توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 407000
سعداوی: استقلال بازی آسانی مقابل ما ندارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۶
سرمربی فولاد خوزستان گفت که استقلال تهران برابر فولاد بازی ساده‌ای نخواهد داشت.

به گزارش خبرآنلاین؛ نعیم سعداوی در کنفرانس خبری پیش از بازی با استقلال تهران گفت: باید در ابتدا از سرمایه‌های اصلی باشگاه که همان هواداران‌مان هستند و با تمام وجود از تیم جوان و بومی‌مان حمایت می‌کنند قدردانی کنم چرا که آنها سختی‌های راه را درک کرده‌اند و طی چند روز گذشته با حمایت خوبشان ما را مورد لطف خود قرار داده‌اند. همچنین از عوامل باشگاه به ویژه مدیریت و هیات مدیره که تلاش می‌کنند قدردانی کنم. تمام تلاش آنها در راستای به حداقل رساندن مشکلات ماست و امیدوارم در بازی فردا با نوع عملکردی که به نمایش می‌گذاریم از شرمندگی آنها خارج شویم.
وی در ادامه درباره دیدار فردا و اینکه آیا برای این دیدار محروم و مصدوم دارند، گفت: محروم نداریم اما تعدادی از بازیکنان ما مصدوم هستند و کادر پزشکی در حال تلاش برای رساندن آنها به بازی هستند و باید ببینیم که کدام یک از این نفرات به شرایط بازی نزدیک خواهد شد.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ارزیابی‌اش از استقلال تهران، گفت: استقلالی‌ها با توجه به اینکه بازیکنان جدیدی را جذب کرده‌اند برای نشان دادن خودشان نیازمند زمان بودند که طی این چند هفته خوب کار کردند و نتیجه گرفتند و در بیشتر پست‌ها خوب هستند ولی باید بگویم ما هم فولاد هستیم و فردا در شهرمان بازی داریم و از هواداران خوبی بهره می‌بریم و بازیکنان‌مان انگیزه بالایی دارند و یک جو خوب و صمیمی بین آنها وجود دارد. تمام مجموعه نیز یک هدف مشترک را دنبال می‌کنند و آن به نمایش گذاشتن کار کیفی خوب است.
وی بیان کرد: در دیدار فردا تمام توان‌مان را می‌گذاریم و امیدوارم خروجی این مسابقه همراه با نتیجه باشد تا از شرمندگی هوادارن خارج شویم. باید بگویم فردا چهلمین روز درگذشت سجاد خادمی یکی از هواداران است و در کل هدف‌مان این است که در بازی فردا یک شرایط خوب ایجاد کنیم. استقلال کار آسانی مقابل ما ندارد.
 
کلمات کلیدی : باشگاه فولاد خوزستان+باشگاه استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.