نظر منتشر شده
۷۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 251706
اعتراض سایت شهدای ایران به سخنان رئیس جمهور
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۸
پایگاه خبری شهدای ایران در مطلبی که به حاشیه نگاری مراسم روز دانشجو و سخنرانی رییس جمهور اختصاص داده است با اشاره به بخشی از صحبتهای روحانی در خصوص استیضاح و رأی اعتماد وزرای پیشنهادی علوم، این سوال را مطرح می کند که چرا رئیس جمهور جنبش دانشجویی، روز دانشجو و خون شهدای ۱۶ آذر را فدای کینه دولت از مجلس کرد؟ در این مطلب آمده:

۱۶آذر روز شهدای دانشجویی است که با خون خود اجازه ندادند وحدتشان از بین برود و استکبار و ایادی آن بر استقلالشان حاکم شوند. روزی که بیش از هر چیزی جنبش دانشجویی و رسالت های آن و پرهیز از نگاه ها های سیاسی و جناحی حرف اول را می زند.

روحانی که به مناسبت ۱۶ آذر برای اولین بار دانشگاه بی سر و صدا و بی حاشیه ایران را انتخاب کرده بود در نشستی که عمدتا کارکنان دانشگاه و دانشجویان گزینشی در آن حضور داشتند و جایی برای جنبش دانشجویی باقی نمانده بود، خود به تنهایی سخنرانی کرد تا شاید بجای پرداختن به دغدغه دانشجویان فرصتی دوباره برای باز کردن کینه استیضاح وزیر علوم توسط مجلسی ها مهیا شود.

در این دیدار رئیس جمهور سریعا به آمدن فرهادی به وزارت علوم اشاره کرد و با قاطعیت عنوان کرد: وزیر جدید علوم ادامه دهنده راه و مسیر عزیزان پیشین خود در دولت یازدهم است. همان راهی که بنا بود میلی منفرد طی کند و نگذاشتند. بنا بود دکتر توفیقی ادامه دهد و نگذاشتند، دکتر فرجی دانا آمد و بر عهده گرفت، ادامه راه برای دکتر فرجی دانا ممکن نشد، همان راهی که دکتر نجفی ادامه داد. همان راه را قرار بود دکتر احمدی ادامه دهد و همان راه را قرار بود دکتر دانش آشتیانی ادامه دهد. امروز دکتر فرهادی همان راه را ادامه خواهد داد.

این سخنان در حالی در روز دانشجو مطرح شد که بسیاری از نمایندگان مجلس تاکنون به دلیل کینه ورزی دولت در ماجرای استیضاح تذکرات مختلفی را ارائه کرده و اظهار داشته اند؛ که علت استیضاح وزیر علوم موضوعات مختلفی بود که همگی گویای عدم توانایی وی در مدیریت وزارتخانه مهم علوم بوده است. اما روحانی در سخنرانی های مختلفی استیضاح وزیر علوم را مورد نقد قرار داده تا جایی که حتی راه فرهادی را همان راه فرجی دانا دانست.

بی شک اگر فرهادی هم راه فرجی دانا را برود باید در آینده ای نه چندان دور منتظر استیضاح او در مجلس باشیم.
اما سوالی که مطرح می شود این است که چرا رئیس جمهور جنبش دانشجویی، روز دانشجو، خون شهدای ۱۶ آذر را فدای کینه دولت از مجلس کرد؟
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۳:۳۱:۵۲
این هم یک سایت وابسته و جناحی است که بیش از این نباید از آن توقع داشت تحلیل های آبکی و بی ربط (2533608) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۳:۳۳:۰۶
بس کنید ! تا حرفی زده میشود پای شهدا را وسط میکشید (2533611) (alef-13)
 
آزاد
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۳:۳۳:۱۷
سايت شهدا بايد فراجناحي باشد (2533612) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۳:۴۳:۳۹
خون شهداي 16 آذر براي اين ريخته شد كه دانشجو زبان ملت مظلوم و دردمند خود باشد نه آنكه آنرا هم شما مصادره به نفع خود كنيد. (2533657) (alef-13)
 
