نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 273775
صدور قرارهای تامینی سنگین برای مرتضوی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۹
وکیل مدافع تعدادی از کارگران در پرونده تامین اجتماعی از صدور قرارهای تامینی سنگین برای سعید مرتضوی مدیرعامل پیشین سازمان تامین اجتماعی در این پرونده خبر داد.

 به گزارش ایرنا، مصطفی ترک همدانی درباره آخرین وضعیت آن بخش از پرونده مدیرعامل پیشین سازمان تامین اجتماعی که هنوز به دادگاه ارسال نشده است، اظهارکرد: امروز به منظور پیگیری آن بخش از اتهامات مدیرعامل پیشین تامین اجتماعی که هنوز در دادسراست به شعبه بازپرسی مراجعه کردم.

این وکیل دادگستری در پرونده تامین اجتماعی افزود: خوشبختانه با جدیت بازپرس، اقدامات موثری در این پرونده صورت گرفته و حتی به تازگی قرارهای تامینی سنگینی نیز برای متهم صادر شده است.

پرونده گزارش کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از سازمان تامین اجتماعی در دستور رسیدگی شعبه پانزدهم دادسرای کارکنان دولت قرار دارد.

۲۴ دی ماه سال گذشته، عباس جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران از ارسال بخشی از این پرونده به دادگاه با صدور کیفرخواست خبر داد. پرونده ارسال شده، برای رسیدگی در اختیار شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی قرار گرفت و شعبه دادگاه، پنجم اردیبهشت ماه امسال را برای رسیدگی به آن تعیین کرد.

پرونده ارسال شده به دادگاه دارای سه بخش است که بخش نخست درباره عدم اجرای رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، بخش دوم درباره بخش نقض شده حکم پرونده قضات کهریزک و بخش سوم نیز درباره شکایت روح الامینی (اولیا دم یکی از کشته شدگان بازداشتگاه کهریزک) از دادستان پیشین تهران است.

رسیدگی به این پرونده تا کنون طی چهار جلسه برگزار شده و با وصول استعلام های دادگاه از مراجع ذی صلاح، پنجمین جلسه رسیدگی در تیر ماه برگزار می شود.
 
کلمات کلیدی : پرونده مرتضوی
 
رضا
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۵:۴۶:۵۶
مردم منتظر پرونده مهدی هاشمی هستند!!! این پرونده به کجا رسید؟ چرا رای نهایی را صادر نمی کنند؟ (2929425) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۶:۳۱:۳۲
این آقایان ،مثل آب خوردن این وثیقه ها را جور میکنند (2929516) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۷:۲۹:۲۰
اعدام فقط . (2929730) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۸:۱۵:۲۸
بعد ایشان یک کارمند دولت بوده این همه وثایق را از کجا می اورد (2929864) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۸:۲۷:۵۶
چقدر اتلاف وقت ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!.انشاا.........آقای دکتر روح الامینی صبر و حوصله خواهند کرد وپیگیر پرونده خواهند شد واز حق ملت ایران ووالده آن مرحوم دادخواهی خواهند کرد . (2929901) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.