توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500691
مصباحی مقدم: خواستار محاکمه احمدی‎نژاد هستیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۳
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: شبهات مطرح شده درباره محاکمه محمود احمدی نژاد معنی ندارد زیرا این تشکل به صورت رسمی نظر خود را اعلام کرده است.

به گزارش ایرنا؛ حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم با بیان اینکه حرف جدیدی درباره بیانیه جامعه روحانیت مبارز برای محاکمه احمدی نژاد ندارد، اظهار داشت: بنده خودم مصاحبه کردم و زمانی که سخنگو نظرجامعه روحانیت را می گوید یعنی این نظر همه است.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: کنفرانس خبری تشکیل دادم که حدود 20 خبرنگار حضور داشتنند و رسما وارد این بحث شدم، پس شبهات درباره صحت و سقم بیانیه جامعه روحانیت معنی ندارد.

گفتنی است او عصر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل دفتر خود، اظهار داشت: از قوه قضائیه می خواهم و تقاضا می کنم خواسته جامعه روحانیت مبارز را عملی و پرونده های محمود احمدی نژاد را بررسی کنند و ملاک، قانون است. جامعه روحانیت مبارز در بیانیه ای خواستار محاکمه احمدی نژاد توسط قوه قضاییه شده است.
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۷:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۸:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۸:۳۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۰۷:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۲:۴۴
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۲۱:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۹ ۱۲:۲۹
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۳ ۲۳:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۱۲:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۸ ۲۰:۱۹
 
 
کلمات کلیدی : مصباحی مقدم+محاکمه احمدی نژاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.