar nejat yaft.
amma aya behtar nabood hamin hamin talangot ham etefagh nemioftad . in tamrin khoobi bood baraye talangorhaye ghavitar .khoda be kheyr begzaranad! (19335)
 
ali
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۹:۰۵:۳۴
تو رو خدا همون سربازان گمنام امام زمان ازش نگهداری کنند.قید هتل اوین رو بزنید. (19343)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۱۹:۴۸:۳۳
به عنوان يكي از قربانيان بي‌عدالتي اول خيلي از او نفرت داشتم.اما حالا خيلي به او احترام مي‌گذارم و با حرمت از او ياد ميكنم. چون:
خدا وكيلي چه كسي تابحال مثل ايشان توانسته دست افراد دزدي را كه بنابر اعتماد عمومي حاكم مال و جانشان بوده‌اند رو كند؟
نخست فاش كرد كه چه كساني از او پول گرفته‌اند بعد هم كه فرار كرد دست قاضي و ديگران را رو كرد و متعاقب آن هم افرادي كه كمكش كرده بودند و و كساني كه او را در مدت زنداني بودنش استخدام كرده بودند لو داد.
راستي آيا نمي‌شود موضوع را اينطور نگاه كرد كه افرادي مخصوصاً پروندة او را طولاني مي‌كرده‌اند تا خوب او را بدوشند و او را تحت فشار قرارداده بودند تا او آنها را مدير عامل شركتهايش بكند و او هم ديگر جانش به لب رسيده و فرار كرده است؟ (19345)
 
یه نفر عادل
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۲۱:۵۰:۵۸
کاش نمی زدنش. در هر صورت وقتی الگویمان علی ع است که به قاتلش رحم می کند وظیفه ماست که رافت اسلامی را به جا بیاوریم. آنقدر ها هم که شما ها فکر می کنید گناهکار نیست.این آدم توی همین مملکت دزدی کرده وتوی همین مملکت رشوه داده پس همه چیز برایش مهیا بوده به قول معروف این خانه از پای بست ویران است. مشکل شهرام جزایری نیست مشکل شهرامهای جزایری است که هم چنان می تازند . شهرام جزایری قربانی است یک کم انصاف داشته باشیم لطفا\"! (19352)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۲۲:۲۲:۰۵
اول ماه از اين مرد نفرت داشتيم. اما كاري كردند كه حالا با او همدردي مي‌كنيم.
من هم واقعاً دلم برايش سوخت.
او با تمام ستمي كه مرتكب شد آقازاده نبود و پناه نداشت به همين خاطر گرفتار است وگرنه آقازاده ها بسا بيش از اين شخص خورده اند و برده اند و چون آقازاده هستند كسي كاري به آنها ندارد.
ظلم چيست؟ آيا اين تبعيض نيست؟ آيا اين آقازاده ها يك كاست(طبقة برتر) نيستند؟ (19353)
 
سحر
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۲۲:۳۰:۱۲
در زمان امیرالمومنین هم مجرمایی رو که میگرفتن میفرستادن تنهایی برن منزل حمام به کاراشون سرکشی کنن نهایتن جوردن یه دور بزنن بعد تشریفشونو بیارن به حکمشون رسیدگی بشه؟ رافت از این بیشتر دیدین که ظرفیت این همه رافت رو نداشت بی تشکر ول کرد رفت.در ضمن خواهشا شرافت مردمی رو با هر وضعیتی با هر بدبختی زندگیشونو میکنن اما بدون اینکه چماغ بالاسرشون باشه خلاف نمیکنن زیر سوال نبرین.شهرام شدن برای خیلیا هیچ کاری نداره ولی اگه هر کسی بخواد از خودش سلب مسئولیت کنه سنگ رو سنگ بند نمیمونه! عوض احساساتی قضاوت کردن یک کم منطقی باشید لطفا ! (19354)
 
