نظر منتشر شده
۲۵۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 191280
در آستانه پایان ریاست ضرغامی بر صدا و سیما؛
چه کسی رئیس صدا و سیما می شود؟
بخش داخلی الف، 6 تیر 92
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۰
مهلت زمان مسئولیت ضرغامی بر سازمان صداو سیما رو به اتمام است و همواره مثل همیشه بازار گمانه زنی برای جانشینی وی نیز از ماه ها قبل توسط رسانه ها شروع می شود. اما همواره گمانه زنی رسانه ها خالی از لطف نیست و در بسیاری از موارد به واقعیت نزدیک شده و در برخی از موارد به واقعیت نیز پیوند می خورد. ضرغامی در اواخر 92 باید ردای ریاست بر ساختمان شیشه ای را از تن بیرون کند و آن را به فرد دیگری بسپارد. اما جانشین سید عزت الله ضرغامی کیست؟
 
اولین رئیس سازمان صداو سیما صادق قطب زاده بود که در جریان کودتا علیه نظام بازداشت و اعدام شد. دومین رئیس این سازمان تا سال 1373 محمد هاشمی برادر آیت الله هاشمی رفسنجانی بود که در بسیاری از موارد مستقیما از برادر دستور می گرفت. در خاطرات آیت الله هاشمی رفسنجانی آمده است: «اخوی محمد آمد و راجع به اختلاف و برخورد نیروهای جدید با همکاران دیگر صداوسیما گفت. به او گفتم مصلحت است از نمایش فیلم های خارجی که زنان بی‏حجاب را به صورت زننده عرضه می‏کنند، جلوگیری کنیم؛ گرچه حرام نیست...» (خاطره رو ز14 سال 1364)و یا در خاطرات سال 1366 آمده است: «به اخوي محمد [رئیس سازمان صدا و سیما] تلفني تذكر دادم كه برنامه سيماي اقتصادي را كه در تلويزيون همه هفته پخش می شود، زير نظر بگيرد. احتمال سوء نيت در آن هست. زياد از كمبودها مي‌گويد. تذكر دادم كه در اخبار مربوط به علما، اين همه كلمات حجت‌الاسلام والمسلمين و امثال اينها تكرار نشود»
 
بعد از محمد هاشمی، علی لاریجانی وزیر مستعفی ارشاد دولت هاشمی با حکم رهبری رئیس سازمان صدا و سیما شد و تا سال 1383 در این منصب ماند. بعد از دکتر لاریجانی این کسوت به معاونش یعنی سید عزت الله ضرغامی سپرده شد. حال آیا ریاست این سازمان به وزیر ارشاد دیگری یا معاون ضرغامی و یا به فردی دیگر واگذار می شود؟ در ادامه به بررسی هر کدام از گزینه های احتمالی می پردازیم:
 
 
 محمدحسین صفار هرندی
به نظر می رسد جدی ترین گزینه برای ریاست بر سازمان صدا و سیما کسی جز محمدحسین صفار هرندی نباشد. وی که بیشتر با دوران وزارت فرهنگ و ارشاد دولت نهم مشهور شده است دارای سوابق فرهنگی در حوزه ی رسانه و روزنامه نگاری نیز می باشد.
 
صفارهرندی که سابقه ی حضور در سپاه پاسدران انقلاب اسلامی را دارد؛ در دهه ی هفتاد در روزنامه ی کیهان به عنوان سردبیر و معاون مدیر مسئول به فعالیت رسانه ای و روزنامه نگاری مشغول بوده است. وی در سال 1384 با انتخاب شدن محمود احمدی نژاد به جایگاه ریاست جمهوری توانست وزیر فرهنگ و ارشاد دولت نهم شود.
 
صفار هرندی در جریان اعتراض به انتصاب مشائی به عنوان معاون اولی رئیس جمهور و اصرار احمدی نژاد در ابقای مشائی در این منصب به نشانه ی اعتراض هیئت دولت را ترک کرد که مورد غضب احمدی نژاد قرار گرفت و در صورتی که تنها یازده روز تا تشکیل دولت دهم باقی مانده بود؛ از وزارت فرهنگ و ارشاد برکنار کرد. تصمیمی که بلافاصله به دلیل از رسمیت افتادن دولت از حد نصاب پس گرفته شد.
 
صفار هرندی بعد از وزارت مشاور فرهنگی فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد و حضوری فعال در جریان فتنه و تحولات بعد از انتخابات 1388 برای روشنگری و بصیرت افزایی انجام داد و همچنین حضوری فعال در بین دانشجویان و دانشگاهیان داشت.
 
 
 غلامعلی حداد عادل
حداد عادل را می توان گزینه ی همیشگی ریاست سازمان صدا و سیما دانست. نام وی از ابتدای انقلاب تا به حال مطرح بوده است و همواره با تغییر و تحول در ریاست این سازمان بر سر زبان ها افتاده و یکی از گزینه های همیشگی رسانه ها بوده است.
 
اما این بار این گمانه زنی این بار تقویت بیشتری یافته است. حداد عادل حضوری پررنگ و اثرگذار در تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در جریان انتخابات ریاست جمهوری 1392 داشت که چهره ی فرهنگی وی را بیش از پیش مشخص ساخت و نشان داد که درکی درست و عمیق از فرهنگ اسلامی و انقلابی دارد.
 
حداد عادل از جمله شخصیت هایی است که نامش با فرهنگ گره خورده است و غلبه فرهنگ در شخصیت و هویت وی بیش از قدرت و سیاست بوده و بیشتر با این کسوت شناخته می شود. حدادعادل علاوه بر نمایندگی مجلس؛ ریاست کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم، ریاست کمیسیون آموزش مجلس نهم، ریاست فرهنگستان زبان و ادب فارسی، مشاورت رهبری انقلاب، ریاست بنیاد سعدی، عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضویت در هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان، عضویت در هیئت علمی دانشگاه تهران، مدیرعامل بنیاد دائره المعارف اسلامی، عضو رسمی شورای عالی آموزش و پرورش، عضو بنیاد ایران‌شناسی، رییس شورای تخصصی تحول و ارتقای علوم انسانی را نیز بر عهده دارد.
 
 
محمد سرافراز
گزینه ی ریسات سازمان صداو سیما مانند انتخاب ضرغامی می تواند از داخل خانواده ی صدا و سیما و از بدنه ی این سازمان باشد. محمد سرافراز مهمترین گزینه ی داخلی سازمان صداوسیما است که می تواند جانشین ضرغامی باشد. وی در کارنامه ی خود معاونت برون مرزی صدا و سیما و ریاست شبکه ی پرس تی وی را بر عهده داشته است. تلاشی که بی شک نقشی اثرگذار و تعیین کننده در رسانه ای اساختن مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه ی بین الملل داشته است.
 
علاوه بر پرس تی وی وی در مدیریت شبکه ی هیسپان تی وی هم نقش داشته و تلاش می کند تا این شبکه را نیز قدرتمند سازد. وی هم اکنون با حکم مقام معظم رهبری عضو شورای عالی فضای مجازی هست و تسلط بالایی بر عرصه ی رسانه و طرح ها و برنامه های سازمان صدا و سیما دارد. وی در فعالیت های خود نشان داده که درکی درست و جهت گیری صحیح از فعالیت رسانه ای دارد.
 
 
مخبر دزفولی
محمدرضا مخبر دزفولی را نیز می توان از گزینه هایی دانست که شانس بالایی در نشستن بر صندلی ریاست ساختمان شیشه ای دارد. هر چند وی در حوزه ی علوم انسانی تحصیل نکرده است اما فعالیت زیادی در عرصه فرهنگ دارد. وی از سال 1384 دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی است و تلاش دارد تا چهره ای فرهنگی از خود نشان دهد. هر چند تلاش هایی هم در این زمینه داشته اما تخصص اصلی او دامپزشکی بوده و عضو هیئت علمی دانشکده ی دامپژشکی دانشگاه تهران است. وی حتی در جریان معرفی و تقدیر از چهره های ماندگار کشور؛ چهره ی ماندگار عرصه ی دامپزشکی شده و مورد تقدیر قرار گرفت.
 
البته باید اذعان داشت که مخبر دزفولی دارای تحصيلات حوزوي در ادبيات عرب و منطق و فلسفه نيز می باشد و از وی تاکنون بيش از يکصد مقالۀ علمي و پژوهشي منتشر شده است. از سمت هاي وي مي توان به اين موارد اشاره کرد: عضو وابستۀ فرهنگستان علوم جمهوري اسلامي ايران، عضو شوراي پژوهش هاي علمي کشور از سال 1382 تا 1384، عضو هيئت تحريريۀ مجله تحقيقات دامپزشکي (دانشکدۀ دامپزشکي دانشگاه تهران)، عضو هيئت امناي دانشگاه تهران، عضو هيئت امناي انستيتو پاستور ايران، عضو هيئت امناي بنياد نخبگان ايران، عضو هيئت امناي دانشگاه علوم پزشکي تهران، عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي از سال 1381، دبير شوراي عالي انقلاب فرهنگي از سال 1384.
 
مخبر دزفولی چندی پیش از ساختار مناظرات انتخاباتی تعریف کرده و بیان کرده بود که دنیا می تواند از این الگوی مناظره الگو برداری کند. در هر حال مخبر دزفولی از جمله شخصیت هایی است که به واسطه ی داشتن فعالیت های گسترده در عرصه ی فرهنگ یکی از گزینه ها برای تصدی ریاست سازمان صدا و سیما باشد.
 
 
 علی دارابی 
علی دارابی را بیشتر با کتاب جریان شناسی سیاسی ایران می شناسیم و انتظار آن بود که وی پستی سیاسی بگیرد تا منصبی فرهنگی. دارابی با یک جهش غیر مترقبه تا قائم مقامی رئیس سازمان صدا و سیما و بعد از آن به عنوان معاون سیما و به جای میرباقری عهده دار مسئولیت های بزرگ در صدا و سیما شد. خاستگاه فکری و سیاسی علی دارابی جمعیت ایثارگران است. جمعیتی که از دل سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و با انشقاق از جریان موسوم به جریان چپ در دل این سازمان شکل گرفت.
 
علی دارابی دارای دکترای علوم سیاسی می باشد. وی بیشتر شخصیتی سیاسی است تا شخصیتی فرهنگی و ید طولایی در نوشتن کتب و مقالات در حوزه ی علوم سیاسی و جریان شناسی سیاسی دارد. همچنین وی دارای سابقه ی فعالیت اجرایی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و وزارت جهاد سازندگی بوده است. وی توانست با فعالیت در مدیریت روابط عمومی وزارت جهادسازندگی برای 5 دوره ی پیاپی به عنوان مدیر برتر روابط عمومی برگزیده شود. اولین حضور وی در سازمان صدا و سیما نیز به صورت یکباره و در جایگاه قائم مقامی این سازمان باعث تقویت گمانه زنی های رسانه ها برای جانشینی وی به جای ضرغامی تقویت شد.
 
