توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442876
منصوریان: جوانان ما فردا حرف های زیادی برای گفتن دارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱
سرمربی استقلال گفت: به یکی از مهمترین بازی های استقلال رسیده ایم.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر السد قطر گفت: به یکی از مهمترین بازی‌های استقلال رسیده‌ایم. جوانان ما فردا حرف‌های زیادی خواهند داشت. از یار دوازدهم‌مان که تا امروز ما را تنها نگذاشته‌اند می‌خواهم که ما را حمایت کنند. چون بازی تک حذفی است، باید باهوش و زیرک باشیم.

او ادامه داد: تمام تیم السد را می‌شناسیم. ۱۲۰ دقیقه آنالیز از آنها داریم. سعی و تلاشمان بر این است که در یک بازی مستحکم و فیزیکی، مسیری را برویم تا جشن صعود را بگیریم.

سرمربی استقلال با توجه ستاره های السد و تاثیرات آنها و در کنار آن تماشاگران و سردی هوا، در نهایت می تواند السد را شکست دهد، گفت: منکر ستاره های خوب و امکانات السد نمی شویم اما در خانه بازی می کنیم. در استادیومی بازی می کنیم که هواداران نمی شینند. اگر قرار باشد جوانان ما ستاره شوند، استارت آن از بازی فردا خواهد بود. ما سه هار بازیکن با تجربه هم داریم که میکس خوبی را ایجاد می کنند. تیم ما فردا خسته نمی شود و عقب نشینی نمی کند
 
کلمات کلیدی : السد قطر + استقلال + علیرضا منصوریان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.