جواب سحر
۱۳۸۵-۱۲-۲۹ ۲۱:۴۲:۵۶
در زمان امیرالمومنین هم مجرمایی رو که میگرفتن میفرستادن تنهایی برن منزل حمام به کاراشون سرکشی کنن نهایتن جوردن یه دور بزنن بعد تشریفشونو بیارن به حکمشون رسیدگی بشه؟ رافت از این بیشتر دیدین که ظرفیت این همه رافت رو نداشت بی تشکر ول کرد رفت.در ضمن خواهشا شرافت مردمی رو با هر وضعیتی با هر بدبختی زندگیشونو میکنن اما بدون اینکه چماغ بالاسرشون باشه خلاف نمیکنن زیر سوال نبرین.شهرام شدن برای خیلیا هیچ کاری نداره ولی اگه هر کسی بخواد از خودش سلب مسئولیت کنه سنگ رو سنگ بند نمیمونه! عوض احساساتی قضاوت کردن یک کم منطقی باشید لطفا


سحر خانم کمی عمیق تر به دورو برتان نگاه کنید لطفا\" ! (19420)
 
سيد حميد رضا
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۲۲:۵۱:۵۱
واقعا عزيزان وزارت اطلاعات آبرو ي نظام را مثل گذشته خريدند (19356)
 
۱۳۸۶-۰۱-۰۳ ۱۱:۵۴:۵۵
بله اين عزيزان همچون تدارك قتلهاي زنجيره اي اينبار هم آبرو داري كردند....
اين حرفها كدومه عمو...........؟ (19536)
 
علیرضا
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۲۲:۵۲:۱۱
آقا چرا اسم کشوری که گرفتن رو رسما اعلام نمی کنن؟
چرا رشوه گیرها رو نمی گیرن؟
حالا که ما همچین وزارت اطلاعاتی داریم و ماموران تونستن تو 28 روز اینو تو خارج از کشور بگیرن، چرا این مردک انسان نما و جانی عبدالمالک ریگی رو نمی گیرن؟ بخدا مردم بیشتر خوشحال می شن. (19357)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۸ ۲۳:۱۴:۲۲
دمشون گرم دستگيرش كردند بالاخره هرچي نباشه كلي پول پيچونده ولي خداييش چهرش خيلي مظلومانست ولي چه ضد حالي خوردن اونا كه فراريش داده بودن (19358)
 
GHOLAM LAI
۱۳۸۵-۱۲-۲۹ ۰۰:۴۵:۲۷
RIGI VAJEB BOD YA SHAHRAM . OMIDVARAM KE NOBATE E RIGI BASHE HALA ..ENSHAALLAH (19360)
 
بيدار دل
۱۳۸۵-۱۲-۲۹ ۰۱:۲۶:۴۵
بدبخت چون كسي رو نداره دارن دهنش رو سرويس مي‌كنن . اگه راست مي‌گن برن سراغ پسر واعظ طبسي. (19361)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۹ ۰۹:۵۳:۴۵
بدبخت چون كسي رو نداره دارن دهنش رو سرويس مي‌كنن . اگه راست مي‌گن برن سراغ پسر واعظ طبسي.
دمت گرم (19385)
 
ملت
۱۳۸۶-۰۱-۰۱ ۱۴:۱۳:۰۹
آفرين ايكاش روزي برسد كه امثال پسر واعظ طبسي ها همين طور گرفتار قانون بشوند هر چند مگر امام زمان ... (19456)
 
۱۳۸۶-۰۱-۰۲ ۱۴:۴۵:۵۶
بدبخت چون كسي رو نداره دارن دهنش رو سرويس مي‌كنن . اگه راست مي‌گن برن سراغ پسر واعظ طبسي.
دمت گرم
من هم موافقم واقعا دمت گرم . البته جهت اطلاعتون ناصر رو باباش عاق (يا آق) والدين كرده .
كاشكي من هم ميتونستم اين كارو بكنم بعد بابام عاقم ميكرد ! (19502)
 
