نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509016
ماموران پلیس زن در مترو چه می‌کنند؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۷
مدیرارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه گفت: ایجاد پلیس بانوان در مترو تهران کار ارزشمندی است.

به گزارش برنا، نخستین ایستگاه انتظامی بانوان در ایستگاه مترو امام خمینی تهران (ره) افتتاح شد.

محمد احمدی بافنده روز چهارشنبه در مراسم افتتاح ایستگاه انتظامی بانوان در ایستگاه مترو امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه بیش از یک میلیون از مسافران مترو را زنان تشکیل می‌دهند افزود: ایجاد پلیس بانوان در مترو تهران کار ارزشمندی است.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران ادامه داد: امنیت برای سیستم حمل و نقل عمومی پرترددی چون مترو تهران بسیار پراهمیت است و خدا را شاکریم که با همکاری بسیار مناسب مترو و پلیس این مهم محقق شده است.

در ادامه این مراسم نیز فرمانده یگان انتظامی مترو از همکاری شرکت بهره برداری مترو برای احداث اولین ایستگاه انتظامی بانوان در مترو قدردانی کرد و گفت: معاونت امور ایستگاه‌های شرکت بهره برداری مترو تهران برای احداث این محل در مترو و تأمین امنیت مسافران زحمت زیادی کشیده است.

سرهنگ علی رازقی از کاهش وقوع جرائم در این شهر زیرزمینی خبر داد و گفت: میزان جرائم در مترو نسبت به گذشته کاهش داشته است و این نشان از امنیت بالای شهر زیر زمینی دارد.
 
 
کلمات کلیدی : پلیس زن+مترو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۷:۲۲:۴۴
یعنی گشت ارشاد مترو؟ (4548680) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.