نظر منتشر شده
۶۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 163001
در اعتراض به رفتار و عملکرد دفتر رئیس جمهور؛
اتحادیه مستقل افطاری احمدی نژاد را تحریم کرد
بخش داخلی الف، 11مرداد 91
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۰
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل با انتشار نامه سرگشاده ای خطاب به رئیس جمهور ضمن اعتراض به دعوت گزینشی از تشکل های دانشجویی برای جلسه افطاری با رئیس جمهور، اعلام کرد در این جلسه شرکت نمی کند.
 
به گزارش الف، متن کامل این نامه به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر احمدی نژاد
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
احتراما پیرو دعوت غیر رسمی، خارج از عرف و غیر شفاف برخی اعضای دفتر جناب عالی از تشکل های دانشجویی جهت برگزاری جلسه افطاری با حضور شما، بدون ذکر مقدمه نکات ذیل را به استحضار می رسانیم :
 
1-جایگاه منیع ریاست جمهوری حکم می کند، دعوت شما از اشخاص حقیقی و حقوقی - به ویژه دانشگاهیان- از مسیری شفاف و رسمی و با حفظ شان این جایگاه صورت پذیرد ، از این رو به نظر می رسد دفتر جناب عالی علیرغم اشراف به این موضوع، معلوم نیست با چه هدفی اقدام به دعوت شفاهی آن هم از طریق افرادی که حوزه ی مسئولیت آنها برای دانشجویان نامعلوم می باشد، نموده است .
 
2-اگر قرار است جلسه ای موثر و جدی با فعالین فرهنگی، سیاسی دانشگاه ها صورت گیرد، باید فضایی منطقی و مبتنی بر چارچوب های معقول ایجاد گردد. بدین معنا که شفافیت ترکیب حضار، سخنرانان، مدعوین و مهم تر از همه، دعوت کنندگان و اهداف برگزاری جلسه از ارکان یک فضای مطلوب برای چنین مراسمی است که متاسفانه هیچ یک از اجزای مذکور در فرآیند این برنامه دیده نمی شود .نه معلوم و مشخص است که ترکیب مدعوین چگونه و بر اساس چه شاخص هایی است ، نه ترکیب و تعداد سخنرانان مشخص است و از همه مهم تر هدف برگزاری چنین جلسه ای ان هم با توجه به سابقه برگزاری جلسات مشابه توسط دفتر جناب عالی برای کسی معلوم و روشن نیست.
 
3-جناب آقای رئیس جمهور، حتما با اتفاقات نامیمونی که توسط دفتر جناب عالی در چند سال اخیر رخ داده و با کمال تاسف  مایه ی سرخوردگی و سر افکندگی حامیان و دوستداران شما گشته نباید توقع داشته باشید که تشکل ها و فعالان دانشجویی ، به دعوت دفتر شما آن هم با این روند پاسخ مناسب دهند که  البته مقصر وجود این دیوار بزرگ بی اعتمادی همین آقایان هستند که سم مهلک افکار انحرافی و مغایر و متضاد با گفتمان انقلاب اسلامی را در فضای عمومی جامعه پراکنده اند و این انحراف موضوعی نیست که بتوانیم چشمانمان را بر روی آن ببندیم.
 
 به هر حال علی رغم عملکرد نا مطلوب و دون شان دفتر جناب عالی در نحوه و ساز و کار برقراری ارتباط  و دعوت از تشکل های دانشجویی، از جناب عالی دعوت می نماییم تا در نشست سالانه ی این اتحادیه  که در 11تا 13 ام شهریور ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد، حضور بهم رسانید
 