س
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۳:۴۸:۴۴
متاسفیم برای اقای رئیس جمهورمحترم (2533676) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۳:۵۴:۱۲
ر نشستی که عمدتا کارکنان دانشگاه و دانشجویان گزینشی در آن حضور داشتند
آهان یعنی در گذشته غیر گزینشی شرکت میکردن متشکرم دوزاریم افتاد (2533697) (alef-13)
 
معز
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۳:۵۶:۲۸
برای چنین رئیس جمهوری متاسفم . جناب فرهادی نباید دین خود را به بهای چند روزه وزارت و به خاطر دنیای فتنه گران به باد دهد فرهادی بیش از اینکه به وزارت افتخار کند باید به یوغ بندگی خداوند ببالد چرا که "فان‌العزّة‌ لله جميعاً" (2533704) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۳:۵۷:۴۰
کینه دولت از مجلس یا مجلس از دانشگاه و دولت (2533712) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۰۱:۳۸
نپرس چون سئوالات مهم تری برای پرسیدن وجود دارد (2533725) (alef-13)
 
مجتبی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۰۵:۵۵
درود به شرفش..به همه پیشنهاد میکنم برن فیلم رای اعتمادها و استیضاح رو دقیق ببینن..اون وقت میفهمن که کی این وسط کینه ای هست..مجلسی ها هستن که هنوز از انتخابات 92 کینه دارن (2533749) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۲۲:۴۸
دولت پوپولیستی و عوام فریب یعنی این! (2533893) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۲۳:۰۱
الف شدي سخنگوي مخالفان دولت،ننگ بر تو، (2533895) (alef-13)
 
اميد
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۲۳:۲۷
تمام دنيا بر اساس مستمسكها به پيش ميرود هر كس به دنبال بهانه و دست آويزي براي رسيدن به هدف ميگردد براي مثال در همين سايت شهداي ايران ايا شهيدي وجود دارد ؟ يا اينكه همگان زندگانان واز نام شهدا مستمسك مي سازند ؟ (2533901) (alef-13)
 
pshl
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۳۰:۲۱
به نظر میرسه حرف حق رئیس جمهور به مذاق برخی خوش نیومده... (2533944) (alef-13)
 
majid r
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۳۳:۳۶
وقتی هر وزیری انتخاب می شود همان راه وزیر قبلی را ادامه می دهد و ریئس جمهور آن راه را تایید می کند معلوم است که دیگر استیضاح وزیر چاره ساز نیست
در ضمن استیضاح رئیس جمهور هم پشتوانه مردمی می خواهد که متاسفانه یا خوشبختانه اکثریت نمایندگان این مجلس فقط پشتوانه شورای نگهبان را دارند. (2533957) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۳۴:۴۰
تا جایی که من اطلاع دارم در این روز 3 نفر در زمان شاه شهید شده اند و روز شهدای دانشجو نیست بلکه روز دانشجو است خواهشا دوستان روزها را مصادره نفرمایند.اینکه بخواهیم با نام شهید از این روز سوء استفاده کنیم شایسته دوستان عزیز نیست خواهشا شان و منزلت شهدا را با استفاده ابزاری از انها از بین نبرید.
روز دانشجو با روز شهدای دانشجو دو چیز متفاوت است.اینکه دانشجو را به استکبار گره بزنیم بعد مطالبات خودمان را به اون گره بزنیم و برداشتهای خود را داشته باشیم بسیار نامناسب و نوعی مغالطه است دانشجویان کشور از طیفهای مختلف هستند و در بین انها همفکران شما عزیزانی که در حال حاضر انتقاد فرموده اید بسیار ناچیز هستند. (2533961) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۳۹:۳۱
همه باهم بجنگید پس کی مملکت درست کنه ولمان کنید کمی هم حل مشکلات داشته باشید (2533985) (alef-13)
 
