توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483619
ربودن کودک4ساله برای انتقام گیری شخصی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۰
ایران نوشت: فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از دستگیری رباینده کودک چهار ساله‌ای خبر داد که قربانی تسویه حساب‌های شخصی شده بود.

 سردار محسن خانچرلی گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر ربوده شدن کودک چهار ساله‌ای به نام «امیرمحمد» در شهرستان بهارستان و با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان پلیس بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

در تحقیقات مشخص شد پسرک در شهرستان بهارستان واقع در غرب استان تهران ربوده شده است. مأموران در ادامه دریافتند فردی ناشناس ظهر روز ۲۳ خرداد، این کودک را از نزدیکی محل زندگی‌شان ربوده و با خود برده است.

در جریان تجسس‌ها، هویت آدم‌ربا به‌دست آمد و مشخص شد این مرد کودک ربوده شده را به استان قزوین برده و در آنجا ر‌هایش کرده است.

این کودک که از سوی پلیس استان قزوین پیدا شده بود به‌ طور موقت به اداره بهزیستی سپرده شده بود تا خانواده‌اش شناسایی شوند. از سوی دیگر کارآگاهان، با ردزنی‌هایی در شهر تهران و در عملیاتی ویژه، پس از شناسایی خودروی آدم ربای تحت تعقیب در شهر تهران، پس از 24 ساعت موفق به دستگیری این مرد شدند.

متهم در بازجویی‌ها مدعی شد به خاطر انتقامجویی و تسویه حساب شخصی با خانواده کودک ربوده شده نقشه‌اش را اجرا کرده بود، با وجود این تحقیقات تخصصی دراین باره ادامه دارد و کودک نیز به آغوش خانواده‌اش بازگردانده شد.
 
کلمات کلیدی : ربودن + انتقام گیری + دستگیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.