با آرزوی توفیق الهی
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور
 
مهر
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۳:۱۸:۱۲
دانشجوی مستقل را معنا کردید
اینگونه دعوت ها همواره برای مهمان تعذبیرابه همراه می آورد تا در مراسم شرکت کندو سکوت کند اما درود بر شما عزیزان که با انحراف سازمان یافته در دولت مقابله می کنید و حرکات خیانت بار آنان را افشا و رو نمایی می کنید (894507) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۲۰:۱۸:۵۸
دوستان مستقل یه بار که خودشون درست و حسابی دعوت نشدند شروع به بیانیه دادن کردند
سالهای قبل که فقط خودشون دعوت میشدند چرا اعتراض نمیکردند که بقیه هم باید باشند... (894999) (moderator16)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۵:۵۰:۲۰
بقیه یعنی کیا؟ می خواستی طیف ضد انقلاب و منحل شدۀ تحکیم وحشت (طیف علامه) را دعوت می کرند؟!! یا مثلا می خواستی از طرفداران خاتمی خصوصا بچه های بنیاد باران دعوت می شد!!؟ (895279) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۱۱:۳۰:۴۹
شما عزیزان مستقل فکر می کنید فقط شما خوب هستید و بعد از شما همه دانشجویان و فعالین تشکل ها طیف ضد انقلاب و طرفدار خاتمی و .... هستند و فقط شما پاک و طاهر هستید، که این دیدگاه شما همانند دیگاه پاکدست ترین دولت تاریخ می باشد. (895528) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۰۸:۲۹:۲۰
احمدی نژاد کی با بچه های مستقل دیدار اختصاصی داشته ؟ اتحادیه مستقل و جنبش عدالتخواه تنها تشکل هایی هستند که تو این 7 سال هیچ دیدار اختصاصی با احمدی نژاد نداشتن برخلاف تحکیم ،جامعه و بسیج (897986) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۲۱:۳۳:۰۲
دوست عزیز، میشه بفرمایید کدام سال؟ (899328) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۳:۲۲:۰۸
امید است این دانشجویان با تاثی از بینش خالصی که دارند فشار خود رابر قانون شکنی های متدد این دولت افزایش دهند و دل مردم را از بابت خیرخواهی و روشنگری خود افزایش دهند.
به حق که دانشجویان تعیین کننده بسیاری از معادلات هستند
دیدم دوستی نوشته این آقا ککش هم نمی گزد
باشه اگرم اینگونه باشه (که انشالله نیست) ایراد از دانشجویان نیس ایراد از نوع و نحوه تفکر آن آقاست که افکار عمومی را به هیچ حساب می آورد (894517) (moderator22)
 
مهدی
Netherlands
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۳:۵۱:۵۱
خیلی مدبرانه و متین بود. (894562) (moderator22)
 
محسن فرخی
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۳:۵۳:۰۷
این نشون میده که ما باید به آینده نزدیک امیدوار باشیم.
آینده ای که دانشجویان روشن فکر و آزاده مدیران آن خواهند بود. (894565) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۷:۱۰:۰۵
این دانشجویان عزیز مستقل، ناراحت افطاری و تقسیم مقام و شام و ناهار هستند و نه مشکلات اساسی که مردم با آنها دست و پنجه نرم می کنند. (894798) (moderator16)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۶:۰۰:۳۶
آن زمانی که ما در اعتراض به دستگیری طلبۀ سیرجانی جلوی دادگاه روحانیت شیراز برای دو روز زیر آفتاب تیر ماه تحصن برگزار می کردیم و از طرف مسولان شهر مرتب تهدید می شدیم و آن روزهایی که در اعتراض به ساخت و ساز غیر قانونی برجهای دوقلوی تجاری پروژه نحس محمد پور در خیابان قصر و دشت شیراز اعتراض می کردیم شما یا خواب بودید و یا کور!!!! (895287) (moderator22)
 
محسن
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۷:۵۰:۴۵
سلام
کافر همه را به کیش خود پندارد.
شاد باشید (895311) (moderator22)
 
سامان کیانمهر
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۲۳:۴۹:۳۴
دوست عزیز دلت را خوش نکن.
این دانشجویان فقط نگران ترکیب افراد دعوت شده هستند، در سالهای قبل هیچ اعتراضی نمیکردند و در مقابل گرانی و بی عدالتی هم اعتراضی ندارند. (895125) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۲۱:۳۵:۴۲
دوست عزیز مطالعه شما کافی نیست، همه آن مواردی که گفتید اشتباهه. (899333) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۵:۵۴:۳۲
کلمۀ روشن فکر رات معنی کنید!؟ هر کس می تواند ادعا کند که من روشن فکرم؟!!! آزاده یعنی انسان رها از نفسانیات اما روشن فکر یعنی چه؟ (895284) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۳:۵۳:۱۵
من به این حرف ها کاری ندارم. سوال من فقط این است که هزینه این افطاری ها را چه کسی میدهد. مطمئن هستم آقای احمدی نژاد از جیب خودشان از این افراد و نمایندگان مجلس پذیرایی نمی کنند. اگر هم از بیت المال است هیچ نیازی به دادن افطاری نیست. می توانند بدون دادن افطاری هم صحبت هایشان را بکنند. من به عنوان یک بیکار راضی نیستم و فردای قیامت باید جوابگو باشند. هم افطاری دهنده و هم خورنده. (894566) (moderator22)
 
محمود
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۳:۵۴:۳۸
این اقدام غیرموثر و ضعیف دست آورد کنترل شدید فضای دانشگاهها و به اصطلاح جنبش دانشجویی است. در حالی که مشکلات معیشتی و آلام مردم از حد گذشته و کمرشکن شده، واکنش جدی یک گروه بزرگ دانشجویی کشور، به تحریم افطاری ختم شده! آن هم با دلایلی که یک خنده تلخ تنها پاسخ مخاطب به همه آنها میتواند باشد. (894568) (moderator22)
 
1201
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۳:۵۶:۰۵
این آقا با این حرکات ککشم نمیگزه! (894572) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۶:۰۲:۵۳
با قبول همه اشکالاتش باز هم صد شرف دارد به امثال خاتمی و هاشمی!! (895288) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۴:۱۶:۲۶
صرفا برای تامل:

خاتمی در سال 83 در پاسخ به شعارهای افراطی دانشجویان:
"بعد از من کسانی خواهند آمد و عمل خواهند کرد و شما نتیجه عمل آن‌ها را خواهید دید"

احمدی نژاد در سال 89 و 90 در سخنرانی حرم امام:
"مخلص شما هستم، نوبت شما هم می‌رسد"

و این داستان ادامه دارد... (894596) (moderator22)
 
دانشجو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۴:۲۲:۴۰
جالبه این هم از حامیان احمدی نژاد !!!!! (894609) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۶:۰۷:۱۵
حامیان گفتمان اصول گرایی در فکر و اصلاح طلبی در روش چه ربطی به احمدی نژاد دارند؟!! اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل در هیچ انتخاباتی از هیچ جریان سیاسی به طور رسمی حمایت ننموده است؟!! لطفا بدون سند حرف نزنید؟!! (895290) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۱۱:۳۹:۱۷
الحمد لله دروغ در این مملکت از راستگویی بردش بیشتر و گفتنش راحت تر است این هم دروغی دیگر که دانشجویان مستقل اصلا از کسی حمایت نکرده و هیچ تشکل دیگر را تکفیر نکرده- کاملا مستقل است- با دانشجویان معترض اصلا مقابله نکرده- در دانشگاه یکه تازی نکرده - بودجه و امکانات را مستقلا در اختیار نگرفته اند - همه دامشجویان شدیدا طرفدار و عضو آنها هستند و هزاران دروغ دیگر که گفتنش امروز ثواب دارد. (895545) (moderator22)
 
محمود49
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۴:۲۵:۱۶
دعوت شماهم خارج از عرفه (894614) (moderator22)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۴:۴۰:۰۴
احسنت اگر شفافیت در کار بود با این همه دلارهای نفت که در تاریخ ایران سابقه نداردوضع اقتصادی مردم به این وضع نبود. (894635) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۴:۴۲:۳۰
فعلا که افکار و عملکرد انحرافی توسط آقایان توکلی و مطهری در مجلس داره انجام میشه که برخلاف نظرات رهبر بجای همکاری با دولت و کمک در گذر از تحریم ها سر یه مدیر انقدر فشار وارد میکنند. (894641) (moderator22)
 
علی
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۵:۵۶:۵۶
آقایان توکلی و مطهری در حال مبارزه با گروه انحرافی هستند و عملکردشان مورد تائید ملت و رهبری میباشد . با وجود داشتن حامیانی نظیر شما دشمنان نیازی نمی بینند که به کشور لطمه وارد کنند چون شما با افکارتان بیشترین ضربه را به کشور زده اید و ایران را با وجود این همه منابع به این روز انداخته اید. (894706) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۷:۰۲:۵۶
آقای توکلی و دوستانشان در دام همین رای های مثبت و منفی در سایتهایشان و به به های امثال شما افتادند که اینگونه بجای کمک به رفع مشکلات اصلی مردم سر یه مدیر با دولت درافتادن. (894784) (moderator16)
 