ARDAD
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۴۰:۰۲
آقاي رييس جمهور محترم لطفا اعتدال را در وحدتي كه مورد نظر رهبرمان است مد نظر قراردهيد من از برخي مواضع شما نگرانم شما فرموده ايد متخصص امنيت ملي هستم حقوق دان هستم آيا عنوان اظهاراتي همچون بزدلان سياسي ، هركس مي لرزد به جهنم برود جاي گرم تا نلرزد، تازه به دوران رسيده هاو ... وزن اعتدال دارند ، عناوين حقوقي هستند ، به امنيت ملي كمك مي كنند ، حفظ وحدت مورد نظر آقا را پوشش مي دهند به يكتا خداوند سوگند شهري كه بزرگ نداشته باشد به تاراج نامردان مي رود پس يكصدا پشت سر رهبر بزرگمان حركت كنيم ولاغير (2533988) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۴۱:۴۲
با سلام بنظرم اقای روحانی بگن راهی که میخان وزراش ادامه بدن راه اسلام غربی هست کجای اسلام گفته کسانیکه با نظام مشکل دارن بیان در راس وزارت علوم .درسته دانشجو باید سیاسی باشه و هوشیار خوب به همین حرف عمل کنین و شعور دانشجو رو بازیچه بازیهای سیاسی خودتون نکین لطفا (2534000) (alef-13)
 
ابوذر
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۴۱:۵۹
علت استیضاح ... عدم توانائی در مدیریت ...
این که ادبیات نمایندگان تند رو از نوع (به اصطلاح) پایداری ... است !
اینگونه توجیهات و تحریف واقعیت ها ، از یک جمع (به اصطاح !) ارزشی ، از عجایب (هشتگانه ی !) جهان است !. (2534003) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۴۹:۰۷
تا کور شود هرآنکه نتواند دید (2534030) (alef-13)
 
اشکان احمدی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۵۶:۱۰
افراطی های مخالف دولت دیگه کم کم با شروع رقابت های مجلس باید بنشینند کنج خانه و به تدبیر دولت و مجلس اصلاح طلب حسرت بخورند. انشا ا... (2534059) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۴:۵۸:۳۷
راهی جز پذیرفتن تغییر ندارید (2534074) (alef-13)
 
جاوید
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۵:۰۲:۰۲
علتش مشخصه.فعلا تخریب مجلس تا انتخابات بعدی. (2534084) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۵:۰۵:۰۰
همانطور که مجلس حق دارد به وزیر پیشنهادی دولت رای ندهد و هزار جور حرف و دلیل برای کار خود ارائه دهد (حتی توهین) دولت هم حق دارد از پیشنهاد خود دفاع کند حتی اگر پیشنهادش رد شود حال اگر این کار که حق رئیس جمهور است به مذاق بعضی ها خوش نمی آید ، خوب نیاید چرا به ایشان توهین می کنند (2534098) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۵:۲۳:۵۶
چه تلخ است کرسی از دست دادن؟؟؟!!!
---
برو بابا!!! شما هم با یدک کشیدن اسم شهدا هی بهونه های بنی اسرائیلی برای خودتون می تراشید تا رقیبتون را سیاه کنید و از حرص از دست رفتنیهای جناحی عقده می ترکونید؟؟؟!!!
اصلا شماها با چیزهایی به اسم خدا و حق و حقیقت آشنایی دارید؟؟؟!!!
آیا برای این چیزها در فرهنگ سهم خواهی ی خود معنا و ارزشی قائل هستید ؟؟؟!!!
آیا هم و غم شما همین زرق و برق از دست رفتنی چند روزه ی دنیا است که حسرتشون عقل را از اشما گرفته ؟؟؟!!!
شما از فرط کینه و غصه ی از دست دادن روز افزون جایگاه مردمی حاضرید حق را باطل و باطل را حق کنید شاید بتونید دولت منتخب مردم را بدنام کنید!!! (2534149) (alef-13)
 
فاطمه کنیز فاطمه
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۵:۲۶:۵۲
دروغگو ها روزی نه چندان دور روسیاه میشوند (2534164) (alef-13)
 
