نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453289
یادداشت اینستاگرامی وزیرکشور درباره حق‌الناس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۸
رحمانی فضلی، وزیر کشور در آخرین یادداشت خود در صفحه اینستاگرامش نوشت: مردم به گردن ما حق دارند و چه حقی بالاتر از اینکه توفیق خدمت به خود را برای توشه آخرت ما فراهم ساخته اند.
 
به گزارش ایسنا، در این یادداشت آمده است:
 "مردم ولی نعمت ما هستند" گوهر ارزنده ای که پیر و مراد ما حضرت امام خمینی (ره) آن را کلید موفقیت طریق خدمتگزاری به مردم توصیف کردند و دیدن لبخند رضایت و مهربانی توام با عطوفت مردم یکی از بی بدیل ترین جلوه های فرمایش مقام معظم رهبری در پاسداشت حق الناس است. مردم به گردن ما حق دارند و چه حقی بالاتر از اینکه توفیق خدمت به خود را برای توشه آخرت ما فراهم ساخته اند. انتظارات مردم از مسئولین حقی است که باید با شهامت و درایت و مجاهدت شبانه روزی در تحقق آن کوشید و هر آنچه در توان داشت خاضعانه انجام داد، تلاش برای اجرای اقتصاد مقاومتی به منظور ایجاد توسعه متوازن و متعادل مهمترین عامل رضایتمندی مردم و کاهش آسیب های اجتماعی و تهدیدهای ملی می باشد که در پناه حمایت و همراهی صادقانه مردم تحقق پذیر خواهد بود.
 
 
کلمات کلیدی : وزیرکشور+حق الناس
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۳:۰۰:۴۴
سی وچند سال از انقلاب مردمی ایران می گذرد به نظر شما این حرفها کهنه و قدیمی نشده ؟؟؟؟ (4199173) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.