عیسی
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۸:۵۹:۲۹
آقای م.مردم به خودت بیا واز عدالت خارج نشو؟ وگرفتار نفس شدی. (894905) (moderator16)
 
م. مردم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۱:۴۱:۳۳
این نظر رو بنده ندادم. برخلاف فرمایش دوستان، یخی و آبدارچی سیاسی و .... هم بنده نیستم.

از نظر من، آقای توکلی، گرم و سرد چشیده سیاسته و زبده تر از اینه که در دام نظرات و رایهای امثال ما بیفته، ولی این دوست عزیز هم در مورد "مشکلات اصلی مردم" بیراه نگفته.

لکن بهتر بود ایشون به دنبال ارائه یک مدل اقتصادی مناسب باشند نه اصلاح تک تک مسائل. ضمن اینکه متاسفانه ساختار قدرت با حرکت به سمت حزبی شدن(که در رفتار رهروان در مجلس دیده شد)، داره عوض میشه و قدرت تاثیرگذاری افراد کاهش پیدا میکنه.

البته این میتونه فرصت خوبی باشه برای دکتر توکلی که یه جمعبندی از دیدگاههای گذشته داشته باشن و تصمیم مناسبی برای حضور و تاثیرگذاری در ساختار جدید بگیرن(مثلا تشکیل حزب عدالت و توسعه!).

گوش شیطون کر، از بنده نشنیده بگیرید، اما در مورد احمدی نژاد هم حدس میزنم که برخلاف تخیلات و آرزوهای برخی سیاسیون محترم، ایشون با تشکیل یک حزب تاثیرگذار (یا مشابه اون) و مورد حمایت توده های ملت، با ازادی عمل بیشتری که خواهد داشت، میتونه آینده بسیار روشنتری نسبت به هاشمی و خاتمی داشته باشه. آمین! (895204) (moderator22)
 
سرباز انقلاب
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۷:۴۲:۳۵
قابل توجه کامنت گذار بی نامی که میگی « فعلا که افکار و عملکرد انحرافی توسط آقایان که و کی در مجلس داره انجام میشه »......
اگه به آنچه میگی اعتقاد داری ، ریگی هم تو کفشت نیست و عنادی هم با جمهوری اسلامی مظلوم و معمار کبیر انقلاب نداری ، بنده دعائی میکنم شما هم آمین بگو :
پروردگارا شر انجمن و فرقه انحرافی ( حجتیه ضدانقلاب ) را السّاعه از سر ملت ایران کم کن . (894825) (moderator16)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۹:۲۷:۱۵
اینم آمین بخاطر شما دوست عزیز!
وقتی میگم این سایت مثل همون نمایندگان انحراف اصلی رو داره بخاطر همین رای های منفی ای هست که به نظر شما دوست عزیز هم دادن.ما که مثبت دادیم. (894937) (moderator16)
 
ابوالحسن-ع
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۵:۰۹:۴۴
تا افراد جدید همراه با ستاد انتخابی ریاست جمهوری آینده هستند. نبوت شما نمی شود.
ضمنا نفرمودید هزینه افطاری از جیب کدام یک از دوستان دفتر پرداخت می شود، یا انشا الله هم عزیزان مهمان بیت المال مردم هستند؟ (894662) (moderator22)
 