فرهنگی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۵:۳۱:۲۰
حالا که مشکلات اقتصادی مردم رانتوانستید حل کنیدوباافزایش قیمت نان مردم درتهیه قوت لایموتشان نیز بامشکل مواجه شده اند باتنشهای سیاسی روح مردم را نیازارید (2534178) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۵:۴۴:۰۶
سلام
جداً اگر دکترین ولایت فقیه نبود انقلاب اسلامی به کجا کشیده میشد . وبه قول امام اگر سپاه نبود کشور هم نبود . ما دلمان به ولایت فقیه خوشست و بس . ما دلمان به سپاه خوشست که اگر نبود الان معلوم نبود در داخل و کشورهایی مانند سوریه و عراق و لینان و فلسطین چه خبر بود . ما باید به عنوان کشور شیعه ظهور را نزدیک سازیم نه اینکه قلب صاحب اصلی این حکومت و این تفکر را به درد اوریم و ... (2534215) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۵:۴۵:۳۹
بهتر است مینوشتید کینه تندروهای مجلس از دولت منتخب مردم.
استیضاح فرجی دانا و رأی ندادن به وزرای پیشنهادی رییس جمهور تماما باج خواهی و لجبازی تندروها با رییس جمهور و دولت منتخب بود. (2534219) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۵:۵۳:۱۶
1- برای این که مجلس نشینان در این دو سال قدر ارایه ی لایحه بودجه ی به موقع دولت را برخلاف خود سری های احمدی نژاد نمی دانند.
2-بعضی دنبال تشکل های حزبی و بازار گرمی سایت های خود شده اند و دلواپس رای جمع کردن برای دوره بعدی.
3- عده ای مثل قضیه ی مرغ برای عروسی و عزا شده اند. از هر مناسبتی حتی صنفی(مانند روز دانش جو) هدف ابراز هویت شعاری رسانه ی خودند.
4- عده ای هم از همه چیز(دانش جو، دانش آموز و...) فقط نردبان پیش رفت خود ساخته اند. بد نیست که حد اقل یک دهه ی گذشته ی خود را باز بینی کنند و ببینند چقدر مناسک گرا بوده اند تا حق طلب و حقیقت جو.
5- گوش وچشم مثل من دانش جو از این معرکه گیری ها پر شده است. (2534240) (alef-13)
 
ايراني
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۵:۵۶:۰۰
سايت شهداي ايران نماينده كيست كه راجع به همه چيز اظهار نظر ميكند مگر كشور صاحب نداردكه هركس از جاي بلند مي شود به نمايندگي كل ملت حرف مي زند. (2534248) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۶:۰۰:۳۱
خدایی شمادیگه چی می خواین؟خسته نشدید.دلواپسی بسه.مردم واقعا از این جدال ها خسته شدند.بزارید نفس بکشیم.معلومه از دولت از مردم بهتر بگم از خودتون چی می خواین؟ (2534266) (alef-13)
 
مسلمان ایرانی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۶:۰۳:۳۶
سلام،چراشمــــا هنوز به این نتیجه نرسیده اید که اشتباه فکرمی کنید؟ (2534278) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۶:۰۳:۳۹
وقتی هدف رضایت خدا و کمک به بندگان خدا نباشد شکل کار به همین صورت خواهد بود. (2534279) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۶:۱۵:۲۵
اشتباه متوجه شدید، شما تهدید می فرمایید، همه می دانیم دلایلی که شما برای برکناری دکتر فرجی دانا ارائه دادید، شامل حال دکتر فرهادی هم می شود، بنابراین جای کسانی که صرفا برای نمایش قدرت خود ماه ها آموزش عالی را دستمایه قرار دادند در آموزش عالی نیست! کار آنقدر بد پیشرفت که حتی نمایندگان اصول گرا هم معترض شدند! (2534318) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۶:۱۵:۳۲
الف جان زیاد جوش نزن (2534320) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۶:۲۰:۴۳
کی به کیه منم بعنوان سخنگوی شهدای ایران میگویم رییس جمهور درست گفتند راستی چرا هر کس خودرا سخنگوی ملت ایران میداند و خودرا حق و دگران را ناحق چرا؟؟ (2534333) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۷ ۰۰:۱۶:۵۸
نترس بابا فردا فیلترش میکنین دیگه
ماشالله دست به فیلترکردن وحذف کردن مخالفاتون یعنی همون بیسودا وتازه به دوران رسیده ها که خیلی خوبه
سه سوت فیلترمیکنین (2535608) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۶:۳۳:۰۷
درود بر خادمان ملت (2534378) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۶:۳۶:۵۱
دانشجویان اعتراض کردند وجنبش داشتند تا جلو هر گونه تند روی وافراط از گرفته شود، اکنون می بینیم که مجلس نشینان با استیضاح مکرر خود افراطی بودن خود را به همه ثابت کردند، اینجا بود که آقای روحانی صبورانه پای وعده ای که داده بودند ایستادند وصحبتهای ایشان در روز دانشجو این بود که امروز نیز دانشجو ودانشگاه به نوعی افراط دچار شده است که برای رهایی از آن صبورانه تلاش کردیم و بحد الله به نتیجه رسیدیم.(به نظر بنده کار ایشان در این مرحله هم به نوبه خود نوعی جنبش بود که نیازبود اتفاق بیفتد) (2534387) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۶:۴۸:۲۱
با سلام
آقای روحانی باز که گفته فرهادی راه فتنه گران قبلی معرفی شده به مجلس را طی می کند ،این حرف توهین به مجلس و توهین به ملت است. (2534422) (alef-13)
 
