نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 290433
بازیگر نقش لیلا: مردم برای لیلا نذر کردند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۹
مینا ساداتی گفت: در یکی از روزها خانمی‌ سر صحنه آمد و برای من و شوهرم دعا می‌کرد که بچه‌ گمشده‌ ما پیدا شود یا اینکه در آن منطقه برای لیلا نذر کردند تا به زمین موروثی خود برسد، باور کردن نقش برای مخاطب تا به این حد،برای من بسیار جذاب است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص انتخاب نقش خود در سریال «تنهایی لیلا» گفت: یکی از دلایلی که باعث شد بعد از چندین سال کار در سینما،بازی در این سریال و در واقع کار در تلویزیون را قبول کنم این بود که قرار بود کار شخصیت‌محوری را بازی کنم که از شخصیت واقعی من بسیار دور و پستی ،بلندی و حس‌هایی داشت که دوست داشتم و در نتیجه تجربه جدیدی به دنیای حرفه‌ای من اضافه کرد.

وی افزود: بعد از اینکه نقش را برای بازی قبول کردم تک تک لحظه ها را با لطیفی به عنوان کارگردان حرفه‌ای که تلویزیون را به خوبی می‌شناسند چک می‌کردیم، چون تا به حال با مخاطب تلویزیون مواجه نشده بودم و از طرفی این سوال از ذهن من خطور می‌کرد که آیا این نقش تا چه حد برای مخاطب باورپذیر است؟

وی افزود: از دیگر ویژگی‌های بازی در این نقش و همکاری با پروژه «تنهایی لیلا» این بود که لطیفی به عنوان کارگردان کار بلد،بازیگر را برای بازی کردن جلوی دوربین کاملا آزاد می‌گذارد و شما بدون هیچ محدودیتی به نقش و بازی می‌پردازید، اما بعد از اتود زدن،کار شما را روتوش می‌کند و کاملا به این مقوله مسلط است.

وی ادامه داد: به هر حال تجربه زندگی انسانی که افکار و زندگیش با اصل زندگی شما فرق می‌کند و ماه‌ها برای رسیدن به ذهنیات و اعمال او باید وقت گذاشت شرایط و حساسیتهای خاص خودش را می‌طلبد که من در این کار تجربه کردم.

ساداتی در خصوص بازخورد مخاطب نسبت به نقشش (لیلا) عنوان کرد: واقعا نمی‌دانم. اما عکس‌العمل‌هایی که نسبت به خودم از آدم‌ها می‌گیرم بسیار ویژه بوده و از این بابت خوشحالم و امیدوارم در کل، با بازخورد خوبی مواجه شویم.

این بازیگر از خاطرات خود در خصوص این پروژه بیان کرد: در یکی از روزها خانمی‌ سر صحنه آمد و برای من و شوهرم دعا می‌کرد که بچه‌ گمشده‌ ما پیدا شود یا اینکه در ان منطقه برای لیلا نذر کردند تا به زمین موروثی خود برسد. باور کردن نقش برای مخاطب تا به این حد،برای من بسیار جذاب است و از این بابت نیز خشنودم.
 
کلمات کلیدی : تنهایی لیلا
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۱:۲۶:۳۴
فیلم مسخره تر از این هم داریم؟! کجای نقشت باور کردنیه؟! (3134656) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۲۲:۱۵:۲۹
اتفاقا بسیار تاثیرگذار و با جامعه ما سازگار و واقع گراست... از این دست سریال ها واقعا کم داریم. (3136808) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۱:۳۹:۴۳
از ایرانی جماعت این کارها بعید نیست.اینقدر ساده لوح داریم تو این مملکت. (3134722) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۱:۵۹:۰۰
تنهایی لیلا = بدبخت تر از ستایش (3134921) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۲:۰۶:۱۵
از بس یه عده زود باورند ! (3134946) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۲:۱۳:۴۷
سریال خوبیه (3134975) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۲:۴۲:۲۰
مردم خرافاتی و ساده دل ما! (3135060) (alef-3)
 
gf
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۲:۵۵:۳۴
خیلی اب بستن توش
الکی کشش میدن (3135103) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۱ ۱۴:۱۰:۰۷
واقعا سريال خسته كننده وبي محتوايي است (3135436) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.