نوري
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۵:۳۷:۰۱
اين دانشجويان از چه چيزي مستقل هستند آيا هيچ گرايش سياسي به يكي از دوجريان عمده كشور يعني اصولگرا يا اصلاح طلب ندارند اگه دارند كه ظاهرا دارند وجز اردوگاه اصولگرا هستند چه استقلالي دارند واگه ندارند خوب است اعلام نمايند (894685) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۲۰:۲۴:۴۶
اینها فقط اسما مستقل هستند (895003) (moderator16)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۶:۲۰:۳۶
اصولگرا و اصلاح طلب صرفا اسامی هستند که بر روی دو جریان عمدۀ سیاسی کشور اطلاق می شوند! لذا فارغ از این طیف بندی ها اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل بر مبنای شعار اصول گرای در گفتمان اصلاح طلبی در روش در بسیاری از زمینه ها حتی منتقد وضع موجود نیز می باشد. البته قبول دارم که اصلاح طلبی این طیف با آنچه که جناح سیاسی خاص طرفدار خاتمی با نام اصلاح طلب از خود ارائه می دهند زمین تا آسمان است! اما با یک سرچ ساده به سادگی می تواند متوجه شد که این اتحادیه تشکلهای دانشجویی هیچ گاه و در هیچ انتخاباتی از هیچ شخصیت و جریانی حمایت ننموده است (895292) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۶:۱۰:۰۲
آخی دردتون اومده، خیلی هم مستقلید و فقط وقتی منافع خودتون به خطر اوفتاده صداتون در می یاد. به مردم بگید چند نفر از این انجمن با سایت الف همکاری می کنند که در حال مخالفت با دولتید بنا به منافعتون. اینرو هم برای کسی که نظرات رو سانسور میکنه نوشتم تا بدونه بعضی از مردمم می فهمند و خواهش می کنم اینو بفهمید. (894720) (moderator16)
 
ممد
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۶:۲۴:۱۲
من قبلا عضو انجمن اسلامی مستقل بودم. الان دیگه دانشجو نیستم. احساسم اینه که انتقادات جناب آقای توکلی بر کار دولت کمی فراتر از حق و انصاف می باشد. اقدامات ایشان در بعضی از جااها بیشتر وجهۀ تخریبی دارد. (895293) (moderator22)
 
علی
Serbia
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۶:۲۴:۳۳
به نظر من باید اتحادیه مستقل دانشجویی اینو بدونه که ما حافظمون ضعیف نیست همین شماها بودین که منتقدین رییس جمهور رو دشمن خدا و پیغمبر میدونستین و عامل بیگانه ها ... حالا که هر اتفاقی تو کشور میفته میگن جریان انحرافی مسببش بوده و فعلا دیواری کوتاهتر از دفتر رییس جمهور پیدا نمیکنن ... به نظر من شما و همه ی حامیان ریاست محترم جمهور در دوره ی دوم انتخابات ، به اندازه ی هم در شکلگیری این مشکلات سهیم هستین و اینقدر فرار رو به جلو نداشته باشین .... آخه خدای ناکرده شما دانشجویید و آرمانگرا.... (894726) (moderator16)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۵:۴۵:۱۵
لعنت بر دروغگو! کی و کجا؟ سند؟ انجمن های اسلامی دانشجویان در هیچ انتخاباتی تا کنون از هیچ جریان و شخصیتی حمایت ننموده است. (895278) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۱۵:۱۳:۳۳
ولی بعد از انتخابات سینه چاک شده و میدان داری کرده است. (895803) (moderator16)
 
محمد
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۱۶:۴۹:۴۳
بعد از انتخابات از رهبری و نظام و رای اکثریت مردم که مورد هجوم کودتاچیان مخملی قرار گرفته بود دفاع کردیم نه از احمدی نژاد و طیفش!! (895973) (moderator16)
 
نوري
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۱۴:۰۵:۳۳
محمدجان ظاهراشما از همين طيف دانشجويان مستقل هستيد اما چرازود از كوره درميرويد چرا عصباني ميشويد كمي صبور باشيد سعي كن تحمل نظرمخالف خودرا داشته باشي ولو انرا خلاف بداني براي يك دانشجويي كه ميخواهد تاثيرگذاردرمسائل كشورباشدزيبنده نيست كه با يك نظر مخالف چنين واكنش نشان دهد وديگري را دروغگوبداند.
اما واقعا شما به هيچ قدرتي بند نيستيد از جايي ساپورت نمي شويد وام دارهيچ كس نيستيد هزينه اي از جايي براي شما نميشود وقس عليهذا... (898716) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۷:۰۹:۲۰
جالبه امروز دلار شده 2020 تومان اگار هیچ اتفاقی نیافتاده؟فساد و اختلاس و .......خدا بخیر کنه اونوقت افطاری هم میدین؟ (894795) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۷:۱۰:۰۰
درود بر شما دانشجویان عدالتخواه (894797) (moderator16)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۷:۲۷:۱۸
خیلی حال کردم با نامه دانشجویان

احمدی نژاد می خواد به بهانه دیدار با دانشجویان برای سال اخر دولتش اقدامات عجیبش رو توجیه کنه

دمتون گرم! (894813) (moderator16)
 
نکیسا سامی
Netherlands
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۱۹:۵۳:۱۹
فعلا که ماه مبارک رمضان محملی شده برای افطاری های آنچنانی ورقابت نفس گیر مسئولین در این زمینه . ضمنا وقتی جهت صرفه جویی اضافه کاری کارمندان را که در تامین هزینه های روزمره مستاصل مانده اند قطع می کنند دادن افطاری اگر بیش از نان و پنیر و چای شیرین باشد دست درازی مسلم به بیت المال است . (894969) (moderator16)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۱۰:۵۴:۱۰
همون نان و پنیر و چای شیرین هم اینروزا آرزوی خیلی هاست؛ حتی نون خالی هم گرونه، پس در هر صورت دست درازی به بیت الماله (895482) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۲۱:۰۰:۵۲
متاسفانه در برخی نشست های دینی نیز، رد پای سیاست را دیده میشود و این خطر بزرگی است که ریشه ها را می سوزاند و دلها را از هم رم می دهد و به کینه و نفرت دامن می زند. در حالی که فحوای دین، همدلی و محبت و فداکاری برای یکدیگر است. (895020) (moderator16)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۱ ۲۳:۵۵:۱۶
جالب!! چرا خیلیها در سال اخر ریاست جمهوری یادشون افتاده که خیلی از کارهای دفتر ریاست جمهوری و شخص رییس جمهور محترمانه نیست و باید واکنش نشون بدن.
این دولت که از همون اول ادبیاتش معلوم بود.
بگم. بگم. بگم (895134) (moderator16)
 
ا.ب.
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۰:۰۶:۲۷
چرا از بیت المال افطاری میذ هنذ (895144) (moderator16)
 
علی
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۳:۰۷:۱۹
آفرین به شما دانشجوهای درست و حسابی . اصلا حیف ما دانشجوها که اینقدر سنگ این آقایون رو به سینه زدیم . اشتباهات رو توجیه کردیم . بقیه رو خارج از خط انقلاب دونستیم . من که پشیمونم !!! (895247) (moderator22)
 
ناشناش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۹:۱۲:۴۰
فقط یک مطلب را جهت یاد اوری دوستان بخاطر میاورم
در اخرین جلسه بین خاتمی ودانشجویان یادم هست در سالن اجتماعات خیلی به ایشان اتهام واردمی نمودند و به ایشان میگفتند شما چکاری موثری انجام داده اید
ایشان پشت تریبون اعلام کردند همینکه شما میتوانید با رئیس جمهورتان بنشینید و بدون هچیگونه ترسی براحتی انتقاد کنید کافیست و ادامه دادند ببینم با رئیس جمهور اینده هم به این راحتی هستید یا خیر ؟ (895357) (moderator22)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۱۰:۵۹:۱۸
خوب يك بار هم شما مزه تبعيض و سركوب بيان را بچشيد چرا فقط تشكلهاي دانشجويي اصلاح طلب بايد طعم تبعيض را بچشند؟! (895486) (moderator22)
 
hadi
United States
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۱۱:۵۸:۲۳
اینها هنوز ریشه اساسی انحراف را در حوزه ریاست جمهوری آسیب شناسی نکرده اند! خسارت یزرگی که در انتظار است، هنوز خودنمایی نشده است.بر فرهیختگان است که عقبه فکری این جریان انرافی را بخوبی و به سرعت شناسایی کنند. پیش از آنک افکار پاک جوانان ظاهر بین بیش از این دستاویز این جریان انرفی قرار گیرد که آن موقع بسیار دیر است!!!! مبانی اعتقادی این جریان باید به خوبی پالایش شود و کاریزهای انحراف پیش از گسترده شدن شناسایی شوند! اینها نسبت به بسیاری از اعتقادات تشیع مشکل دارند! در راس همه ببینید نسبت به اصل مترقی ولایت فقیه چگونه می اندیشند! نسبت جریان زنده و پویای اصل مهم اجتهاد در تشیع چه دیدگاهی دارند! و ..... (895567) (moderator22)
 