دارابی دارای توان اجرایی بالا بوده و علاقه ی خاصی بر تبلیغات گسترده و رسانه ای ساختن فعالیت ها در حوزه های مختلف صدا و سیما دارد. با این حال بدنه ی صدا وسیما از وی راضی نبوده و رسانه ها نیز رابطه ی خوبی یا وی ندارند.

بازنشر از دیدبان
 
کلمات کلیدی : ضرغامی+ صدا و سیما
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۱۷:۳۱
هر کس که بیاد به ذائقه ی مردم اهمیت نخواهد داد و باز هم شبکه های ماهواره ای برنده خواهند بود (1476838) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۳۸:۵۳
بنظر من گزینه داخلی سازمان بهتر است چون سازمان را می شناسه. دوما از میان گزینه های مطرح شده سر افراز از همه گزینه های مطرح شده بهتر هستش اما بهترین گزینه در کشور نیست. اما خدا کند افراد تک بعدی مانند صفار و حداد نباشند که اگه رییس یک مدرسه هم بشوند اونجا رو خراب می کنند. از آقای دارابی شناختی ندارم اما انتصاب یک دامپزشک به ریاست صدا و سیما واقعا شر آوره. کسی پاید باشد که رسانه و نقش آن در قرن 21 را بداند. روشهای انتقال پیام را بداند. روش تبدیل وقایع را به پیام های قابل انتقال بداند و خلاصه اینکه کسی نباشه که آدم هایی را که حتی لیسانس ندارند بعنوان دکتر و کارشناس نیارند سر مردم را شیره بمالند ما برخی از این آدم هایی را که بعنوان دکتر و کارشناس آوردند توی برنامه ها می شناسیم که حتی دیپلم هم به زور گرفتند اما چون باب طبع حرف می زدند و طرف مقابل را با بی پروایی و گستاخی تمام لجن مال می کردند بعنوان دکتر و کارشناس آورند و به خورد ملت دادند. اما ملت در 24 خرداد جواب همه این ها را داد. (1477168) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۲۲:۳۲
اتفاقا باید کسی از بیرون صدا و سیما اما با تخصص باشد، اگرنه که ایشان اگر خوب بود، تا الان کار مفیدی می کردند! (1477244) (alef-6)
 
دایی سعید
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۲:۱۷:۵۷
مردم از تماشای برنامه های کلیشه ای ویکنواخت به ستوه امده اند..... (1478280) (alef-10)
 
شهرسکوت
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۹:۰۰:۲۳
خداوکیلی 2 هفته است که ماهوارمون سوخته و مجبوریم برنامه های پر محتوای !!!! رسانه ملی رو نگاه کنیم باید بگم اگه آب تو هاون بکوبیم بیشتر سود میبریم تا اینکه وقتمون رو صرف تماشای تلویزیون کنیم والاهه هیچی برای گفتن نداره این تلویزیون هر کانالی که میزنی یه میز گرد گذاشتنو یه عده دارن درباره موضوعی الکی بحث میکنن بیخود نیست مردم لقای تلویزیون رو به عطاش بخشیدن و میرن سراغ ماهواره
من از بیگانگان هرگز ننالم
که با من هرچه کرد آن آشناکرد (1479118) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۲۳:۰۰:۲۴
من علاقه ای به تلویزیون ندارم اما حاضر نیستم عمرمو با نگاه کردن به ماهواره هم هدر بدم و خودم به دام رسانه ای دشمن برم. (1480910) (alef-10)
 
حمید م.
۱۳۹۳-۰۱-۲۳ ۱۷:۵۱:۱۰
سلام
عزیز، شما چرا اینقدر به مدرک گیر دادی حالا؟ (2074893) (alef-11)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۴۳:۳۵
با این لیست که دیدم، حتی من هم که ماهواره ندارم دارم فکر میکنم هر چه زودتر یکی بخرم (1477701) (alef-10)
 
کارمند.
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۹:۲۴:۳۸
من ماهواره دارم .
علت اصلی داشتن ماهواره پیگیری اخبار است. چون گاهی وقتها اخباری از ایران که در راس اخبار جهان است در صدا و سیما اصلا از ان خبری نیست!

درثانی ماهواره برای کنترل دولت مردان مفید است چون کانالهای ماهواره ای از کوچکترین خطای دولت مردان نمیگذرند و این باعث میشود که دولت مردان حواسشان را جمع کنند.وای کاش این کار را رسانه های خودمان میکردند.
رسانه آزاد بهترین ابزار برای جلوگیری از فساد است. (1479147) (alef-6)
 
امير حسين سلطان/تهران
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۲:۳۸:۱۱
و در دولت جناب آقاي دكتر روحاني شخصي كه مسئوليت رسانه ملي را بر عهده خواهد گرفت نمي تواند همراه با مردم و همگام با مسئولين دولت منتخب ملت نباشد.من فكر ميكنم دوره مديريت جناب آقاي مهندس ضرغامي ديگر در هيچ دوره اي تكرار نگردد. متاسفانه در ظاهر بارها شعار چند صدايي داده شد وليكن عملا آن شد كه شد.بعنوان يك لااقل شنونده پروپاقرص قديمي راديو با شهامت و مبتني بر تجربه سالها همراهي با صدا و سيما بايد اذعان كنم برغم همه محدوديت ها و شرايط زماني رويهمرفته رسانه ملي در زمان جناب آقاي محمد هاشمي به مراتب بهتر اداره شد و كيفيت برنامه ها و ميزان رضايت عمومي بالاتر بوده است و در زمان مديريت جناب آقاي دكتر علي لاريجاني متاسفانه رسانه ملي افت كرد و بالاخره در دوره مديريت ده ساله اخير اين حقير به نسبت دو دوره مديريتي پيشين رسانه ملي افت قابل ملاحظه كيفي برنامه ها برغم رشد كمي و تعدد شبكه هاي راديويي و تلويزيوني را بارها و بارها و به مناسبت هاي مختلف و از طرق ممكن ابراز داشته ام.امكان نداشت در دوره هاي پيشين اين حقير كمترين ارادتي نسبت به شبكه هاي ماهواره اي پيدا كنم ولي عليرغم ميل باطني به خاطر عدم اطلاع رساني صحيح و كامل رسانه ملي ناگزير به روي آوري به برنامه هاي راديويي و تلويزيوني ماهواره اي شده ام. البته در عصر ارتباطات حق هر كسي است كه به تشخيص خودش عمل كند اما علت اصلي اينكه اين حقير هم سرانجام به صف مخاطبين ماهواره پيوستم انزجار از رويكرد نابخردانه برنامه هاي خبري و سياسي صدا وسيما طي سالهاي اخير است و بس. (1477888) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۲۲:۵۲:۱۴
انتخاب رییس صدا و سیما برعهده رییس جمهور نیست. (1478858) (alef-6)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۸:۲۶:۰۷
علی مطهری میتونه اعتماد رو به مردم برگردونه و ماهواره ها رو از خاصیت بندازه (1478111) (alef-10)
 
فروغ
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۱:۲۱:۰۲
برای اقای مطهری احترام زیادی قائلم اما ممکنه بگین دلایل شما برای این پیشنهاد چیه؟ (1478209) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۴:۱۸:۰۴
در عالیترین وضعیت نیز با ماهواره متفاوت خواهد بود و اینجا نیز مثل انتخاب دین اجبار سودی ندارد. باید آزادانه از بدی دوری جست. (1478398) (alef-6)
 
حمید م.
۱۳۹۳-۰۱-۲۳ ۱۷:۵۹:۴۲
چه ربطی داشت به این موضوع؟! (2074930) (alef-11)
 
سعید_
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۲:۰۵:۵۴
گزینه های زیر در کامنت ها محتمل هستند :
1- ابقای عزت الله ضرغامی
2- دکتر احمد توکلی
3- محسن رضایی
4- دکتر عماد افروغ
5- محمدباقر قالیباف
6- دکتر علی مطهری
7- ...
------------------------------
اما باید کسی باشد که هم میانه رو باشد و طرفداری از جناحهای سیاسی نکند و هم منصف باشد و هم خوش فکر و مدیر و در این زمینه نیز تجربه داشته باشد و حداقل از درون سازمان و آشنا به امور باشد نه اینکه با آزمون و خطا بخواهد فقط یک منصب داشته باشد من با اینکه قحط الرجال وجود دارد مخالف هستم و منصب دادن به چند نفر سیاسی که تبلیغات مردمی داشته اند را به مصلحت نمیدانم
باید از اصلح استفاده کرد نه اون کسی که تبلیغات خوبی داشته و یا چهره شده است و سواد کافی در این زمینه ندارد
باید به سمت شایسته سالاری حرکت کنیم نه تقسیم پست بین افراد و چهره ها
باید چهره های گمنام کشف و چهره سازی کنیم باید از ساختار رفاقتی و فامیلی خارج شویم باید یک سیستم جدید و دقیق در انتخاب مدیران بوجود بیاوریم و بهترین ها را انتخاب کنیم (1478265) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۱:۳۶:۲۰
افروغ بهترین گزینه است.صفار هرندی بشه فاجعه است.دیگه 90 را هم جمع می کنن. (1479337) (alef-6)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۲:۲۰:۳۰
حتما به نظر شما عمل خواهد شد.!! (1481666) (alef-10)
 
حمید م.
۱۳۹۳-۰۱-۲۳ ۱۸:۰۱:۵۱
درسته اما برای منصب ریاست نمی شه یه گمنام رو بیارن که.
یه نفر باید سابقه فرهنگی و ... داشته باشه. (2074936) (alef-10)
 
باور
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۰:۰۰:۵۴
هر کس که میاد یا این شبکه های استانی رو از نظر بودجه تامین کنه یا همه رو جمع کنه سی و چند تا شبکه می خوایم چکار. از بس برنامه ندارن همه ش تکراری ی ی ی ی ی ی ی ی ی (1478907) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۲:۵۵:۵۱
اين روزا بازار گمانه زني داغ داغ است. براي وزرا و كابينه دولت و استاندارها و فرماندارها و بخشدارها و دهدارها و شهردارها براي رياست سدا و صيما و ... فكر ميكنم كاسبي خوبي است. فعلا مملكت بجاي واقعيت در احتمالات فرورفته است. (1479005) (alef-6)
 
