نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 184620
واکنش بان کی مون با انفجارهای بوستون
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۲
 دبیرکل سازمان ملل ضمن محکوم کردن انفجارهای بوستون، آن را اقدامی احمقانه و وحشتناک اعلام کرد و با قربانیان این حادثه ابراز همدردی کرد.
 
به گزارش فارس، «بان کی مون» دبیرکل سازمان ملل متحد طی یک سخنرانی در نیویورک، بمب گذاری های رخ داده در خط پایان مسابقه ماراتن «بوستون» را محکوم کرد.بان کی مون تصریح کرد: این خشونت احمقانه که رخ دادن آن در مراسمی که برای گردهم آوردن افراد به دور هم از سراسر جهان با روحیه ورزشکاری و هماهنگی معروف است، بسیار وحشتناک است.
 
وی در مراسمی در مقر سازمان ملل به منظور بزرگداشت نوزدهمین سالگرد نسل کشی رواندا، تأکید کرد که علیرغم آنکه هنوز گزارش هایی از این حادثه در حال انتشار است، اما گزارش های پیشین نشان می دهد تعدادی در این حادثه کشته و زخمی شدند.دبیرکل سازمان ملل ادامه داد: در حالیکه جزئیات بیشتری در حال انتشار است،مطمئن هستم که ما با یک بیانیه رسمی تر به این حادثه بازمی گردیم. اما در حال حاضر می خواهم بگویم که افکار ما در کنار تمامی مردم بوستون است.
 
۱۳۹۲-۰۱-۲۷ ۱۳:۴۷:۴۱
آقای مون آیا به همه انفجارها همینطور واکنش نشان میدن ؟ یا فقط اروپا و آمریکا مردمشان اهمیت دارن ؟!!! (1237093) (alef-10)
 
عبدالله مومن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۲۷ ۱۵:۰۷:۵۶
چه شد كه اين آقا يك دفعه زنده شد و فهميد كه تروريسم بد است ولي براي همين اتفاقات در كشورهاي ديگري مانند سوريه مرده است و جيك نمي زند ؟! (1237273) (alef-10)