۱۳۸۵-۱۲-۲۹ ۰۲:۱۳:۲۱
سحر خانم ما احساساتي نيستيم بلكه حرفي منطقي است كه اول بايد كساني را بگيرند كه اين شخص را علم كرد.
ثانياً فكر هم نمي‌كنم هركسي بخواهد مي‌تواند چنين كسي بشود! (19367)
 
محمدرضا
۱۳۸۵-۱۲-۲۹ ۱۹:۴۴:۰۲
نگاهی به قدرت تلویزیون، به بهانه اظهار نظرهای ذیل خبر \"شهرام در دام \" سایت خبری الف را، در وبلاگ زیر می تونید بخونید:
www.mrshafa.blogfa.com
\"شهرام، قهرمان توده ها\" و قدرت پنهان تلویزیون (19412)
 
۱۳۸۶-۰۱-۰۱ ۱۳:۵۷:۱۸
بدبخت چون كسي رو نداره دارن دهنش رو سرويس مي‌كنن . اگه راست مي‌گن برن سراغ پسر واعظ طبسي.


چاقوی زمان هشمی و خاتمی که دسته خودشو نبرید...
ببینیم اینا چیکار میکنن (19454)
 
عارف بالمفاسد
۱۳۸۶-۰۱-۰۱ ۱۴:۰۱:۰۸
شهرام شدن چه آسون آقازاده شدن محاله (19455)
 
Hichkass
۱۳۸۶-۰۱-۰۱ ۲۱:۴۵:۰۵
همش خالی بندی جدی نگیرید . (19469)
 
صدای کارگر
۱۳۸۶-۰۱-۰۱ ۲۳:۰۶:۳۱
خیلی ها با استفاده از قانون ظلم می کنند. یکی از اینها آقای جزایری می باشد.
اما شهرام در این مملکت کم نیست. شهرام های زیادی هستند که در بدنه نظام رسوخ کرده اند و با استفاده از جایگاه خویش با تدوین قانون های غیر منطقی از حق بسیاری از مردم در جهت برده داری نوین استفاده می نمایند. بطور مثال حداقل حقوق یک کارگر (که پیامبر بر دست وی بوسه میزد) را به گونه ای تعریف می کنند که وی مجبور باشد تمام وقت روزانه و اضافه کاری خود را برای رسیدن به حداقل زندگی صرف نماید. که این مسئله باعث عدم رسیدگی یک کارگر به موارد زیر خواهد شد.
الف ـ کمبود وقت جهت خواندن قرآن
ب ـ کمبود وقت جهت آموزش فرزندان
ج ـ کمبود وقت جهت نظارت بر فرزندان
د ـ کمبود وقت جهت صحبت با همسر و فرزندان
هـ ـ کمبود وقت جهت رسیدگی به همسایه
و ـ کمبود وقت جهت اطلاع از اخبار مورد نیاز
ز ـ کمبود وقت جهت رسیدگی به امور والدین
ح ـ کمبود وقت جهت صله ارحام
ط ـ کمبود وقت جهت تربیت فرزندان
ی ـ کمبود وقت جهت امور مذهبی (مسجد ـ نماز جمعه و ...)
ک ـ کمبود وقت جهت مطالعه و رشد علمی
چگونه است که از کارگران می خواهیم مطابق با زمان استاندارد کار کنند . محصول استاندارد تولید کنند.
آبا بهتر نیست که حقوق نیز استاندارد گردد.
پیشنهاد میکنم که موارد زیر (هزینه های یک سال خانواده کارگر) محاسبه گردیده و سپس هر چقدر حقوق اضافه برای قشر کارگر تعریف شده ، کسر گردد:
الف ـ گوشت مصرفی سالیانه
ب ـ برنج مصرفی سالیانه
ج ـ حبوبات مصرفی سالیانه
د ـ قند و شکر مصرفی سالیانه
ه ـ روغن مصرفی سالیانه
و ـ میانگین هزینه لوازم خانگی سالیانه
ز ـ میوه مصرفی سالیانه
ح ـ خشکبار مصرفی سالانه
ط ـ لباس مصرفی سالیانه
ی ـ کرایه ماشین سالیانه
ک ـ کرایه خانه سالیانه
ل ـ میانگین هزینه بیماری سالیانه
م ـ هزینه آب، برق، گاز و تلفن سالیانه
ن ـ هزینه تحصیل فرزندان بطور سالیانه
س ـ هزینه پذیرایی از مهمان ناخوانده
ع ـ هزینه مسافرت سالیانه
و ...
با تصویب اینگونه قوانین به قول قرآن ـ این تذهبون
والسلام (19473)
 