رحمت الهی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۷:۰۱:۵۷
از این که عده ای که معلوم هم نیست هویتشان چیست نام مقدس شهدا را برای بوق های تبلیغاتی خو برمی گزینند و از آن سوء استفاده های جناحی می کنند متأسفیم. (2534456) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۷:۰۴:۵۲
در مجلس میگوید وحدت ولی در جای دیگر جو گیر میشود چرا (2534465) (alef-13)
 
مهدی رنجوری
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۷:۲۹:۲۴
این سخنان از یکسری تندرو است که سایتی را براه انداخته اند که سعی دارند احساسات عوام را تحریک کرده و رودروی دولت بایستند. (2534543) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۷:۳۰:۰۵
ببينيم عزيزان كشور نياز به ياري و دوستي دارد . نبايد بي احترامي كرد . كشور در حال حاضر در جا زده و اگر كمي بي دقتي بشه شاهد عقبگرد خواهيم بود . فعلاً مسكن مذاكره دلار را روي سه هزار تومان خورده اي قرار داده و گر نه دلار برابر ريال ايران به بالاي 5 هزار خواهد رسيد . دانشجويان عزيز اول خوب درس بخوانيد بعد به جايي رسيديد و مسئول و يا دفتر كار و مطب زديد همنگونه كه نقد مي كنيد خوتان را نقد كنيد . حالا حرف خوب زدن كاري ندارد راست مي گيد زمان پست و مقام فكر ديگران بوديد مرديد . در ضمن ما نبايد به شخص تكيه كنيم خرد جمعي هر چه بود بايد گردن نهاد . زماني كشور موفق كه اگر دانشجو پيگير و نقد داره و مسئوليت پذيره نا آخر خدمتش همينگونه باشه نه زماني كه نوك پست و مقام ديد . بگه اي بابا همچي درست مي شود و يا مصلحت همين است (2534548) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۷:۴۹:۳۳
از آقای روحانی بعید بود ،‌ایشان که خودشون رو اهل کنار آمدن با منتقدین و آرام نگه داشتن فضا میدونستند! (2534617) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۷:۵۳:۵۵
سایت الف باید به رای مردم توجه کند . شهرخبرهم دقت کند محبوبیت خود را از دست ندهد (2534631) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۷ ۰۰:۲۲:۰۲
الف یک سایت اصولگراست,هیچ هراسی هم از اصولگرا بودن ندارد ,اگر منتشر کردن چند کامنت موافق دولت و مخالف اصول گراها کسی را به این فکر انداخته که الف آن است که شما فکر کرده اید ,سخت در اشتباهید . (2535616) (alef-13)
 
