توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 353659
آیت الله خاتمی: مذاکره کمکی نمی کند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۳
امام جمعه موقت تهران با اشاره به نشست‌ها و مذاکرات فراوان طی سالهای اخیر پیرامون فلسطین تأکید کرد این مذاکرات و معاهدات ذره‌ای از مشکلات و آوارگی مردم فلسطین کم نکرده و مشکلات آنها را از حل نکرده است.

آیت الله احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در گفت و گو با خبرگزاری میزان درباره اقدامات رژیم صهیونیستی در طی سالهای اخیر اظهار کرد: رژیم غاصب صهیونیستی نزدیک به ۷۰ سال است که با اشغال فلسطین به مردم این کشور ظلم می‌کند.

وی افزود: از زمانی که فلسطین مظلوم توسط رژیم صهیونیستی مورد تجاوز قرار گرفته سختی ها، مشکلات و آدم کشی‌های متعددی از سوی این رژیم جلاد به مردم مظلوم فلسطین روا شده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ظلم و ستمهای اسرائیل طی ۷۰سال گذشته در قبال مردم مظلوم فلسطین مثنوی هفتاد من است که بیان آن و شرح آن بسیار طولانی بوده و امکان وصف آن در این مصاحبه وجود ندارد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به نشست‌ها و مذاکرات فراوان طی سالهای اخیر پیرامون فلسطین تأکید کرد این مذاکرات و معاهدات ذره‌ای از مشکلات و آوارگی مردم فلسطین کم نکرده و مشکلات آنها را از حل نکرده است.

آیت الله خاتمی تصریح کرد: در طول مدت اشغال فلسطین توسط رژیم غاصب صهیونیستی آنچه عاید مردم مظلوم این کشور شده است از رهگذر انتفاضه‌های قهرمانانه بوده است.

امام جمعه موقت با بیان اینکه این تجربه موفق انتفاضه باید ادامه پیدا کند، گفت: مردم فلسطین باید بدانند که مذاکرات آنها راه به جایی نمی برد و آنچه سبب می شود به پیروزی نزدیک شوند این انتفاضه‌های قهرمانانه است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: این سخن نادرستی است که کسانی بگویند ما باید دست از شعار محو اسرائیل برداریم. طرح این گونه مباحث به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی با اشاره به اینکه اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود، تصریح کرد: بایستی بدانیم آرمان فلسطین همچنان به عنوان یکی از آرمان‌های اصلی انقلاب اسلامی ایران محسوب می شود.

آیت الله خاتمی خاطر نشان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی تمام امیدش در شرایط فعلی به جنایتکارانی به نام مسلمان و نامسلمان یعنی گروهک های تکفیری جلاد است که نباید از این موضوع غافل شویم.

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: کمترین خیانت این آدمکشها این است که مسئله نجات فلسطین را در انزوا قرار دهند در شرایطی که رژیم غاصب صهیونیستی به نیابت از حکام جنایتکار خود مردم مظلوم فلسطین را می کشد و در جنگ‌های منطقه‌ای از جمله در یمن و سوریه نیز با همکاری بخشی از کشورهای منطقه حضور دارد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه حمایت بخشی از کشورهای منطقه از اسرائیل این رژیم را در حاشیه امن قرار داده،‌ تأکید کرد: این مسئله برای همه جهانیان روشن و مبرهن است که گروهک‌های تکفیری توسط اسرائیل و آمریکا اداره می شوند از این رو همه مسلمانان باید دست به دست هم دهند تا زمینه را برای نابودی رژیم صهیونیستی فراهم کنند.
 
کلمات کلیدی : احمدخاتمی+مذاکره
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.