reza
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۱۴:۱۰:۱۵
معنی دعوت رسمی و اصولی را هم فهمیدیم
شما ها که خودتان بسیار بی ادبانه رئیس جمهور یک مملکت را دعوت کردید
خدا به داد ما برسه که اینده شما ها جزء مدیران این کشور می شید خدای فرج امام زمان مارا برسان تا از دست ....درباری نجات پیدا کنیم (895723) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۰۰:۵۴:۴۴
زمان پیامبر اکرم سنت افطاری دادن جهت دادن اطئمه به گشنگان و بی سرپرستان بود تا همه مردم حداقل در ماه الهی از نظر طعام یکسان باشند و روزه گرفتن هم در راستای تکلیف الهی برای دستگیری بینوایان و درک شرایط سخت محرومان وضع شد ، متاسفانه این سنت الهی در این برهه دستاویزی گردیده برای :
1- پرشدن جیب عده ای سودجو که هرساله در آستانه این ایام الهی با بالا بردن مایحتاج ضروری مردم از پیاز گرفته تا مرغ و گوشت و روغن و مواد لبنی و......
حرام ترین رزق و روزی عمر خویش را ماحصل کنند.
2- در کمال تاسف بجای اینکه سفره های مسئولان و نمایندگان و رییس و روسا بجای اینکه بروی مردم محروم گشوده شود محفلی خصوصی گشته تا خوشان از خودشان به بهترین نحو پذیرایی کرده (همانطور که خواندید کباب بختیاری که هر وعده آن تا 25000 تومان هم افزایش یافته) بدون آنکه کوچکترین دغدغه ای در خصوص وضعیت معیشتی مردم داشته باشند.
3-خداوند حکیم در قران فرموده است : و کثیرا من الاولین و قلیلا من الاخرین
مصداق حاکمانی است که قران و کلام خدا و قانون را به سود خود تفسیر می کنند
و از اجرای حکم قطعی خداون سرباز می زنند.
آقای احمدی نژاد حکومت شما و همکاران شما هم سال دیگر به پایان می رسد ولی کسب آبرو بسی سخت و از دست دادن آن بسی سهل و آسان است.در پیشگاه خداوند و در این دنیا و آن دنیا شرمنده خانواده هایی خواهید بود که بخاطر سود دنیوی و رفاه نزدیکانتان ، آنها را له کردید.نفرین و ناله بیشماری از مردمی را پشت سر خود و خانواده تان خواهید داشت که اساتی تریت حقوق یک ایرانی را از آنان سلب نمودید. (896433) (moderator16)
 
عباسیان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۰۱:۱۷:۴۷
آقایان دست اندرکار الف! مواظب باشید از بغض احمدی نژاد در پازل دشمن بازی نکنید.
انجمن مستقل را هم از نزدیک می شناسم. متأسفانه اکثر تشکلها و سیاسیون در قضیه دولت، "رسانه زده" شده اند.
درسته که دولت یکسری انحرافات داره، اما اون کافرانی که توکلی و زاکانی و... ترسیم می کنند نیستند.
یا علی (896447) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۰۶:۲۴:۵۴
باز هم می گم آقای توکلی واقعا برات متاسفم
سایتت پر ضد انقلابه
خجالت بکش
آقا ملت ما سه گروهند
ضد انقلاب و خاتمی و منفعت طلب ها و ....
حرب ا....
وسط و ..
ما هم از ضد انقلاب متنفریم
تو سایتتت رو نمی تونی کنترل کنی برو همان تفکر های اقتصادی متحول کننده خود رو اجرا کن
اگر ادعای انقلابی بودن داری بسته دیگه سایتت را جمع کن (896583) (moderator16)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۲۰:۴۷:۳۲
از کی تاحالا دفاع ازمردم وبیت المال وارزش ها شده کارضدانقلاب درود برتوکلی ومطهری وخاتمی0بهترین دوران انقلاب فقط دوران دولت خاتمی بود............... (897530) (moderator22)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.