21
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۱۸:۴۹
این مهمه که بتونه اعتماد از دست رفته صدا و سیما بین مردم رو برگردونه و مردم را غریبه ندونن (1476841) (alef-6)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۲:۰۴:۰۸
الف چرا ثبت رای منفی را از دستور خارج کردی،چه مشکلی داری با رای منفی؟ (1478260) (alef-10)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۱۹:۰۹
دو گزینه اول فاجعه اند!!!!! (1476845) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۲۸:۳۲
همه شان فاجعه اند (1477154) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۴۸:۲۶
بهترین گزینه صفار هرندی است . (1477192) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۰۴:۵۳
اگه صفار هرندی بشوند که صدا و سیما می شود کیهان مصور!
خوش به حال بی بی سی با این گزینه های ریاست! (1477214) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۵۴:۱۸
البته فاجعه نبودن بقیه هم بخاطر کمترشناخته شده بودنشونه دوست عزیز (1477200) (alef-10)
 
ل
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۲۲:۴۵
هرکی باشه امیدوارم دارابی نباشه (1476852) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۲۴:۱۴
اونای دیگه رو که نمیشناسم اما خدا بخیر بگذرونه از صفار هرندی و حداد عادل (1476857) (alef-6)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۲۵:۲۵
بهترین گزینه محمدرضا خاتمی یا مسجدجامعی است (1476860) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۴۶:۱۴
راحت باش اكبر گنجي، نوري زاده و رضا پهلوي يادت نره (1477186) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۱۱:۱۸
نوري زاد خوراك صداوسيما ست !!!
خصوصاً با شاهكارهايي مثل پروانه ها مي نويسند و چهل سرباز و پرچم ها قلعه كاوه ... (1477347) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۱۷:۰۶
تو چرا آتیش گرفتی شلوغش میکنی؟ بهترین حرفو پیشنهاد روداده دیگه. (1477662) (alef-10)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۳:۲۰:۳۴
من که از گزینه هات اسنقبال می کنم (1477927) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۵:۴۶:۰۱
ما که راحتیم، این شمایی که ناراحتی (1478095) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۲۳:۱۴
خاتمی بیاد وای به حالمان (1477383) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۲۶:۴۸
حكومت اگر مي خواهد به راي مردم احترام بگذارد و با دولت جديد همراهي كند حداقل نبايد مخالفان جريان فكري كه راي مردم را جذب كرده را بر نهادهاي انتصابي و مخصوصا" صدا و سيما منصوب كند.
دارابي و صفار هر روز به دولت مشكل ايجاد خواهند كرد و حداد مديري ضعيف است و بقيه را نمي شناسم (1476865) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۳۶:۳۴
جناب دکتر حداد عادل می تونه گزینه مناسبی برای ریاست صدا و سیما باشه، هم تجربه کافی رو برای ریاست داره، هم مدیر قوی هستش. (1476883) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۱۳:۳۳
جناب دكتر حداد عادل ميتونه گزينه مناسبي براي رياست ميراث فرهنگي باشد . (1476980) (alef-6)
 
همشیره
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۱:۲۷:۱۳
اقای حداد فیزیک وفلسفه خوندن .بهتر نیست تحصیلات مرتیط در این مورد لحاظ شود؟البته فراموش نمی کنیم معادل سازی هائی که در فرهنگستان انجام می شود!!!!!!!!! (1478214) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۸:۰۱:۱۳
نه میراث و نه صدا و سیا. چرا ما فکر می کنیم ایشون برا هر کاری مناسبه؟! (1479059) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۳۹:۳۵
به نظر من، حرف شما کاملا اشتباهه، چرا که نیروهایی بسیار قویتر از حداد عادل برای این پست وجد دارن. امیدوارم که هرگز حداد رئیس صدا و سیما نشه (1477048) (alef-6)
 
دارابی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۴۳:۳۳
منم حداد رو قبول دارم (1477179) (alef-10)
 
وحید
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۲۳:۴۱
انسان های تند رو دودمان انقلاب را بر باد مودند (1477245) (alef-6)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۸:۱۹:۵۶
تجربیات مدیریتی اسشون چی بوده و چه قدر قوی بوده (1478107) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۲:۱۶:۱۳
آقای حداد برای مجری گری برنامه های شب شعر صدا وسیما احتمالا مناسب باشد. (1478279) (alef-10)
 
1360
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۳۷:۲۹
چرا به بنده صدا سیما توجه نمیشه هیچ وقت چرا همش از یک طیف خاص با منش سیاسی مشخص انتخاب میشن روسای صدا سیما به نظر من بهترین گزینه پور محمدی است
ریئس اسبق شبکه 5 و 3 (1476884) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۳۹:۲۷
محمدحسین صفار هرندی , غلامعلی حداد عادل ؟
خدا رحم کنه کی دیگه میاد تلویزیون نگاه میکنه آخه؟ (1476890) (alef-6)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۰۷:۰۷
به خدا قسم اگر قراره صفار و حداد و دارابي بشوند همان بهتر كه خود ضرغامي بمونه. (1477645) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۹:۰۷:۳۸
یه دفعه ای بیاین برادر حسین (شریعتمداری)رو بکنین رییس صدا و سیما دیگه جناب توکلی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سابقه مطبوعاتی هم دارنا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1478127) (alef-10)
 
فرهنگي
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۱:۱۹
هر كسي رئيس صدا و سيما شود ؛ از ضرغامي بهتر است . (1476895) (alef-6)
 
يونسي - كرج
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۰۵:۲۸
البته به غير از حداد عادل . (1476957) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۷:۴۳:۴۵
و همچنین بغیر از صفار (1477532) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۰:۲۱:۵۷
البته غیر از صفارهرندی (1478157) (alef-10)
 
هموطن
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۲:۱۴
اتمام حضور ضرغامي در راس اين سازمان را به فال نيك ميگيريم . (1476899) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۹:۲۴:۵۵
با ورود رئیس جمهور منتخب چه خبرهای خوبی میشنویم (پیروزی فوتبال - پیروزی والیبالیستها- ارزان شدن نرخ ارز.....)این رو به واقعا به فال نیک میگیریم (1479148) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۲:۱۷
اميدوارم در انتخاب رئيس جديد ، اولا"‌به لزوم تغيير در سياست هاي نادرست ضرغامي در صداوسيما كه منجر به قهر بسياري از مردم با اين رسانه شده توجه شود
و ثانيا" به خواست مردم مبني بر تغيير در شرايط و گفتمان كشور احترام گذاشته شود .

انتخاب ضرغامي و نتيجه اي كه گرفت نشان داد يك مدير غير مقتدر و البته تاآگاه از خواست مردم چه ضربه اي به اعتماد مردم نسبت به نظام ميزند (1476900) (alef-6)
 
احمدي
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۲:۵۶
در زمان ايشون ، رسانه ملي به رسانه ميلي تبديل شد . (1476903) (alef-6)
 
طزر
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۳:۱۷
جان من یه ادم درست بذارن
این حداد اصلا نذارن که وجه ندارد (1476905) (alef-6)
 
قلندري از زاهدان
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۳:۳۹
خيلي خوشحالم كه ايشون داره ميره از سازمان صدا و سيما . (1476906) (alef-6)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۴:۱۵
من اینها را نمیشناسم اما حداد عادل و ضرغامی بدرد نمی خورند (1476907) (alef-6)
 
برادر عمار
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۱۹:۴۹
مهم اينه كه برادر ضرغامي داره ميره . (1477002) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۳:۳۶:۱۸
شما ها كي هستين كه اينقدر راحت راجع به افراد نظر غير كارشناسانه ميدين ؟ (1477939) (alef-10)
 
منتقد نظر شما
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۲۲:۰۹:۳۲
بزرگوار اگر کارشناسی در این سازمان بکار گرفته میشد اللان اوضاع این سازمان این نبود از بیرون مردمو سوزونده از داخل کارمنداشو (2078213) (alef-10)
 
قادر 3
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۶:۲۵
عزت الله ، جايگاه رسانه ملي رو از عرش به فرش نزول داد . (1476912) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۲:۲۷:۲۷
قبلا هم همچین عرشی نبود. ایشون از فرش به زیر فرش بردند! (1478293) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۷:۱۳
ضرغامي ژست روشنفكري ميگرفت !!! (1476914) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۰۳:۱۵
ضرغامي كجا ؟
روشنفكري كجا ؟؟؟؟!!!! (1476951) (alef-6)
 
شامخي / تبريز
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۸:۱۲
وقتش رسيده كه يك اصلاح طلب در راس اين سازمان قرار گيرد . (1476915) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۴۱:۵۸
صدا و سیما جای هر آدم لا ابالی ای نیست!!!!!!!!!!!!! (1477175) (alef-10)
 
!
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۱۵:۱۱
در تعریف واژه لاابالی به نظرم تجدید نظر کنید. به نظر من کسی که یه حزب رو که متشکل از آدمهای بسیاری هست رو لاابالی میدونه خودش از همه لاابالی تر و البته " بی سواد تر" هست! بعله! درکمونو ببریم بالا و هر جایی اظهار نظر نکنیم وقتی سوادمون نمیرسه (1477229) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۳:۳۹:۵۴
شاید منظور شما اکبر گنجی و ... باشه اصلا چطوره مهجرانی رو از لندن برگردونن و رئیس صدا و سیما کنن البته با یک معذرت خواهی (1477947) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۲۶:۱۶
ای کاش الکی تهمت نزنیم -تقوا تقوا تقوا (1477248) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۹:۳۸:۳۸
کسی که مثل شما فکر نمیکنه لااوبالیه !
حتما کسی که مثل شما لباس نمیپوشه مثل شما رفتار نمیکنه کافره !
من فکر میکردم زمان رنسانس و تفتیش عقاید گذشته !
کسانی که بخشی از جامعه قبولشون دارند بر اساس حق دموکراتیک نمیتوان به آنها توهین کرد و باید به اون بخش از جامعه چه بیشتر و چه کمتر احترام گذاشت
با این دیدگاه شما اقلیت های مذهبی و اقلیت های قومی نژادی هم طرد میشوند و شما به طایفه گری یک عده خاص شبیه هم در قدرت و ثروت اعتقاد دارید و این یعنی کوته فکری و یک کوته فکر تک بعدی نمیتواند دیگران را به لا اوبالی گری متهم کند چون انسان منصفی نیست
حداقل دین ندارید آزاده باشید (1478140) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۸:۱۵:۲۱
از اظهارنظرتون مشخص كه خيلي محترمي (1480349) (alef-10)
 
زینب
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۹:۳۲:۲۲
اصلاح طلب ها با شریک شدن در رای سی و اندی از رای مردم ایران و بارای دادن به شخصی که اصلا اصلاح طلب نیست و فقط مورد حمایت اصلاح طلب ها قرار گرفته این حس رو پیدا کردند که تنها صدای ملت ایران هستند، مراقب باشند با افراط ( چیزی که دولت آقای احمدی نژاد را منزوی کرد) 9 دی دومی پدید نیاورند (1479157) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۲۰:۳۱:۳۲
اعتدال رو فراموش نکنیم (1482716) (alef-10)
 
