توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451939
احمدی نژادی ها به دنبال احیای شعار «زنده باد بهار» از روز درختکاری
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۷
احمدی نژاد و مشایی تصمیم گرفته‌اند برای حمایت از بقایی وارد فاز رسمی انتخابات شوند. این دو به عنوان بال راست و چپ بقایی پای به صحنه گذاشته‌اند و می‌خواهند در فضای حقیقی و مجازی از بقایی حمایت کنند.

به گزارش نامه نیوز، گویی جریان احمدی نژاد قرار است از درخت روز درختکاری به شعار معروف زنده بار بهار احمدی نژاد برسند. درخت کاری سه نفره احمدی نژاد، مشایی و بقایی بیشتر شبیه یک فیلم تبلیغاتی زود هنگام برای انتخابات ریاست جمهوری بود. حرف‌هایی مشایی را باهم مرور کنیم:« من درختم، سبز سبزم، ریشه دارم در خاک پاک ایران...»

احمدی نژاد و مشایی تصمیم گرفته‌اند برای حمایت از بقایی وارد فاز رسمی انتخابات شوند. این دو به عنوان بال راست و چپ بقایی پای به صحنه گذاشته‌اند و می‌خواهند در فضای حقیقی و مجازی از بقایی حمایت کنند.

احمدی نژاد به دلیل نهی از ورود به انتخابات نمی‌تواند شخصا وارد فضای انتخابات شود. او قبل از نهی مقام معظم رهبری، بسیار دوست داشت در اردیبهشت 96 رقیب روحانی باشد. مشایی هم می‌داند همانطور که در انتخابات سال 92 ردصلاحیت شد در صورت حضور بازهم از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت خواهد شد. بسیاری هنوز مشایی را لیدر جریان انحرافی می‌دانند.

این عدم حضور باعث شده است تا مشایی و احمدی نژاد به دنبال حمایت از بقایی باشند. بقایی در میان تمام نزدیکان این دو شبیه ترین فرد به احمدی نژاد و مشایی است.

احمدی نژاد و مشایی می‌دانند که دیگر سبد رای جریان مذهبی در ایران را در اختیار ندارد. جریان مذهبی تمایل دارد فردی از اصول‌گرایان سنتی به کرسی ریاست جمهوری تکیه بزند. همین امر باعث شده است هر دو وارد صحنه شوند تا با تمام توان طرفداران مشایی و احمدی نژاد را پای کار بیاورند.

تنها دلخوشی این دو به رای کسانی است که حتی بعد از دولت روحانی هم به احمدی نژاد وفادار مانده بودند. جریان احمدی نژاد امیدوار است بقایی تایید صلاحیت شود. آنها بر این باور هستند که پرونده مفتوح او بنا بر روایت سخنگوی قوه قضائیه به چیز خاصی نخواهد رسید و بقایی می‌تواند به عنوان یک رجل سیاسی وارد صحنه انتخابات شود.

صحبت‌های علی اکبر جوانفکر در مورد بقایی به خوبی حکایت از این معنا دارد. او می‌گوید:« آقای بقایی در عین بی‌گناهی محض، به مدت هـفت ماه و نیم در زندان تحت بازجویی‌های فشرده و گسترده از سوی دستگاه‌های اطلاعاتی و قضایی قرار گرفتند اما این دوران سخت و غم‌انگیز به سند روشنی از پاکی و پاک‌دستی و مظلومیت دولت قبل و اثبات صلاحیت غیرقابل‌تردید ایشان تبدیل شده است. آقای بقایی پرچم‌دار راستین ادامه دولت قبل هستند و تایید صلاحیت ایشان امیدهای فراوانی را در جامعه به‌وجود خواهد آورد و این چیزی است که کشور و مردم به آن نیاز دارند. به فضل الهی باید شاهد برگزاری یک انتخابات پرشور با مشارکت گسترده مردم باشیم و حضور آقای بقایی در انتخابات ریاست‌جمهوری به برگزاری انتخابات پرشور و مردمی خواهد انجامید.»

انتخابات برای احمدی نژاد از روز درختکاری آغاز شد و باید دید به چه سرانجامی خواهد رسید.
 
کلمات کلیدی : احمدی‌نژاد+ بقایی+ انتخابات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.