توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450895
ترامپ: «سناتور شومر» یک ریاکار تمام عیار است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۵
رئیس جمهوری آمریکا در اقدامی تلافی جویانه با «ریاکار» خواندن سناتور «چاک شومر» خواهان آغاز فوری تحقیقات پیرامون روابط این عضو برجسته حزب دموکرات با مقامات مسکو شد.

به گزارش مهر، پس از طرح اتهاماتی علیه «جف سشنز» دادستان کل آمریکا مبنی بر ارتباط احتمالی وی با مقامات روسیه، «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری این کشور روز جمعه در اقدامی تلافی جویانه در پیام توئیتری خود نوشت: «ما باید فوراً تحقیقات در خصوص سناتور شومر و روابطش با روسیه و شخص پوتین را آغاز کنیم. [او] یک ریاکار تمام عیار است».

ترامپ در ضمیمه این پیام توئیتری خود، عکسی را منتشر کرد که سناتور شومر را در کنار «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه در حال صرف دونات و نوشیدنی نشان می دهد.

لازم به ذکر است که سناتور «چاک شومر» رهبر اقلیت دموکرات در مجلس سنای آمریکا به شمار می رود.

گفتنی است که روز پنج شنبه دونالد ترامپ در واکنش به اتهامات وارده به «جف سشنز» دادستان کل این کشور مبنی بر عدم ارائه عامدانه اطلاعات به کنگره در خصوص دیدارهای پیش از انتخابات خود با سفیر روسیه در واشنگتن، اعلام کرد که به وی «اعتماد کامل» دارد.

با فاصله گرفتن تدریجی اعضای برجسته حزب جمهوریخواه از دولت ترامپ، فشار وارده بر سشنز جهت رد هرگونه اتهام در خصوص نقش و دخالت وی در ارتباطات میان کارزار انتخاباتی ترامپ و مقامات مسکو لحظه به لحظه رو به فزونی است و اعضای دموکرات کنگره معتقدند که دادستان کل آمریکا باید از مقام خود کناره گیری نماید.
 
کلمات کلیدی : سناتور دموکرات+ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.