123 321
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۴۹:۳۰
راديو تلويزيون در زمان ضرغامي هيچ دست آورد مثمر ثمري نداشت . (1476918) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۰۲:۳۶
كلاه قرمزي و پسر خاله بزرگترين دست آورد برادر عزت الله بود !!!!! (1476947) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۲۸:۴۴
اون که زمان ضرغامی نبود؟! (1477155) (alef-10)
 
کلا قرمزی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۳۶:۲۵
موفقیتش در زمان ضرغامی بود. خدا پدر آقای طهماسب و جبلی رو بیامرزه! کمک شایانی به صدا سیما کردن :D (1477272) (alef-6)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۱۰:۲۰:۳۶
این بی سپاسی وبی اخلاقی است شمایی که رسانه ومشقات کارکردن در رسانه را نمی دانی بی انصافی است که این طور قضاوت کنی استرسی در کار رسانه ای مثل صدا وسیما می باشد که در هیچ اداره ای وجود ندارد. علیرغم تمام محدودیت های موجود رسانه ملی در این چند سال گذشته موفقیت های زیادی به دست اورده است که مرهون تلاش خستگی ناپذیر مهندس ضرغامی و همکارانش می باشد
به جز معدود افرادی که با نظام سر آشتی ندارند اقبال استفاده از برنامه های صداو سیما دراین چند ساله گذشته خیلی بالا بوده است خیلی از کسانی که با حرص و ولع به دنبال ماهواره بودند دیگر از ماهواره استفاده نمی کنند جا دارد از زحمات ایشان و دوستانش تشکر نماییم واین را باید مد نظر قرار دهیم که همیشه نقاط قوت وضعف وجود دارد (1483443) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۳۴:۴۴
برگزاري مسابقه هفته براي كانديداهاي رياست جمهوري از ديگر دست آوردهاي ارزنده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! برادر عزت الله ميباشد . (1477162) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۲:۰۴:۳۰
کلاه قرمزی بهترین گزینه ست (1478261) (alef-10)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۵۰:۵۸
دریغ از یک گزینه اصلاح طلب!!!!!
امیدوارم لااقل یه آدم معتدل منصوب بشه نه امثال حداد و صفار...... (1476921) (alef-6)
 
ليلا
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۵۱:۰۰
يه نفر بايد رئيس شود كه به ملي بودن اين رسانه اعتقاد قلبي داشته باشد . (1476922) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۵۸:۲۹
وااااای خدا صفار نشه فقط (1476937) (alef-6)
 
حقیقت
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۲:۵۹:۳۰
در تمام دوران ریاست اقای ضرغامی تلویزیون رسانه حاکمیت بود نه رسانه ملی.در 8 سال گذشته حتی 8 دقیقه فیلم از اقای خاتمی یا هاشمی یا حتی روحانی پخش نشد ولی باز ملت انها را از یاد نبردند (1476939) (alef-6)
 
امير حسين سلطان/تهران
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۴:۱۰:۲۷
احسنت به اين باحقيقتي شما. (1478392) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۰۰:۴۲
وااااااااااااااي .
توره خدا حداد عادل نه . (1476944) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۱۶:۳۳
اگه قراره حداد بشه ؛ ضرغامي بمونه بهتره ! (1477122) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۱۶:۵۴
100 رحمت به ضرغامي . (1477123) (alef-6)
 
ظاهري
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۰۱:۵۶
حداد عادل فقط به درد سازمان محيط زيست و فرهنگستان زبان فارسي ميخوره ولا غير . (1476946) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۲:۰۰:۳۴
مگه محیط زیست و فرهنگستان زبان و ادب پارسی مهم نیستن. اگه توسعه پایدار میخایم، در کنار توسعه اقتصادی به توسعه فرهنگی و زیست محیطی هم باید توجه کنیما (1477850) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۲:۴۹:۰۳
حداد و محیط زیست؟! سازمان محیط زیست باید جای آدمهای روشنفکر و متخصص همون کار باشه نه افرادی که هیچ سررشته ای در اون کار ندارند. (1478064) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۲:۲۸:۴۰
همین تعریف شما از روشنفکری، نشون میده که اصلاً با روشنفکری فرسنگ ها فاصله داری. (1478996) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۰۵:۴۵
به نظر من تنها راه و البته كم هزينه ترين راه برگرداندن وجه از دست رفته صداوسيما انتخاب يك مدير اصلاح طلب است ، هم اعتماد مردم بازسازي مي شود و هم در عمل نشان مي دهد كه حكومت به درخواست مردم مبني بر تغيير احترام مي گذارد (1476958) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۳:۱۲:۰۰
مخالفم (1479545) (alef-10)
 
راستگو
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۰۹:۰۷
خداییش هیچکدومشون در حدریاست صداوسیما نیستند مخصوصا گزینه اول حتی فک کردن به ریاست صفار هرندی دلهره اوره .اونوقت اسم تلویزیون ملی باید بشه کیهان تصویری (1476967) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۱۲:۵۳
همه گزینه های احتمالی باعث رونق کانال های ماهواره ای میشن !
بابا یه خورده اعتدال تو رییس صدا و سیما هم خوبه
اصلاح طلب که اصلا امکان نداره باشه ولی یه اصولگرای میانه رو برای این پست خوبه ... (1476977) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۲۷:۱۱
چقدر اشپزی فروختی
چقدر فوتبال بی محتوا و ناهنجار فروختی
اما در کاسه تو متاعی نبود برای اطلاع رسانی واقعی حقوق مدنی و حق اخلاقی که محمد و ال او ص به مردم واقعا و حقیقتا یاد دادند
حق الناس و حق حکومت اسلامی و حق شیعه و حق امام مستضعفان به گردن ات است (1477023) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۳۳:۵۴
اگر انتظار داشته باشیم فردی اصلاح طلب بگذارند که میدانیم اینطور نخواهد شد.اما لا اقل فردی با حداقل گرایشهای افراطی جناحی منصوب شود.نه مثل صفار هرندی و دارابی و حدادعادل که دیگر اینها از ضرغامی ناشی ترند. (1477037) (alef-6)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۳۹:۲۹
حتی در فضای بسیار رادیکال تر از فضای کنونی امکان سپردن سکان صدا و سیما به امثال حداد و صفار هرندی وجود نداشت. صدا و سیما در معرض همیشگی بررسی و نقد مردمه. نمیشه کسی رو گذاشت که مواضعش روشنه و در اقلیت محض از نظر همسویی با افکار عمومی قرار داره. مطمئن باشید فردی معتدل ویا غیر سیاسی رئیس میشه. (1477047) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۳:۱۴:۱۷
اقليت؟ دست شما درد نكنه حالا ديگه مردم شدن اقليت؟‌شما آمريكايي ها شديد اكثريت آره؟ باش تا صبح دولتت بدمد. (1479549) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۴۷:۴۱
تا همین الانش هم صداوسیما بخش اعظم بینندگانش رو از دست داده. با ریاست حدادعادل یا صفار هرندی، کار صدا و سیما تمام خواهد شد. هیچ رسانه ای بی طرف نیست اما جانبداری صداوسیما کجا، جانبداری بی بی سی فارسی کجا؟ من دومی را ترجیح می دهم. (1477067) (alef-6)
 
اصولگرا
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۵۱:۳۶
به نظر من آقای پورمحمدی مدیر سابق شبکه 3 و یا آقای سرافراز معاون بین الملل صدا وسیما و مدیر شبکه پرس تی وی گزینه خوبی هستند (1477072) (alef-6)
 
سکوت
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۹:۵۷:۴۶
شبکه پرس تی وی که یه شبکه برون مرزی ایرانیه بجای اینکه برای کشور ایران تبلیغ کنه و باعث جذب توریست بشه و جاهای گردشگری رو نشون بده شده کانال لبنان و سوریه و بحرین هروقت این کانال و نگاه میکنی دارای درباره بدبختیهای این چند کشور اخبار پخش میکنه بابا دوران جاهلیت تموم شده از خواب بیدار شین (1479183) (alef-6)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۵۶:۱۶
من‏ ‏که‏ ‏اصلا‏ ‏برام‏ ‏مهم‏ ‏نیست‏ ‏که‏ ‏چه‏ ‏کسی‏ ‏رییس‏ ‏‏ ‏میشه‏ ‏اخه‏ ‏‏ ‏پنچ‏ ‏ساله‏ ‏که‏ ‏اصلا‏ ‏شبکه‏ ‏های‏ ‏ایران‏ ‏نگاه‏ ‏نمی‏ ‏کنم (1477078) (alef-6)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۵۶:۳۰
بزرگترین خدمت را اقای ضرغامی به تلوزیون های ماهواره ای کرد.انقدر از کیفیت کاست و بر خلاف جریان اطلاعات حرکت کرد تا مثل قارچ پشقاب ها سر از همه جا حتی روستاها سر دربیاورد.به مانند کبک سر به زیر برف کرده.....اما مردم بیدارنند (1477080) (alef-6)
 
استاااااد
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۰۴:۱۷
اوایل که ایشون ریاست صدا سیما بهشون محول شده بود اصلا به طرز فجیعی فیلمهای روز دنیا رو پخش میکردن! ارباب حلقه ها ییهو پشت سر هم! ماتریکس! کنستانتین! که اصلا از پخش کنستانتین دهانمان وا ماند! :O (1477213) (alef-10)
 
استاااد بازم
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۱۹:۳۷
چرا کامنتم نصفه اومد؟ از نمایش کنستانتین دهانمان به یان صورت دو نقطه او وا ماند، چون از نظر اعتقادی با دین ما در کل در تضاد بود!!! اما خیلی شیک به صورت دوبله در تلویزیون فرزند خدا را مشاهده کردیم. به هر حال اینها عالیم جو گرفتگی هست. همه ما زمانی جو گیر میشویم چرا ایشون نشه :)) (1477235) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۳:۵۷:۰۵
هیچ کدام مناسب نیستند چرا که هیچ یک نمی توانند نه از نظر دانش و نه از نظر اجرایی تحول ایجاد کنند، آن هم تحولی که در جهت خواست مردم و رقابت با رسانه های قوی خارجی باشد. همه آنها به نظر می رسد تفکری را دارند که الان هم هست، یعنی این که مردم را به گونه ای می بینند که می خواهند! یعنی فکری از پیش تعیین شده، مردمی از پیش تعریف شده، رویه هایی از قبل معلوم را می خواهند به اجرا دربیاورند. رئیس صدا و سیما باید یک مدیر به روز، دانا و فرهنگی باشد که از مجموعه های فکری در داخل و خارج سازمان استفاده کند. فکر می کنید آقای (مثلا) صفار هرندی با نوشتن در کیهانی که رویه آن بر همگان معلوم است، با سخنرانی های به قول نویسنده روشن گر!!! که به جای جذب حداکثری، همان حرفهای معلوم کیهانی را دیکته می کرد، کسیست که بتواند در راس بزرگترین سازمان و تنها سازمان صوتی و تصویری کشور قرار بگیرد؟ ایشان کسیست که بتواند نیازهای جوان امروز را درک کند و مطابق آن برنامه ریزی نماید؟ آیا آقای حداد عادل می تواند؟ آیا آقای دارابی که همین الان در آنجا مشغول کار است، کارستان کرده است؟ یا آقای مخبر دزفولی که دکترای دامپزشکی دارد و حالا معلوم نیست چند روز و چند ثانبه و چند هفته علوم حوزوی گرفته، قدرت مدیریت چنین رسانه ای را خواهد داشت؟ و آیا اصولا تحصیلات حوزوی به فرض حتی اجتهاد هم برای این موضوع کافیست؟ (1477082) (alef-10)
 
ش
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۰۰:۰۶
ضرغامی از نظر توسعه سخت افزاری صدا وسیما و تعدد شبکه ها خوب عمل کرد ولی از نظر جذب مخاطب خوب نبود به خصوص در این سه چهار سال اخیر کاملا در یک سلیقه سیاسی خلاصه شده بود. (1477089) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۰۲:۲۸
دکتر سید محمد حسینی / وزیر فعلی فرهنگ و ارشاد اسلامی (1477095) (alef-6)
 
دلهره
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۵۵:۰۷
نکنه آقای حسینی خودت کامنت گذاشتی؟
اگر آقای حسینی - صفارهرندی - حداد - مخبر و یا از این دست شدند تلویزیونم رو میزارم برا فروش

آقا زیر قیمت میفروشم مشتری بیا وسط (1477720) (alef-10)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۰۷:۲۶
چند گزینه جدی دیگر را از قلم انداخته اید مثل دکتر عسگری معاون فناوری و توسعه فعلی صدا و سیما و دکتر حسینی وزیر ارشاد فعلی که سابقه مدیریت در صدا و سیما را نیز دارد. به نظر من اگر قرار است فردی از داخل سازمان انتخاب شود که به احتمال قوی و طبق رویه های قبلی همین طور خواهد بود محمد سرافراز بهترین گزینه است. فکر می کنم همگی قبول داشته باشند که معاونت برون مرزی قوی ترین معاونت و شبکه پرس قوی ترین شبکه صدا و سیماست. که زیر نظر ایشان راه اندازی و اداره می شود. محمدسرافزاز با راه اندازی شبکه آی فیلم نشان داد که علاوه بر حوزه سیاسی و خبر در حوزه نمایش هم می تواند گوی سبقت را از معاونت پرمدعایی چون معاونت سیما برباید. امیدوارم روزی برسد که همه شبکه های سیما حداقل حداقل از نظر کیفیت و بازبودن فضا و آزاد اندیشی در حد پرس تی وی باشند. از نظر من صفارهرندی به دلیل رویکرد افراطی و تجربه بسیار ناموفق وزارت ارشاد بدترین گزینه ممکن است. (1477102) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۰:۰۶:۱۵
پرس تی وی ایران نه،! پرس تی وی کشورهای لبنان و سوریه و بحرین ... هر وقت این شبکه رو نگاه کردم داشت از جنگهای داخلی این کشورها گزارش میداد بابا ما ایرانی هستیم باید از طریق این شبکه ها کشور رو به جهان بشناسونیم و باعث جذب توریست بشیم و صنعت گردشگری رو رونق بدیم کاری که شبکه های ان اچ ک ژاپن و کشورهای دیگه میکنن خجالت هم خوب چیزیه والا! (1479195) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۲۲:۱۳
من چندین بار زمان ریاست ایشون دلم شکست. خدا ازش نگذره. (1477137) (alef-6)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۵۸:۰۳
منم به خدا واگذارش کردم .بس که این چند سال از دست صدا و سیما حرص خوردیم. (1477725) (alef-10)
 
بندرعباس
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۳۴:۱۴
بر خلاف نظر دوستان بنده معتقدم صدا سیما در جمهوری اسلامی ایران فقط یه ارگان سرگرمی آفرین نیست . نگاه حضرت امام به صدا سیما نگاه به یک دانشگاه بود یعنی وضیفه انسان سازی در همه ابعاد البته خب وقتی هنوز وضع دانشگاه های ما اینه و از صدا و سیما چه انتضاری می شه داشت .

دوستانی هم که اهل ماهواره هستند بدونن اون چیزی که تو ماهواره (‌اعم از فیم لو سریال و موزیک و .. ) اون ها رو ارضا می کنه در قاموس جمهوری اسلامی نیست چونما هنوز یاد نگرفتیم مثل کشور مثلا مسلمون ترکیه با جنبه های تاریخ خودمون صادر کنیم ( ر.ک حریم سلطان) (1477161) (alef-10)
 
مینا
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۳۷:۴۴
یه چوب خشک بهتر از 2 گزینه اول هست،این افراد هیچ شناختی از هنر و جامعه ندارند و بسیار تدد رو . (1477167) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۴۴:۵۷
خوشحالم که رئیس سازمان صدا و سیما عوض میشه..امیدوارم صفار هرندی و حداد عادل انتخاب نشن.. (1477182) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۴۵:۱۹
پيشنهاد مي‌كنم آقاي علي مطهري به اين سمت برگزيده شود. هم مورد اعتماد رهبري است و هم ديده تنگ نيست. (1477183) (alef-10)
 
محمدعلی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۴:۴۶:۳۶
بهترین گزینه دکتر احمد پورنجاتی است . (1477188) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۰۳:۰۹
برای اولین بار يک نفر رو که شايسته و معتدل هست بزارن مگه چی ميشه يه بار هم حواست مردم توی اين دست انتصابات مد نظر قرار بگیره؟؟؟ (1477210) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۰۳:۳۷
امیدواارم از وجود دکتر سرافراز در این حوزه استفاده بشود. ایشون 20 سال است مدیریت برون مرزی سازمان رو بر عهده دارند و این همه دشمنی با شبکه های برون مرزی ایرانی و قطع کردن اونها نشان از موفقیت ایشون و همکارانشون دارد. ضمن اینکه آوردن کسی خارج از مجموعه سازمان موجب لطمه زدن به سیستم و رکود اون حد اقل تاچند سال می شود. (1477211) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۰۶:۰۸
علی مطهری گزینه پیشنهادی بنده (1477215) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۴۴:۳۳
در این صورت در سریالها هم باید منتظر تفکیک جنسیتی باشیم (1477431) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۳:۴۷:۵۰
مطهري با اون دفاع مسخره اش از آقاي هاشمي ، ظرف كوچك وجوديش رو نشون داد. بعضي از اين كامنت ها بسيار عجيبه. صدا و سيما به مثابه دانشگاه هست . هر كس كه نميتونه بر آن رياست كند. (1477953) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۱:۱۰:۰۲
موندم اینا کین مطهریو پیشنهاد میدن فامیلاشن ردایه نمایندگی ملت حسابی به تنش زار میزن وای اگه اسم پدرش نبود (1478201) (alef-10)
 
یاسمین
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۰۷:۰۳
چرا ملت شبکه های ماهواره ای را ترجیح میدهند؟ تنها دلیلش سانسور بیش از حد صدا و سیما هست.چرا اخر چرا همه خبرهای سیاسی سانسور میشود؟چرا فقط با گفتن اینکه فلانی دنباله رو انقلاب نیست بسنده میکنند؟باید همه چیز در صدا و سیما شفاف سازی شود (1477218) (alef-10)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۱۱:۲۸:۱۶
علتش پایین بودن ظرفیت هاست که خیلی ها ندارد (1483601) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۱۶:۲۶
کسی بیاد که حرف مردم رو بزنه نه حرف گروهی خاص با اهداف خاص (1477230) (alef-6)
 
ali
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۲۰:۰۷
اولا خوشحالم كه اين ضرغامي داره ميره
ثانيا اميدوارم هيچ يك از اين گزينه ها نباشه
به اعتقاد من اگه بازگشت اعتماد ملي و توليد برنامه هاي خوب به منظور بازگشت مردم به تلويزيون داخلي مدنظر باشه گزينه هاي اين كاره زياد هستند كه تو هيچ يك از گزينه هاي نامبرده جايي نداشتند مثل
1. سيدمحمد بهشتي
2. علي معلم
3. احمد مسجدجامعي
4. محمدرضا عارف
5. مجمدرضا خاتمي
و .... (1477237) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۲۶:۴۶
هرکی میاد یه حریم سلطان ایرانی بسازه (1477250) (alef-6)
 
مهران
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۳۲:۰۲
خیلی خوب میشد اگه یه اصلاح طلب معتدل رو رییس صدا و سیما میکردن اما این فقط یه رویاست اما یه اصولگرای معتدل مثل آقای علی مطهری یا آقای احمد توکلی باشه هم احتمالا بتونن رضایت ملتو جلب کنن (1477260) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۳:۲۶:۰۴
باش تا صبح دولتت بدمد (1479574) (alef-10)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۳۳:۰۶
دکتر عارف بهترین گزینه است (1477263) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۱۱:۰۳
ریاست صدا و سیما دذ شان دکتر عارف نیست (1477346) (alef-10)
 
مریم
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۳۳:۲۷
همه اینایی که نام برده شده اصولگرا هستن پس نباید زیاد انتظار تغییر رویه صداوسیمارو داشته باشیم (1477264) (alef-6)
 
مهران
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۳:۲۳:۲۹
دوست عزیز اصولگرا داریم تا اصولگرا مثلا حمید رسایی اصولگراست علی مطهری هم اصولگراست این کجا و آن کجا ! (1479013) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۳۵:۵۵
هر کدوم از این گزینه هایی که گفتید بشن خوش به حال رسانه های ماهواره ای میشود (1477271) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۳۸:۱۸
بنظرم دارابی از همه بهتر باشه بقیه اگر بیان که باید دوباره رفت سراغ ماهواره (1477278) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۴۱:۱۷
قطعا با انتخاب حداد همین اندک بینندگان تلویزیون هم به سوی ماهواره خواهند رفت (1477282) (alef-6)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۵:۵۳:۰۵
چهار سال است که رسانه ی میلی را نگاه نمی کنیم. اعصابمان هم راحت است. منبع خبرمان هم وب سایت الف و تابناک است. خدمتی که جناب ضرغامی به کانال های ماهواره ای کرد را هیچ کسی نمی توانست بکند. ایشان حق بزرگی به گردن bbc, voa و من و تو دارند. کاش جناب عزت خان در عوض پخش برنامه های سراپا سانسور و بی سروته و اخبار سراپا توهین به شعور مردم مدتی را صرف تماشای شبکه های ماهواره ای می کردند و از انها ارزش و اهمیت جایگاه مخاطب و اصول جذب بیننده را می اموختند. رفتن ایشان و امدن مدیر جدید هم هیچ دردی را دوا نمی کند. مدیران این سازمان فقط مجری هستند نه سیاست گذار! (1477313) (alef-6)
 
