توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 393150
کیهان مدافع عذرخواهی مرتضوی بخاطر ماجرای کهریزک: شایسته بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵
کیهان در ستون خبرهای ویژه خود به انتقادات از عذرخواهی سعید مرتضوی واکنش نشان داد.

سخنگوی فراکسیون موسوم به امید! گفته است؛ «نامه عذرخواهی مرتضوی اعتراف نامه‌ای دیرهنگام است». وی با تأکید بر لزوم برخورد با دیگر آمران و عاملان این حوادث گفته است «تعدادی از زندانیان نیز همچون جان باختگان مورد آزار و اذیت قرار گرفتند و باید مشخص شود آیا مرتضوی حاضر به عذرخواهی از این افراد هم هست یا نه»!

این اظهارات و اظهارنظرهای مشابه برخی دیگر از مدعیان اصلاحات، نشان می‌دهد که وطن‌فروشان فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ هنوز هم بر خیانت و جنایات فراوانی که تحت مدیریت بیرونی مثلث آمریکا و انگلیس و اسرائیل و با مدیریت داخلی سران فتنه مرتکب شده‌اند اصرار دارند و متأسفانه کم کاری و کم توجهی مراکز امنیتی و اطلاعاتی و نیز دستگاه قضایی در تعقیب و مجازات وطن‌فروشان باعث شده است این بدهکاران که برخی از آنان مستحق شدیدترین مجازات‌ها هستند، خود را طلبکار نیز تلقی کنند.

نسبت سخنگوی فراکسیون امید با فتنه آمریکایی، اسرائیلی ۸۸ نامعلوم است ولی اظهارنظر وی از جایگاه فراکسیون موسوم به امید حاکی از آن است که جنایات و خیانت‌های انجام گرفته در آن پروژه آمریکایی- اسرائیلی را نادیده گرفته و این به تنهایی جرم اندک و قابل گذشتی نیست!

مرتضوی- صرف نظر از اتهاماتی که به وی وارد است و قضاوت نهایی درباره آن برعهده دادگاه است- در یک اقدام شایسته از سهم ناخواسته و غیر عمدی که به عنوان اعزام سه متهم آشوب‌های ۸۸ به بازداشتگاه کهریزک داشته است، پوزش خواسته ولی عوامل فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ که وطن‌فروشی، اجرای دستورالعمل بیگانگان در ادعای تقلب در انتخابات، قتل دهها انسان بی‌گناه فقط با این بهانه که ظاهر حزب‌اللهی داشته‌اند- دقیقاً شبیه منافقین- ائتلاف با بهایی‌ها، منافقین، سلطنت‌طلب‌ها، عبدالمالک ریگی و همه جریانات تروریستی داخل و خارج کشور، آتش زدن مسجد، سنگباران عزاداران حسینی(ع)، به آتش کشیدن اموال عمومی، حمله به پایگاه بسیج و... فقط بخشی از جنایات آنان است... اصلاً به روی نامبارک خود نمی‌آورند که دست به چه خیانت بزرگی زده‌اند.
 
کلمات کلیدی : سعید مرتضوی+کیهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.