توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 290442
آغاز اقدامات فنی اجرای برجام در تاسیسات هسته‌ای صحت ندارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۸
مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست سازمان انرژی اتمی آغاز اقدامات فنی در برخی تاسیسات هسته‌ای کشور برای بسترسازی اجرای برجام را تکذیب کرد.

 به گزارش مهر ،پژمان رحیمیان در رابطه با بعضی خبرها مبنی بر شروع اقدامات فنی در برخی تاسیسات هسته‌ای از جمله جمع کردن برخی سانتریفیوژها در نطنز برای بسترسازی اجرای برجام، اظهار داشت: این مساله در هیچ کدام از تاسیسات هسته‌ای کشورمان صحت ندارد.

وی در عین حال تصریح کرد: اینکه برای کاهش زمان اجرای برجام برنامه‌ریزی کنیم، صحت دارد و ما برنامه‌ریزی خودمان را داریم، اما اتفاق عملی بر روی زمین نیفتاده است.

مدیرکل حوزه ریاست سازمان انرژی اتمی افزود: برنامه‌ریزی ما در این رابطه بر روی کاغذ و در حد تشکیل جلسه است، اما اقدام عملی این است که باز کردن یک پیچ را شروع کنیم.

رحیمیان در همین رابطه تاکید کرد: تا مطمئن نباشیم که سرنوشت برجام در ایران و جای دیگر چه می‌شود، لزومی برای شروع اقدامات عملی در تاسیسات خود نمی‌بینیم.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.