سهیل
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۱۲:۰۳
بهترین فرد مسجدجامعی است (1477348) (alef-10)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۲۰:۵۸
اگه احمدی نژاد بشه رییس صدا و سیما چطور میشه ؟؟!! (1477371) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۶:۴۷:۴۰
اونوقت پول نفتامون رو مياره توي تلويزيون آمون !!! :-) (1478517) (alef-10)
 
صابر
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۶:۴۸:۴۱
لابد ميخواد به هر ايراني 1000 متر تلويزيون بده . (1478518) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۲۲:۳۲
افرادی که دارن، از ریاست دکتر حداد عادل ایراد می گیرن و به طرفدارشون هم توهین می کنند اینو بدونن که نگاه کردن به تلویزیونی که دکتر حداد عادل رئیسشه خیلی بهتره از نگاه کردن به ماهواره هایی هستش که تو بعضی خونه ها وجود داره و فرهنگ مردم رو داره تهدید می کنه. (1477377) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۲۶:۴۲
بايد فرهنگى و غير وابسته به دستگاه و جناحى باشند (1477392) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۳۵:۰۱
مردم سالهست که حسا با شونو با صدا و سیما بستند و از سیستم های پیشرفته ماهواره بهره برداری میکنند . پس فرقی نمیکنه چه کسی ما لک بعدی این سازمان بشه (1477413) (alef-10)
 
ali
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۳۵:۳۲
سیاق و نوع ریاست ضرغامی باعث شده که من این 10 سال تلویزیون داخلی را نگاه نکنم باور بفرمایید من حتی پخش زنده فوتبال را هم از ماهواره نگاه کردم. امید وارم کسی بیاد که بتونه 10 سال باعث بشه مناین به اصطلاح رسانه ملی را نگاه کنم. البته بگم زمان آقای لاریجانی خیلی خیلی بهتر بود. (1477416) (alef-6)
 
ali
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۴۰:۴۹
اگر حداد و صفار هرندی بشه فکر کنم دیگه کسی فوتبال هم نگاه نکنه. (1477426) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۰۷:۲۸
بالاخره رییس جمهورتونو که می خواین نگاه کنین (1482077) (alef-10)
 
غلامرضا جنتی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۵۳:۳۰
سلام.
آقای علی مطهری و آقای احمد توکلی مناسب ترین افراد هستند. (1477444) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۰۷:۵۵
به همین خیال باش (1482078) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۷:۱۷:۲۶
بهتــــــــرین گزینه برای صدا و سیما آقای محسن رضایی است . (1477477) (alef-10)
 
مهذی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۷:۲۴:۵۴
اگه واقعا فصد ایجاد تحول در میان باشد مصطفی واعظ طبسی که دستی در هنر وساخت فیلم توسط خانم سحر ریحانی دارد و... میتواند گزینه مناسبی باشد (1477494) (alef-10)
 
نادر
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۷:۲۸:۵۹
دکتر محسن رضایی بهترین گزینه است. (1477501) (alef-10)
 
سید مرتضی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۷:۳۵:۲۶
آقای دکتر رحمانی فضلی هم می تونه یکی از گزینه ها باشه (1477511) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۸:۰۴:۵۳
از شنیدن اصل خبر ذوق مرگ شدم!!!
یکی به من میگه تاریخ دقیق رفتن برادر عزت کیه؟!؟ (1477559) (alef-10)
 
سيد
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۸:۱۲:۱۲
بهترين گزينه : علي اصغر پورمحمدي (1477566) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۸:۴۶:۴۷
برای سازمانی که باید همه ملت را راضی کن باید فردی معتدل ووابسته به جناحی نباشد وفراجناحی در قالب قوانین شرع عمل کند (1477615) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۸:۵۰:۳۶
پس قاليباف چي؟ (1477623) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۸:۵۵:۱۵
نظر من دکتر عارف بهترین گزینه برای تصدی این پست هست هم به نفع نظامه هم همراه دولته
فقط دکتر عارف (1477629) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۱۱:۰۰
علي مطهري يا سيد محمود دعايي گزينه هاي مطلوبي هستند. (1477656) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۱۴:۲۹
iهر کی میخواد بشه . کی دیگه به صدا و سیما توجه میکنه
صدا و سیما یه کانال داره اونم کانال سه که برنامه های ورزشی مثل نود و فوتبال های زنده پخش میکنه بقیه کشکن(البته ببخشیدا اینقدر رک گفتم) (1477660) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۱۶:۱۸
نه عزیز جان اشتباه نکن از حالا به بعد باید شاهد شیرین کاری های رییس جمهور منتخبمون از شبکه های صداوسیما باشیم.ببینیم چه گلی می خواد بکاره؟ حالا حالاها با صداوسیما کارداریم . مگه ما مناظره ها رو از ماهواه دیدیم؟ (1482097) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۳۴:۴۷
به نظر بنده آقای ضرغامی هم به نوبه خودش زحمات زیادی کشید ولی اقتدار لازم را نداشت چون اقتدار لازم را نداشت ومدیران داخل سازمان سلایق سیاسی خودشون را پیاده میکردند
اما بهترین گزینه آقای دکتر پورنجاتی است . (1477686) (alef-10)
 
همشیره
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۶:۲۰:۲۲
منظور از اقتدار همون عرضه است؟ (1478501) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۴۳:۵۶
دکتر سید محمد حسینی / وزیر فعلی فرهنگ و ارشاد اسلامی بهترین گزینه است که سالها بعنوان معاون اجرایی سازمان صدا و سیما در دوره درخشان دکتر لاریجانی مشغول بوده است. (1477702) (alef-10)
 
حیدر
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۴۷:۳۰
وای خدای من چرا ما قدر ضرغامی رو ندونستیم!!!!
یعنی صفار و حداد واقعا وحشتناک !!!!!

از خدا میخوام کسی مثل دکتر عماد افروغ رئیس صدا و سیما بشه (1477710) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۱:۵۳:۰۷
آقای دکتر عماد افروغ چهره مثبتی بین روشنفکران و متفکران دارد و یکی از سرمایه های ایران و سرزمین های حق طلب است (1478245) (alef-10)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۵۳:۰۲
همه کانال های تلوزیون داخلی رو روی هم بزاری انصافا به نشنال جئوگرافی نمیرسه.خخخخخخ (1477715) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۹:۵۴:۳۱
هیچ کدوم این ها شایستگی رادیو و تلویزیون مردم با فرهنگ ایران را ندارند . اکثر این سرهنگ فرهنگی بوده و باعث کشیده شدن بیشتر مردم به ماهواره خواهند شد. (1477718) (alef-10)
 
میثم
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۰:۲۱:۲۱
به نظر بنده آقای محمد حسینی یا علی مطهری در حال حاضر بهترین گزینه هستن
یاعلی .. (1477751) (alef-10)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۰:۳۹:۲۱
به نظر من دکتر رحیم پور ازغدی خوب است (1477774) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۱:۰۹:۴۷
فقط حداد ..... (1477797) (alef-10)
 
عمادي
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۱:۱۳:۳۲
از همه بهتر مهندس مشايي هست به شرط اينكه بقايي و ملك زاده رو با خودش نبره (1477800) (alef-10)
 
احمدازاراک
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۱:۱۷:۳۱
فقط اقای احمدی ن (1477807) (alef-10)
 
ghasem
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۱:۲۲:۰۱
سلام بهترین گزینه جناب آقای صفار هرندی میباشد چون ولایی است و در این سالهای خدمت خود به نظام ولایی بودن خود را اثبات نموده است (1477809) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۱:۲۷:۴۱
فقط علی مطهری (1477815) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۱:۳۲:۲۰
بهترین گزینه محسن رضایی (1477820) (alef-10)
 
غلامرضایی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۱:۴۰:۲۲
قالیباف حرف اول و اخر تحول سریع عمیق و علمی (1477825) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۱:۴۰:۲۵
طنز مسخره خنده بازار و تعطیلی برنامه پارک ملت نمونه عملکرد ضعیف و سطحی دارابی خدا نکنه همچین فردی رءیس بشه بنظر من توی این گزینه‌ها آقای سرافراز از همه بهتر (1477826) (alef-10)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۲:۰۷:۵۹
این گزینه ها یک از یک بدتر است و همه اکثرا نظامی بودن (1477858) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۲:۴۹:۵۰
محسن رضایی متین ترین با عرضه ترین و مناسبترین گزینه است. هم توانشو داره و هم ظرفیت مکسولیت های بزرگ و سنگین را داره (1477898) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۲:۵۸:۳۷
اص لا درتلویزیونوتعطیل کنن بشه موزه (1477907) (alef-10)
 
بهنيا
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۳:۱۷:۱۳
يك نفر معتدل ونه صفار تندرو وحداد تندرو،مسجدجامعي وامثال ايشون خوبه (1477922) (alef-10)
 
شفق
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۱:۱۷:۱۴
شوخي ميكني! مسجد جامعي معتدله؟ (1478205) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۳:۳۸:۰۴
محمد باقر قالیباف رو جا انداختید

ولی به نظرم صفارهرندی نزدیک ترین گزینه باشد
و جعفری جلوه ، مجید شاه حسینی نیز در صدا و سیمای آینده جزو معاونان اصلی باشند (1477944) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۰:۰۷:۳۸
سلام. امیدوارم کسی باشه که هم فعال باشه هم متخصص و هم معتدل و هم دوستدار انقلاب و هم حافظ دستاوردهای انقلاب.
بعضی از دوستان البته بدشون نمیاد از ماهواره استفاده بکنند. قبول دارم که برنامه های صدا و سیما باید جذاب باشد. اما نباید زیاده روی کرد و افراط و تفریط هر دو بد است.
لطفاً توجه کنید؛ کدام جمله بهتر است؟
اگر فلانی رئیس صدا و سیما نشود بهتر است. به درد صدا و سیما نمی خورد.
اگر فلانی رئیس صدا و سیما بشود سازمان صدا و سیما را نابود خواهد کرد. (1477974) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۰:۱۴:۳۱
صفار+تلویزیون=کیهان تصویری!!!!!!! (1477984) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۰:۳۳:۵۴
اره منم با علی مطهری موافقم (1477998) (alef-10)
 
m.m
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۱:۰۲:۵۸
ی خبر دارم که قالیباف میخواد بشه (1478012) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۱:۲۰:۳۵
مشایی خوبه (1478021) (alef-10)
 
محمد ف
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۷:۱۵:۴۹
چرا دکتر احمدی نژاد نباشه؟! (1480242) (alef-10)
 
