نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 385870
اشتغال پایدار مهم‌ترین مطالبه جوانان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ بسیجی و روحیه جهادی محور تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور در عرصه اقتصاد و اجتماع و اشتغال پایدار نیز مهمترین مطالبه جوانان از مسئولان است.

به گزارش تسنیم، فریدون حسنوند امروز در جمع مسئولان در فرمانداری اندیمشک اظهارداشت: اشتغال، فرهنگ، معیشت، مهم‌ترین اولویت‌های کشور در تأمین رضایت عمومی و توسعه اجتماعی است.

وی افزود: به همین جهت در سال‌های اخیر، کاهش قدرت اقتصادی و توان اجتماعی کشور همواره یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دشمنان اسلام و انقلاب در تحقق نفوذ و آسیب به انقلاب اسلامی، تعیین شده است.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: دشمن از طریق تحریم و ضربه به اقتصاد، برنامه نفوذ به اجتماع را دارد تا نقشه‌های خود را اجرایی کند به همین جهت، ما باید بیش از گذشته به دنبال توسعه توان و تولید داخلی باشیم تا موجبات پیشرفت کشور فراهم شود.

وی گفت: کسی مخالف سرمایه گذاری خارجی در کشور نیست اتفاقا از این فرصت برای تقویت و تحقق برنامه‌های اقتصادی استقبال می‌کنیم ولی همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند، در صورت تکیه و اولویت بخشی به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و توان داخلی، پایه‌های اقتصاد کشور قوی‌تر شده و دیگر کشور از تحریم و مذاکره به دنبال سهم و مطالبه بهتر و بیشتر خواهد بود.

حسنوند بیان کرد: دشمن در سال‌های اخیر همه مراحل و برنامه‌های خود را آزمایش کرده و حال در عرصه اقتصاد به دنبال تحقق برنامه‌های خود است تا به نظام اسلامی آسیب بزند.

وی افزود: ما باید نسبت به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی متعهد باشیم و برای اجرای آن در یک محور و مسیر مشخص حرکت کنیم و از کوچک‌ترین روستاها تا شهرهای کشور را برای اجرای آن آماده کنیم.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: یکی دیگر از محورهای تحقق و رونق اقتصاد مقاومتی، توجه به صنایع زود بازده و کوچک است که در صورت تحقق و توجه به آن در کنار صنایع بزرگ می‌توان رشد توان داخلی و فرصت‌های شغلی را در کشور فراهم و مشکلات کنونی را رفع کرد.

وی گفت: همه دستگاه‌ها و بخش‌های کشور برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی هماهنگ و همدل قدم بردارند تا با ایجاد شرایط اشتغال پایدار مهم‌ترین مطالبه و نیاز جوانان و خانواده‌ها که شغل مناسب است را رفع کنیم و از این طریق فرهنگ اجتماعی و امنیت عمومی کشور و جامعه را تقویت کنیم.
 
کلمات کلیدی : اشتغال پایدار+مطالبه جوانان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۷ ۱۳:۰۰:۴۵
می ترسم همین طوری پیش برده، گرسنه نماندن مهمترین مطالبه جوانان بشه (3908109) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.