s
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۰۹:۴۲
خداروحانی راحفظ کند (2534676) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۱۲:۵۶
بس کن تروخدا حاج حسن تازه ما دانشجویان عزیز داریم وارد رقابت علمی میشیم بیخیال کولی گرفتن از ما بشید لطفا شمام که داری همون مسیر غلط قبلیو میری ما به شدت به شما علاقه داریم خرابش نکن قربونت مچکرم (2534687) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۱۳:۲۱
خوب حقیقت رو گفته مجلس مدت زیادی از وقت دولت را برای پرداختن به اقتصاد و معیشت مردم را با لجبازی گرفت و در ضمن آقای روحانی خیلی برای شهدا ارزش قائل بوده و هستند لطفا شان و منزلت شهدا را با طرفداری از جریانات افراطی پایین نیاورید (2534688) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۱۳:۴۷
خانوادهای شهدا پول خون فرزندانشا نرا ازبیت المال گرفته اند وحتی بیشتر از آنچه باید بگیرند گرفته اندواکنون هم بعنوان اخلال گر در جامعه ظاهر شده اند چرا نمی گذارید مملکت آرامش داشته باشد با حرکات خودتان دفاع از شوروی کمونسیت میکنید چرا؟ یا فکر میکنید فقط عدۀ محدودی شهید داده اید شما با خون شهدا دارید معامله میکنید اگر راست میگوئید آرام باشید وبگذارید روح شهدا هم آرام باشد نه اینکه با عنوان خانوادۀ شهدا دست بهر کار نا شایست بزنید (2534690) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۱۶:۵۴
سلام : اگر ایران آباد وپایدار میخواهیم باید نیروهای جدیدی برای انقلاب انتخاب وتربیت کنیم چون آنان که اول انقلاب در این حماسه شرکت کردند یکی پس از دیگری داردنیا را ترک می گویند ودسته ای نیز به مادیات دنیا اتکا می کنند پس لازم است با فکر ایجاد ساختار مناسبی برای تربیت مردان وزنان خالص وبی غش برنامه ریزی کرد افرادی که دروغ نمی گویند وکمتر حرف میزنند وبیشتر عمل میکنند وعملشان بربنیاد فکر ومنطق واصول اسلام است وبرای اصلاح مشکلات جامعه است....// (2534698) (alef-13)
 
x
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۱۷:۱۶
اگر مثل رئیس جمهور اصولگرا می گفت تا می خواهیم پولی در جیب مردم بگذاریم از 80 جا صدا بلند می شود که نگذارند و با این ترفند مردم اغلب عوام را در مقابل مجلس و قوه قضائیه و نهادهای دیگر قرار می داد بهتر بود ؟ ؟ ؟ (2534700) (alef-13)
 
صادق
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۱۸:۲۶
سایت شهدای ایران با اجازه چه کسی این نام را برای خود انتخاب کردند واز نام شهدای بزرگوارمان سوء استفاده میکنند (2534702) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۱۹:۵۳
ایا این سایت،نماینده ی همه ی خانواده های شهیدان است؟ چون با مطرح کردن مجلس، خط خود را نشان دادند. باید دید ایا همه ی خانواده های شهیدان دانشجو با این سایت و دید گاهایش موافقند؟ (2534706) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۲۳:۳۱
یعنی واقعا فکر میکنید مردم این رو باور میکنن که استیضاح وزیر علوم بخاطر عدم توانایی وی بوده و نه جهت گیرهای سیاسی!

زنده باد روحانی (2534711) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۳۴:۱۶
"چرا رئیس جمهور جنبش دانشجویی، روز دانشجو، خون شهدای ۱۶ آذر را فدای کینه دولت از مجلس کرد؟ " پايگاه خبري شهداي ايران هم از اين خونها به نفع خود استفاده مي كند. (2534739) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۴۰:۱۴
خدایا هدایتش کن اگه قابل هدایت نیست بازم هدایتش کن (2534757) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۴۳:۱۹
كاش اين برادران نسبت به اسيدپاشي و معضلات اجتماعي هم واكنش نشان ميدادند (2534771) (alef-13)
 