مهناز
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۳:۰۸:۵۳
دکتر عارف هم خط قرمزها رو میشناسه هم حرمت دستور رهبری رو نگه میداره ...بهترین امید دهنده به جریان امید در جامعه است و اعتماد مردم را به نظام هزارچندان خواهد کرد (1478069) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۶:۱۳:۴۷
این گمانه زنی ها سطحی است رییس صدا و سیما باید تحول ایجاد کند واین گزینه ها همه تکراری اند و کار جدیدی در ارتقای سطح کیفی و کمی نمی توانند انجام دهند یک قدری مطالعه بیشتر کنید (1478098) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۸:۵۷:۰۲
امیدوارم کسی که بیاید نقاد بزرگ وطنزپرداز طراح مهران مدیری رو به رسانه برگرداند (1478119) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۱:۳۹:۱۶
متاسفانه مفهوم طنز و نقادی در صدا و سیما به تفریح و لهو و لعب و شوخی تغییر پیدا کرده است و کسانی که قرآن به صراحت در سوره همزه آنها را مورد خطاب قرار داده است در اوقات پیک بیننده و اعیاد مذهبی در تلویزیون ظاهر میشوند
تعجب میکنم چطور در یک مملکت اسلامی احکام صریح قرآن نادیده گرفته میشود و از آنطرف به قاریان توجه میشود و از قرآن تجلیل میشود (1478230) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۰:۱۸:۳۸
خیلی وقته جای خالی مهران مدیری و رضاعطاران تو سریالها با پوست واستخوان حس میشه ! جاشون واقعا خالیه (1479211) (alef-6)
 
شاهد
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۹:۰۳:۵۵
با سلام
بنده به عنوان یک شهروند صاحب یک حق رأی و دارای حق ابراز عقیده اعلام میکنم که در زمان ریاست آقای ضرغامی اعتماد و اعتقادم به رسانه ای که باید ملی می بود (و نبود) از بین رفت. من دیگر برنامه های تلویزیون را تماشا نمیکنم و اینترنت را به آن ترجیح داده ام. دلیل این رویکرد نیز عملکرد غیر مستقل، برنامه های فاقد جذابیت و کسالت آور این رسانه بود. دوستی در بالا اشاره نموده است که انتصاب یک دامپزشک بر این مسند فاجعه است. بنده عرض میکنم رویگردانی مردم از تلویزیون ملی واقبال آنها از کانالهای ماهواره ای و سریالهای کاملا هدفمند ترکی که بدتر از فاجعه است. و این اتفاقی است که در زمان حاضر رخ داده است.
آقای ضرغامی باید از مردم عذر خواهی کند. جانشین ایشان هم کار سختی در پیش رو دارد که (هر که باشد) برایش آرزوی موفقیت دارم.
والسلام علی من اتبع الهدی. (1478122) (alef-10)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۰:۵۷:۵۹
بهتر است روی گزینه هایی چدیدی مثل قالیباف ،دکتر عارف نیز فکر کرد، تا تمام معاونین و مدیریت های بیست و چند ساله سازمان عوض شوند و نگرشی جدید در این سازمان حکمفرما شود و اعتماد از دست رفته برگردد. (1478185) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۱:۰۰:۲۱
گزینه های داخلی که اصلاً هیچ فایده ای ندارد و وضع را بدتر هم میکند (1478189) (alef-10)
 
سالار
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۱:۰۴:۲۸
فقط محمد باقر قالیباف میتونه یک تحول اساسی در صدا و سیما ایجاد کنه ،
1- به دلیل مدیریت قوی و افکار نو و مبارزه با تحجر گرایی
2- به دلیل اینکه مورد وثوق همه طیف های سیاسی از جمله کارگزاران (هاشمی ) ، اصولگرایان و اصلاحطلبان است.
در ضمن از بین مردم آمده و خواسته های آنان را میداند. (1478195) (alef-10)
 
میثم
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۱:۳۴:۴۱
قالیباف بخاطر نوع تفکر و نوع مدیریت و توانی که از خود نشان داده است در هر کجا باشد آنجا آباد میشود او یک مدیر لایق و نمونه است و ما اینگونه مدیریتی را در بخشهای مختلف نظام نیاز داریم (1478224) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۲:۳۰:۰۹
قالیباف فقط به درد نیروی انتظامی میخوره. ایشان باید به همانجا برگردد و لاغیر. سرهنگ را با ارشاد چه کار؟؟؟ (1479431) (alef-10)
 
nima
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۱:۱۱:۱۵
امیر خوراکیان هم مطرح است (1478202) (alef-10)
 
احسان
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۲:۰۱:۰۱
قالیباف خوبه (1478252) (alef-10)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۲:۰۴:۴۳
فساد اداری و رشا و ارتشا علی الخصوص در حوزه تولید،مدیران نا لایق و خود محور،ترویج روحیه ریاکاری و تزویر همه و همه بخش کوچکی از دستاوردهای دوران زمامداری ضرغامی است.حذف نیرو های کارآمد،ریزش شدید مخاطب،تصمیمات شتابزده و حذف نیرو های جوان ،توسعه کمی در کنار افت شدید کیفی،خدعه سالاری حتی در ارتباط با برنامه سازان و همکاران میراث اوست. (1478262) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۲:۱۳:۰۱
همسرم دایم میگفت نمیذارم سریالها وبرنامه های ملی رو نگاه کنه منم اختیار تلویزیون رو دو روز دادم دستش روز سوم دیدم داره شبکه های ضاله خارجی رو نگاه میکنه و زیر لب میگه مسخره شو در اوردن سریالهای بی مزه یا فقط میز گرد ایناهم شد برنامه هرکانال میزنم هیچی نداره لااقل شبهای برره رو بذارن مردم الکی بخندن :))))))))))))))))))))))))))))))))))) (1478275) (alef-6)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۲:۳۶:۵۸
صدا و سیمای باید صدا و سیمای مردم باشد به این معنی که صدای مردم و سیمای مردم را نشان دهد.
مهمترین مشکل موجود کشور - که در صدا و سیما نمود بیشتری دارد- فاصله ی بین دیدگاه و زندگی عموم مردم با آنچه در مکانهای رسمی مثل صدا و سیما نمایش داده می شود می باشد.
قطعا با توجه به فریاد بلند مردم در این دوره از انتخابات که خواهان اعتدال و احترام متقابل بین تمام افکار و اقشار سیاسی بودند ضرورت دارد صدا و سیما نیز از این مسیر رویگردان نباشد و رئیسی بر مسند اداره و مدیریت این دانشگاه صوتی و تصویری بنشیند که با گوشت و پوست و استخوان اعتماد عمومی را جلب نماید.
به نظر بنده ترس از بیان واقعیت ها به دلیل توهم سوء استفاده دشمن چیزی غیر از
گرایش مردم به منابع خبری دیگر ندارد.
در شرایط کنونی افرادی همچون آقایان دکتر مرتضی حیدری ، دکتر مطهری می توانند مفید باشند (1478299) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۲:۵۲:۴۴
هیچکدام از مدیران فعلی سازمان مناسب نیستند. افرادی که گمانه زنی شده اند مناسب نیستند. بنظر من آقای جعفری جلوه مدیر سابق شبکه 1 مناسبتر هستند (1478323) (alef-10)
 
بیسوووووواد
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۳:۲۸:۰۰
باتوجه به عملکرد صداوسیما در انتخابات وباعت شدن رای دادن مردم احتمالا ضرغامی میماند (1478359) (alef-10)
 
سروش از اهواز
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۴:۰۴:۵۱
حداد - مخبر - صفار = ملث ریزش حامیان نظام
البته و خئشبختانه با دید باز و روشنی که رهبر انقلاب دارند . قطعا هیچکدام از این سه نفر نخواهد بود - زیرا این 3 نفر حتی در جایگاه فعلی خود بسیار بسیار ضعیف عمل کرده و انتقادات فراوانی از سوی کارشناسان بر انها وارد است . به ویژه اقایان مخبردزفولی و حداد عادل .در فرهنگستان زبان فارسی و شورای انقلاب .
شایان ذکر است اقای مخبر دزفولی که پس از نامگذاری روز 4خرداد به نام روز دزفول -توسط ایشان شائبه قشری نگری ایشان تقویت و روشنتر شده و به فردی مورد خشم مردم خوزستان و خانواده های شهدا تبدیل شده است . زیرا روزی را که می بایست به نام روز خوزستان و مقاومت نامیده میشد با نفوذ ایشان به نام روز درفول نامگذاری و باعث تنفر همه مردم خوزستان بجز دزفول شد. (1478388) (alef-6)
 
ساده
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۴:۰۷:۵۲
من خودم هفت ساله که آقای X زیر نظر گرفتم و گواهی میدهم در زیر این آسمان هیچ کس اصلح تر از ایشون نیست . البته اگر ایشون را کاندید نکردند شاید دوسه روزه کس دیگری را معرفی کردم. (1478389) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۴:۱۰:۳۵
عماد افروغ (1478393) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۶:۳۹:۳۹
اگه صفارهرندی بیاد ، دیگه محاله صداسیما نگاه کنم. حتا فوتبال ها رو.

همیشه دورترین شخص با نظر مردم به این پست ها میرسه (1478512) (alef-10)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۷:۲۵:۴۰
انتصاب صفار هرندی و حداد عادل که قطعاً فاجعه هست و صدا و سیما رو به قهقرا خواهد برد با اینحال تفاسیری که داشتید خیلی ضعیف بود و بعید است هیچ کدام از این گزینه ها مطرح باشند حتی علی مطهری و احمد توکلی و مسجدجامعی شانس بیشتری خواهند داشت تا این دوستان !!! (1478560) (alef-10)
 
Hamed
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۷:۳۲:۰۳
میدونم چاپ نمیکنید اما تنها چیزی که میتونم بگم اینه که این رسانه در این 8 سال اصلا ملی نبود و کاملا چشم بسته از دولت حمایت کرد و مخالفان را کوبید و متاسفانه دروغ های بسیاری را منتشر کرد. کارنامه آقای ضرغامی واقعا سیاه بود و باید از خدا به خاطر حقوقی که از مردم به خاطر مصلحت اندیشی های بیجا زایل کرد طلب مغفرت کند (1478566) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۸:۰۷:۰۷
به نظر من "عماد افروغ" گزینه مناسبی است و آدم معتدلی هم هست و البته باسواد. (1478603) (alef-6)
 
مخاطب
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۸:۲۵:۰۰
عجله نکنید ضرغامی 5 سال حکم دومش پائیز 93 تمام می شه (1478615) (alef-6)
 
صداقت
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۹:۱۸:۵۲
آقای عماد افروق روشنفکر ولی از سبک مدیریتیش اطلاع ندارم،‌اگر مدیریت خوب باشه گزینه خوبیه
گزینه دیگه آقای قالیباف که سابقی مدیریتش نشون داده آدم قویه و خوش فکر
به نظرم آقایان حداد عادل، حسینی، صفارهرندی، توکلی و ... گزینه های مناسبی برای اداره صدا و سیما نیستند (1478661) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۲۰:۱۷:۳۰
به نظرمن گزینه ای ازخارج ایران بیاورند خوبست (1478714) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۲۰:۲۰:۲۸
هیچکدوم این آقایون در این حد و اندازه ها نیستن
با این روند فارسی وان شبکه ملی ایران میشه
واقعا مردمی نمیتونن نظری در این باره داشته باشن؟ (1478718) (alef-6)
 
