نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 260490
جزئیات پرونده فساد ۶۵۰۰ میلیارد تومانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۲۶
رئیس دستگاه قضا با اشاره به ضرورت برخورد با مفاسد اقتصادی گفت: هم‌اکنون چند پرونده فساد مالی در دست بررسی است که در یکی از آنها فردی ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بدون حساب و کتاب از بانک‌ها وام گرفته است.

به گزارش فارس،حجت‌الاسلام آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در جلسه شورای اداری استان لرستان با بیان اینکه ما میراث بزرگی در اختیار داریم و آن میراث جمهوری اسلامی است، گفت: مقام معظم رهبری گفته بودند ما چون در داخل نظام هستیم قدر آن را نمی‌دانیم.

وی افزود: شما انقلاب مصر را در نظر بگیرید این انقلاب به راحتی به دست نیامده بود از قبل از جمال عبدل ناصر اخوان حضور داشتند و سال‌ها نشستند تا انقلاب کنند اما به ثمر ننشست.

رئیس قوه قضاییه تأکید کرد: امام راحل با تمام مشکلات و فشارهایی که بر مردم وارد شد انقلاب را حفظ کردند همچنین مقام معظم رهبری هم در پیچ‌های زیادی که انقلاب داشت آن را حفظ کردند و با پایمردی مردم انقلاب را به اینجا رساند.

وی ضمن تشکر از مردم به خاطر راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن با بیان این مطلب که بعد از ۳۶ سال مردم به خیابان‌ها آمدند و بر سر استکبار جهانی فریاد زدند و این کار، کار کوچکی نیست گفت: این ملت با اتکا به قدرت لایزال الهی راه خود را ادامه می‌دهد و در منطقه الگو است در لبنان و یمن افتخار می‌کنند که الگوی‌شان جمهوری اسلامی ایران است.

آملی لاریجانی با اشاره به برخورد دستگاه قضایی با مفاسد اقتصادی گفت: هم‌اکنون چند پرونده فساد مالی داریم که باید آنها را بررسی کنیم. وی افزود: در یکی از آنها شخصی ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از بانک‌ها وام گرفته است و بانک‌ها نباید اینگونه بی‌حساب و کتاب وام دهند و باید با اخذ وثیقه‌های درست اقدام به وام‌دهی کنند و اگر گیرنده وام بدحسابی کرد دیگر به او وام ندهند.

وی افزود: این شخص بخشی از این پول را به صورت ارز از کشور خارج کرده است.

 
۱۳۹۳-۱۱-۲۸ ۲۳:۳۶:۳۴
چه زمانی این وام گرفته؟
دولت قبل؟؟؟ (2688922) (alef-3)
 
موتور سوار بدون طلق
۱۳۹۳-۱۱-۲۸ ۲۳:۳۸:۱۰
به نظر من این بانکها پولها اینچنینی را در بین خودشان رد و بدل میکنند. مثل نمایشگاه داران ماشین این به اون میفروشد دیگری به یکی دیگر. آخه مگر ميشه هزار تومن از بانک اونم بدون ضامن و وثیقه وسفته بیرون آورد بعدشم ببری خارج اونم طی مدت زیاد کسی هم جلوتو نگیرد.. (2688926) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۸ ۲۳:۴۶:۲۶
بچه های مردم از بس با عرضه اند.. ما موندیم اندر خم کوچه اول... (2688938) (alef-3)
 
جلیلی
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۰۰:۰۶:۴۰
6500000000000 تومان؟؟!!!!چیزی نیست که.شبیه حقوق منه.650000 تومان. (2688966) (alef-3)
 
علي وارنا
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۰۱:۰۹:۵۰
اين همان پولهاي است كه متعلق به تمام حسابهاي مردم چه بصورت قرض الحسنه و چه سپرده است كه با حمايت نكردن و نظارت نكردن بانك مركزي به مردم بصورت وام و يا سود پولشان داده نشد و بجاي ان به اقازاده ها داديد با يك برگ سفته!!!!!؟؟؟؟؟ حالا براي يك وام ازدواج ٢ تا ضامن انوقت براي ٦٥٠٠ ميليارد هيچ چيز!!!!؟؟؟؟ فقط يك برگ سفته !!!! عجب عدالتي!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ (2689034) (alef-10)
 
رامين
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۰۶:۴۵:۲۴
آخه اگه دولت نداشته و نداره كه به مردم بده اين همه فساد و اختلاس مالي چطوري اتفاق افتاده ؟ چرا دست چند نفر رو قطع نميكنند تا ديگه كسي جرات اين غلط كاري ها را نكنه ؟ (2689143) (alef-10)
 
میثم
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۰۷:۴۶:۱۷
اخه من کارمند بانک موندم وقتی خودم می خوام توی شعبه خودم وام بگیرم چه مشکلاتی دارم
والا کار اینها محشره چقدر راحت وام میگیرن آخه کی دستور داده از کجا اعتبار گرفتن کجا پرونده سازی کردن ....
من که تلفظش برام سخته .... (2689204) (alef-10)