توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450679
هدف از تاسیس خانه‌های جوانان در کشور
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۲
مدیرکل مشارکتهای اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه جای مراکز رشد و توسعه اجتماعی و فرهنگی جوانان خالی بوده است، گفت:  با راه‌اندازی خانه‌های جوانان در جهت پر کردن این خلاء تلاش می‌کنیم.

رضا حجتی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: هدف وزارت ورزش و جوانان از راه‌اندازی خانه‌های جوانان، ایجاد مراکز رشد و توسعه اجتماعی- فرهنگی در حوزه جوانان است البته تلاش می‌کنیم این مراکز جنبه دولتی پیدا نکند. در این جهت ۷۰ درصد از فضای خانه جوانان در اختیار سمن‌های جوانان قرار می‌گیرد.

 وی با بیان اینکه قرار است تا پایان سال همه مراکز استان‌های کشور دارای خانه جوانان شده باشند، گفت: خانه‌های جوانان در استان‌هایی که فاقد این مراکز هستند، ساخته می‌شود. استان‌های دارای خانه جوانان نیز به سمت تبدیل  شدن به مراکز رشد و توسعه اجتماعی و فرهنگی جوانان سوق داده می‌شوند.

حجتی در پایان تصریح کرد: برای دستیابی به این اهداف تلاش کرده‌ایم کارکرد و شیوه اداره خانه‌های جوانان به‌درستی طراحی شود. این خانه‌ها با رویکرد فعالیت به عنوان مراکز رشد و توسعه اجتماعی- فرهنگی در حوزه جوانان تجهیز می‌شوند و توسعه می‌یایند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۲۳:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۲۳:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۸:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۲۰:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۸:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۰:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۱۰:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۱۲:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۲۳:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۶:۲۲
 
 
کلمات کلیدی : خانه‌های جوانان + وزارت ورزش و جوانان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.