م.م
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۲۰:۵۵:۲۸
از نظر آگهی تبلیغاتی که پخش میشه ( حلزون، کتاب 57، تن تاک ...) میشه اقبال عمومی به تلویزیون ضرغامی رو فهمید.
کاش تلویزیون خصوصی داشتیم که توش رقابت برای ساخت برنامه بهتر بود.
این گزینه ها فاجعه اند. که مطمئنا یکی شبیه ضرغامی یا صفار هرندی تک بعدی رو خواهند آورد. (1478756) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۲۱:۳۱:۲۵
یه نفر هم از اصلاحات می شه بیاد؟ (1478793) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۲۲:۲۶:۱۰
بابا این خبر خیلی زوده هنوز . چرا الکی ذهن مردم را درگیر می کنید. (1478838) (alef-6)
 
سید
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۲۳:۲۵:۵۷
به نظر من سعید ابوطالب نشان داده که هم اصولگرا است و هم جریان مدرن رسانه و ذائقه مردم را می شناسد. بهترین گزینه است هم سالها سابقه ایثارگری در جبهه ها دارد هم سابقه سیاسی به عنوان نماینده مجلس و هم به عنوان مستند ساز, تهیه کننده و مجری صدا و سیما در عرصه سینمایی هم خوش درخشیده اند. (1478885) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۲:۴۵:۵۷
خدا از این مرد نخواهد گذشت که سرنوشت جوان مردم را به بازی گرفت !!! پسر بزرگم با مدرک کارشناسی مدت 8 سال با عنوان حق الزحمه در صدا وسیمای یکی از استان ها فعالیت داشت دردو سال آخر ماهیانه 200 هزار تومان دریافت می کرد اما از ابتدای سال 92 این مبلغ قطع و معاونت سیمای استان فرموده اند که باید برنامه ای کار کنید وخبری از 200 هزار تومان نیست !!! آقای ضرغامی اگر با فرزندت اینکار را می کردند چه می کردید ؟؟؟ امیدوارم لحظه ای پدرانه به جوانان مردم نگاه کنید.فرزند من سی ودوسال سن ودارای همسر وفرزند ومستاءجر است .قضاوت با هرکسی که می خواند. (1479003) (alef-6)
 
سروناز
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۷:۴۵:۵۰
سلام اگه یکی از گزینه های داخلی سازمان به عنوان رئیس انتخاب شود ، نه تنها تغییری صورت نمیگیرد و نه تنها اعتماد بر نمیگردد ، بلکه سیر قهقرایی سازمان شدت میگیرد ، چون هیچ کدام انها در حد ریاست نیستند (1479052) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۸:۳۸:۰۷
باتنگ نظری وباریک اندیشی آقای ضرغامی فرهنگ ملی ایران نابودشد (1479093) (alef-6)
 
س.ح
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۹:۰۷:۲۸
17 کانل داخلی ، بیش از 30 کانال شهرستان ، بیش از 7 کانال برون مرزی به اتدازه 2 کانال اونور آب جذابیت نداره ... چرا تحقیق و تفحص در مدیریت آقایان نقشی نداره ....چرا از متخصصین روانشناس ، جامعه شناس استفاده نمیشه ؟.... چرا از هنرمندان دلسوز بهره ای نمیبرند ؟... شمارا به خدا بس است پول این مردم را به حلق دوستان و از ما بهترون نریزید> والله معصیت داره !!!!! کو آن دانشگاه که امام از آن دم میزد؟ (1479133) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۹:۳۲:۳۶
باسلام بنده دانشجوی آقای دارابی بودم درکارشناسی ارشد باید این نکته رابدون حب وبغض برای تنویرافکارعرض کنم ایشان ازنظرسطح علمی درحدیک دیپلم است باپارتی مدرک گرفته بادیکتاتوری وترساندن دانشجوکلاس راادره می کند چوندرصدا وسیما همه ازترس بله قربان گوهستنددرکلاس هم به همین منوال رفتارکرده وهرکس اعتراضی کندازنمره محروم می شوددردانشگاه تهران آزاد تهران مرکزبررسی کنید (1479158) (alef-6)
 
سعيد
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۹:۴۸:۰۵
محمد علي زم (1479176) (alef-6)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۹:۵۷:۱۱
حجت الاسلام دکتر محقق داماد گزینه مناسبی هستند. (1479182) (alef-6)
 
مظلومان امت
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۰:۱۵:۱۴
کسی باید به جای ضرغامی بیاید که مانند او فتنه ســاز و شعله ور کننده اختلافات و برهم زننده جامعه مسلمان ، نباشد! (1479205) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۱:۰۱:۴۵
این صدا وسیما هیچ ارزشی برای نظر مردم قائل نیست
چند تا سریال طنز از امثال مدیری و عطاران مردم رو پای تلویزیون می کشید که اقایون این افراد رو فراری دادند
یک پخش مستقیم ورزشی (مثل مسابقه والیبال دیشب ایران و ایتالیا) مردم رو پای تلویزیون می کشونه که اقایون از اول تا اخر مسابقه فقط سوهان به روح مردم می کشند. لااقل میخواهید سانسور کنید خود مسابقه رو سانسور نکنید مثلا دیشب اواخر گیم سوم وسط مسابقه یکباره صحنه اهسته گیم قبل پخش شد و....

قبلا فکر می کردم شبکه ورزش بیاد خیلی جالبه ولی این شبکه شده محلی برای تعارف و حرافی چند تا مجری جوان و صد البته محلی برای پخش مسابقات موتور سواری و دو چرخه سواری ان هم چند ساعت! متوالی!

سریالهای اقایون هم شده محلی برای جمع شدن 10 تا 20 تا بازیگر تکراری که تو همه کانالها بجز کانل کولر هستند!!!!1
کارگردان اغلب سریالها هم همیشه اقای مقدم است و بازیکنش هم امثال شریفی نیا!
ما انتن ماهواره نداریم ولی واقعا شورشو در اوردید (1479271) (alef-6)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۱:۱۹:۴۶
از اینهمه تحقیر وتوهین رسانه باصطلاح ملی نسبت به فهم وشعور مخاطب بشدت آزرده خاطریم. تو را خدا لطفا" با مطرح کردن اینگونه افراد خواستار ادامه این وضع نشوید! (1479307) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۲:۰۲:۰۹
بهترین گزینه برای صدا وسیما اقای مطهری است (1479380) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۵:۴۶:۱۰
مقاله فوق کامل نیست افراددیگری که زیادنامشان شنیده میشود:حجت الاسلام موسوی مقدم قایم مقام سازمان که فردی اعتدالگراوبااطلاعات فراوان درزمینه رسانه است وسوابقش درخشان میباشد2-قالیباف که اگربیایدسازمان بی نظم وسرخودصداوسیما رامدرن وقانونمندمیکند3-رحمانی فضلی که اگربه دولت روحانی نروداحتمالا به سازمان میآید (1482154) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۶:۱۲:۲۶
چرا رییس صدا و سیما همیشه از اصولگرایان انتخاب میشه ؟ مگه رسانه ملی نیست و نباید فراجناحی باشه ؟؟؟؟؟؟؟ خوب یکدفعه هم از اصلاح طلبها یا میانه رو ها انتخاب صورت بگیره اگر واقعا عدالت وجود داره (1480110) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۸:۴۸:۱۳
صداوسیما در وحله اول کسی را نیاز دارد که از ریخت وپاش های سازمان در تولید برنامه جلوگیری کند دوم اینکه خودش کار تولید برنامه کرده باشه و درون سازمان را بخوبی بشناسه (1480396) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۹:۴۰:۲۳
بهترین گزینه سردار نقدی. (1480518) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۲۲:۱۹:۰۴
بنظر بنده حجت الاسلام سید رمضان موسوی مقدم قائم مقام رئیس سازمان بهترین گزینه برای تصدی ریاست سازمان است (1480821) (alef-10)
 
عمار
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۰۱:۱۰:۴۴
دوستان به گزینه پیشنهادی من نیز فکر کنید:
"نادر طالب زاده"
به نظرم هیچ کس به اندازه ایشون نمی تونه مفید باشه (1481073) (alef-10)
 
دکتر محمد جوام
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۰۴:۳۴:۴۰
با سلام،
جناب آقای دکتر حداد عادل با توجه به دانش و تجربه ای که دارند بهترین گزینه برای این مسئولیت خطیر می باشند (1481141) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۰:۴۴:۳۷
هرکی شد شد فقط خدا کنه حداد نشه که بدبختیم (1481507) (alef-10)
 
سفیر
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۱:۳۵:۳۶
گزینه های اعتدال می توانند آقای دکتر قالیباف- دکتر توکلی، دکتر زاکانی (1481596) (alef-10)
 
ص.م
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۲:۳۷:۰۹
باسلام : به نظر می رسد یکی از مدیران از داخل صدا و سیما انتخاب شود , بهتر است یعنی آقای محمد سرافراز بهترین گزینه می باشد . (1481723) (alef-10)
 
ماري
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۳:۴۲:۰۹
مهمتر از رئيس صدا و سيما معاون اداري و مالي اوست. اينو من که دارم در اين سازمان کار مي کنم با همه وجودم در اين 11 سال درک کردم. (1481891) (alef-10)
 
امیر علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۴:۰۶:۴۳
من از همین حالا آمادگیم رو برای خدمت به مردم در پست ریاست سازمان صدا و سیما اعلام میکنم! هرکی موافقه امتیاز مثبت بده (1481936) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۹ ۱۸:۲۴:۲۳
هر کسی بهتر از ضرغامی خواهد بود بشرط اینکه منورالفکر وابسته به غرب نباشد (1482484) (alef-10)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۱۱:۲۶:۴۲
کار در صداوسیما سخت است باید در صدا وسیما کار کنی تا بدانی که اداره کردن سازمانی مانند صدا وسیما چقدر سخت است در کنار گود نشتن و ادای فضل کردن از مباحث روز مره شده وهیچ کس قدر دان نیست یادمان نرفته 2 تا شبکه ان هم روزی 6 ساعت برنامه که یک ساعت ان عکس گم شده ها بود و یک ساعت دیگر ان نقاشی بچه ها الان خانواده ها مجبور شدن به خاطر بچه ها 2 تا 3 تلویزیون در خانه داشته باشند دست از این همه بی انصافی بردارید (1483595) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۱۵:۵۵:۴۸
رشد ماهواره نشانه بی خاصیتی یاکم خاصیتی برتامه های سیماست. (1484486) (alef-10)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.