توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 341157
واکنش قشقاوی به ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر بی‌نتیجه بودن سفر روحانی به پاکستان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱
معاون پارلمانی وزیر امور خارجه سفر رئیس‌جمهور به پاکستان را سفری مهم و با اهمیت ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم مذاکرات رئیس‌جمهور در پاکستان عملی شود.

به گزارش تسنیم، محمدحسن قشقاوی معاون پارلمانی وزیر امور خارجه در حاشیه مراسم ختم والده همسر حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور، در واکنش به ادعای برخی رسانه‌های غربی مبنی بر بی‌نتیجه بودن سفر حسن روحانی به پاکستان، گفت: بعضی رسانه‌ها این موضوع را جهت‌دار مطرح کردند، زیرا خیلی‌ها مایل نیستند که ما روابط گرمی با همسایگان‌مان داشته باشیم.

وی سفر رئیس‌جمهور به پاکستان را سفری خوب و پراهمیت ارزیابی کرد و افزود: صحبت‌های خوبی در این سفر شده که امیدواریم اینها عملی شود، البته جزئیات بیشتر این سفر را باید همکاران ما در حوزه معاونت آسیا وزارت خارجه ارائه دهند.

معاون پارلمانی وزیر امور خارجه تأکید کرد: گزارشی که از سفر رئیس‌جمهور به پاکستان همین امروز در جمع معاونان وزارت خارجه مطرح شد، نشان داد که سفر بسیار پرباری بوده است.

قشقاوی افزود: در روابط ما با همسایگان همیشه یک بعدش امنیتی است که این برای پاکستان و دیگر کشورها صادق است، بنابراین ما همواره خواهان روابطی گرم با همسایگان هستیم.

وی در پایان روابط صمیمانه و گرم با همسایگان را موجب امنیت بیشتر منطقه دانست و خاطرنشان کرد: روابط مطلوب و دوستانه جمهوری اسلامی ایران با همسایگان موجب ایجاد ثبات بیشتر در منطقه خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : سفر روحانی به پاکستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.