ليلي
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۵۱:۱۹
انگار نه انگار راجب شخص اول مملك حرف ميزنند. انصاف چيز خوبيه بخدا !!!!!!! تا كي تعصب كوركورانه باعث ميشه واقعيات و حقايق رو نديد بگيريد؟ (2534792) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۵۱:۴۷
این دیدگاه وتصورشماست. (2534794) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۸:۵۵:۰۰
دانشجوی واقعی و وظیفه شناس با دو مظهر "استعمار و استبداد" مبارزه می کند و اگر مجلس بر خلاف سوگندی که یاد کرده به وظایف خود عمل ننماید و یا به حقوق مردم مصرح در قانون اساسی توجه نکند بهترین مکان برای مطرح کردن این ضعف و انحراف ، دانشگاه و در میان دانشجویان است بعد هم که موضوع وزرارت علوم اگر به دنشجویان ارتباطی ندارد پس به کی مربوط است . (2534806) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۹:۰۱:۳۴
واقعا" سئوال بجا و شایشته ای است ؟ خواهشمندم آقای رئیس جمهور پاسخ
بدهند. واقعا" چرا؟ (2534827) (alef-13)
 
آرمان
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۹:۰۴:۲۱
بخ نظر شما وزیر علوم ربطی به دانشگاه و دانشجو نداره؟مردمو چی فرض کردید؟
یعنی تا این حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2534834) (alef-13)
 
داود
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۹:۰۶:۲۵
مجلسی که در زمان احمدی نژاد جرات اعتراض و مخالفت نداشت و دولت برای وزراش خط قرمز کشیده بود و عملا مجلس بی خاصیت شده بود حالا دائم میاد وزرای روحانی رو استیضاح میکنه یک بام و دوهوا (2534843) (alef-13)
 
یا حق
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۹:۰۹:۴۲
خداوند رحمت کند شهید رجایی عقلش از علمش بیشتر بود. (2534854) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۹:۲۰:۰۱
واقعیت را گفته چرا خون شهدا را مطرح می کنید فکر کردیم خدای ناکرده اهانتی شده به ساحت این عزیزان شهدا هم برای آزادی جان فدا کردند (2534887) (alef-13)
 
آرش
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۹:۲۶:۲۶
حقیقتاناراحتی شمابرای چیست (2534912) (alef-13)
 
ر
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۹:۲۹:۵۹
این عزل ونصب ها فقط برای سرگرم کردن معلمان است وگزینه های جدید جز طرز فکر سیاسی مختلف چیز دیگری ندارند وهمه به خاطر ان است که معلمان نظام هماهنگ ورتبه بندی را فراموش کنند . (2534924) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۹:۳۹:۳۲
اسم شهدا رو لکه دار نکنید خواهشا. شهدا کجا با بورسیه پارتی بازی و ... موافق بودن؟ (2534953) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۱۹:۴۱:۴۸
بعضی ها بسیار ناراحت شده اند که چرا سخنرانی روحانی با آرامش انجام شد ؟
دسته های اغتشاش و خود سر وخود جوش بدانند که به تدریج منزوی خواهند شد
وباید به رای ملت سر خم کنند و قبول کنند که امام فرمودندملاک رای ملت است
با ملت باشند وخود شان را در مقابل رای ملت قرار ندهند (2534957) (alef-13)
 
رضا رضایی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۲۰:۰۵:۵۵
چرا سالهای قبل که همه اش از فتنه صحبت می شد و اشاره ای به این روز نمی شد شماها ساکت بودید. سخنرانی های سالهای قبل مدعوین به همه دانشگاهها را مرورر کنید تا مقداری انصاف شما مشخص شود...... (2535014) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۲۰:۴۰:۲۶
چرا زماني كه رييس دولت سابق از هر فرصتي براي پيشبرد مقاصد خود و كينه توزيهايش با ساير گروه ها صحبت مي كرد اين سايت محترم سكوت مي كرد؟؟؟؟ (2535111) (alef-13)
 
مهمان
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۲۰:۴۲:۴۷
روحانی منتخب ملت بزرگ ایران است و حرف او حرف اکثریت مردم است (2535117) (alef-13)
 
ی
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۲۱:۴۹:۱۰
خوب گفته ، خدا توفیقش بدهد. (2535267) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۶ ۲۲:۲۲:۲۶
درود بر روحاني عزيز (2535364) (alef-13)