رضا
۱۳۸۶-۰۱-۰۲ ۰۰:۳۷:۱۱
اينکه شهرام جزايری به اين زودی دستگير ميشه بخاطر همکاری کشوری است که ميزبان او بوده است. حدس بزنيد چرا بن لادن و عبدالمالک ريگی دستگير نميشوند؟
در ضمن خوب ميشه اگر 20-10 نفر از اونهايی که بيشترين رشوه را از شهرام گرفتن باهاش هم خونه بشند.
البته می دونیم این هم از محالات (19479)
 
هوشیار
۱۳۸۶-۰۱-۰۲ ۱۹:۵۶:۱۵
با سلام
اولا\" خیلی از گرفتن شهرام به مقامات اطلاعات نباید تبریک گفت چون او نه جاسوس بود و نه وابسته به سرویسهای جاسوسی که از دستگیری او به وزارت اطلاعات تبریک گفت شهرام صرفا\" با استفاده از ضعف نفس قوای حکومتی ملیونر و س÷س فراری شد . اگر تیم فوتبالی یک تیم فوتبال ضعیف را برد دلیل بر قوت ان تیم نیست.
ولی قسمتی که قوه قضایی به باد داد را حداقل توانستند جمع جور کنند .

ولی مطلب دیگری به ذهن حقیر می رسد (شاید به دلیل عمق سهل انگاری قوه قضایه چی ها) و ان اینکه ان فرار و این دستگیری همش یک برنامه تدئین شده باشد
الله اعلم..... (19510)
 
Maryam
۱۳۸۶-۰۱-۰۳ ۰۷:۱۱:۵۸
Lotfan az on\'vane agha zade; baraye gharat garane keshvar estefade nakonid; hich AGHA ee ejaze nemide male haroom too zendegish bashe; magar inke khodesh AGHA nabashe va dastesh ba bache hash too ye kase nabashe.Behtare in ha ro dozd va gharatgar khatab kard. (19530)
 
مهدی
۱۳۸۶-۰۱-۰۳ ۲۰:۵۲:۱۲
این حادثه باید عبرتی برای قوه ی قضاییه شود تا به فکر شهرام جزایری های امروزی باشند و در محاکمه ی آنان کوتاهی به خرج ندهند. (19551)
 
دانشجوی حقوق
۱۳۸۶-۰۱-۰۴ ۰۸:۴۲:۰۴
با توجه به اینکه شهرام جزایری مدتها در دادگاه حتی منکر بدهی ترین شبهات بوده و شهرامی که توانسته این همه ثروت بهم بزند ، آیا او می تواند این قدر بی قدار به آب بزند و بدون برنامه ریزی فرار کند و بزودی دستگیر شود، بنظر می رسد در پس این ماجرا سیاستی نهفته باشد که از قوه ی تحلیل ما خارج است! (19566)
 
۱۳۸۶-۰۱-۰۶ ۱۱:۴۸:۴۹
مگر طبق قانون اساسی شکنجه مجرمان ممنوع نیست ؟ این عمل ماموران وزارت اطلاعات چه فرقی با کارهای ساواک دارد (19703)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.