۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 135336
ماموریت جدید احمدی‌نژاد برای جوانفکر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۳۷
ایرنا خبر داد:

رییس جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه طی حکمی، ‌ علی اکبر جوانفکر مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی و سرپرست موسسه «ایران» را به عنوان نماینده رییس جمهوری در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

در حکم رییس جمهوری آمده است:

جناب آقای علی اکبر جوانفکر

به استناد اصل ۱۷۵ قانون اساسی و در اجرای بند یک ماده یک و ماده دو قانون نحوه اجرای اصل مزبور، جناب عالی را که از تجارب ارزنده در امور فرهنگی و رسانه‌ای برخوردار هستید به عنوان «نماینده رییس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌کنم.

انتظار دارد با اعمال نظارت شایسته بر برنامه‌های رسانه ملی، مدیریت سازمان صدا و سیما را در جهت ترویج و تحکیم مبانی دینی، اخلاقی و هویت ملی و نیز تبیین گفتمان دولت اسلامی یاری دهید و روند امور و تحلیل محتوایی برنامه‌های رسانه ملی را به طور نوبه‌ای به اینجانب گزارش نمایید.

تداوم توفیقات شما را در ظل عنایات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند متعال مسئالت دارم.

محمود احمدی‌نژاد
Share/Save/Bookmark
 
Canada
۱۳۹۰-۱۰-۰۱ ۰۱:۵۵:۵۸
بسیار از این انتصاب انفجار خاطر پیدا کردیم! البته این انفجار به خاطر ظرفیت محدود خاطر ما بود که تاب انبساط بیش از حد را نیاورد. مملکت گل و بلبل به این میگن! طرف چند روز پیش از تسلیم به دادستانی خودداری کرده، حالا به عنوان نماینده رییس جمهور برای نظارت بر صدا و سیما منصوب می شود. (568994)
 
دلیر
۱۳۹۰-۱۰-۰۱ ۰۸:۴۹:۵۹
بابا واقغا نوبراست چرااین همه لجاجت مکه درایران اسلامی قطع الرجال فرهنگی است که باید این ادم که چند روز قبل محکوم شد وان بساط رادرروزنامه ایران ذرست کرد وخوراک برای بیگانگان ایجاد کرذ راحکم بدهد تاکی دهان کجی به افکار عمومی (569079)
 
دلیر
۱۳۹۰-۱۰-۰۱ ۰۸:۵۰:۰۳
بابا واقغا نوبراست چرااین همه لجاجت مکه درایران اسلامی قطع الرجال فرهنگی است که باید این ادم که چند روز قبل محکوم شد وان بساط رادرروزنامه ایران ذرست کرد وخوراک برای بیگانگان ایجاد کرذ راحکم بدهد تاکی دهان کجی به افکار عمومی (569081)
 
ح.س
۱۳۹۰-۱۰-۰۱ ۱۰:۲۶:۰۹
افرین بر احمدی نژاد که هیچ کس وهیچ چیز جلو دارش نیست. (569157)
 
شریف
۱۳۹۰-۱۰-۰۱ ۱۰:۴۶:۰۰
این مزد اون آرتیست بازی جوانفکر در موسسه خبرگزاری جمهوری اسلامیه. البته آقای احمدی نژاد میخواد با این کار به قوه قضاییه دهن کجی بکنه. و گرنه دلیلی وجود نداره چنین شخصی رو که یک محکومیت کیفری داره و به نوعی تحت تعقیب مقامات قضاییه در چنین مسند مهمی قرار بدند.
تا زمانی که اصولگراها یک قدم یک قدم عقب میرند، احمدی نژاد دو قدم دو قدم جلو میاد. امیدوارم عقلای جریان اصولگرایی هر چه زودتر از این خواب غفلت بیرون بیان. (569175)
 
داريوش
۱۳۹۰-۱۰-۰۱ ۱۱:۵۶:۵۵
سلام.واقعا قحط الرجال كه هست .اقاي رييس جمهور زمانيكه وارد عرصه شدند و سكان را دست گرفتند صحبتهاي خوبي ايراد وبه خوبي نشر و همين دوستان همفكر به شرح مي پرداختند ((چرا بايد مسولين ومديران از يك طيف وگروه خاص باشند و در همين سطح جابجا شوند بايد به مديران جوان بها داد و غيره و غيره و غيره ...))حال همين موضوع اين اقا با توجه به مسايلي كه اتفاق افتاده با توجه به انتخابات پيش رو !! چه جايي بهتر از اينجا .افكارعمومي كه مهم نيست اصلا عموميت نداريم عموم درحال سكه خريدن دلارخريدن تحمل هجمه هاي تبليغاتي دشمنان نظام چگونگي جمع اوري وديعه مسكن شهريه بچه ها پول بنزين و غيره هستند .حالا يه سوال هم از عموم هم از خواص وهم از مديران سايت الف كه بي غرض يكي از بيننده هاي روزانه اخبارشان هستم واينكه ديشب (شب يلدا )چقدر از زمان كنار هم بودن را صرف ياداوري خاطرات خوش و مسايل خانوادگي كرديد و چه ميزان از صحبتها نيز سياست و اقتصاد (سكه طلا بنزين اجاره خانه مسكن يارانه بنزين دلار تعديل نيو انفجار هاي اخير تحريم نفت جنگ انرژي هسته اي و....) اختصاص داشته ؟ (569266)
 
م.س
۱۳۹۰-۱۰-۰۱ ۱۵:۱۱:۲۱
اقای احمدی نژاد متشکریم با این انتصاب جایگاه صدا و سیمای میلی را به همگان نشاد دادی انشاا.... روزی برسه جایگاه مجلسی ها را بیان کنی (569499)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته