توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455313
وست بروم 3-1 آرسنال/شکست تلخ آرسنال در زمین وست برومویچ
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۲
آرسنال با شکست 3-1 در زمین وست برومویچ، کار خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را دشوارتر کرد. ونگر نیز بار دیگر در این بازی از سوی آرسنالی ها مورد اعتراض قرار گرفت.

 به گزارش "ورزش سه"، آرسنال که تقریبا مثل فصول گذشته از قهرمانی قطع امید کرده، به عنوان تیم پنجم جدول به خانه وست بروم رده هشتمی رفته بود تا با کسب یک پیروزی همچنان امیدوار به کسب سهمیه باقی بماند.

بازی را آرسنال بهتر آغاز کرد اما تیمی که زودتر به گل رسید وست برومویچ بود.

دقیقه 12 بازی، داوسون کرنر ارسالی از سوی ناصر چدلی را با پروازی بلند و بالاتر از مدافعان آرسنال، با یک ضربه سر تماشایی به گل تبدیل کرد تا توپچی ها خیلی زود عقب بیفتند.

این گل البته تنها سه دقیقه دوام داشت و الکسیس دقیقه 15 کار را به تساوی کشاند.

ژاکا با یک پاس عمقی بلند، سانچز را در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ کرد. یک کنترل خوب و ضربه ای به طاق دروازه، باعث شد تا همه چیز دوباره مساوی شود.

آرسنال دقیقه 31 با ضربه رمزی تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفت ولی واکنش عالی گلر وست بروم اجازه این کار را نداد.

میزبان یک دقیقه بعد حمله آرسنال را پاسخ داد. فلچر روی پاس عمقی لیورمور، با گلر آرسنال تک به تک شد ولی ضربه او با واکنش فوق العاده چک راهی کرنر شد. دقیقه 38 پتر چک به دلیل مصدومیت نتوانست به بازی ادامه دهد و داوید اوسپینا جایگزین وی شد.

حملات دو تیم در ادامه نیمه اول نتیجه ای نداشت و دو تیم با تساوی 1-1 به رختکن رفتند.

نیمه دوم با هجوم های آرسنال آغاز شد اما درست مثل نیمه اول این وست بروم بود که زودتر به گل رسید.

دقیقه 55، پاس عمقی ناصر چدلی با دفع ناقص اوسپینا همراه شد تا رابسون کانو، مهاجم ولزی وست بروم در ریباند حساب کار را 2-1 کند.

10دقیقه بعد وست بروم تا آستانه زدن گل سوم هم پیش رفت ولی رابسون کانو این بار ضربه خود را به بدن اوسپینا کوبید و در دریباند هم مدافعان آرسنال شوت چدلی را برگشت دادند.

 حملات آرسنال ادامه داشت و وسن بروم هم با ضدحملات خود خطرناک نشان می داد.

دقیقه 75 بازی، یک ضربه کرنر دیگر برای وست بروم و ثبت گل سوم برای این تیم. بازهم داوسون با پروازی بلند و بدون مزاحم توانست گل سوم تیمش را با ضربه سر به ثمر رسانده و خود را هم دو گله کند.

در دقایق باقیمانده گلی از خط دروازه ها عبور نکرد تا وست بروم به یک پیروزی شیرین برابر آرسنال دست یابد.
 
کلمات کلیدی : آرسنال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته