نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473817
دختر خردسال: آقای قاضی! من شاهد ملاقات‌های مادرم با مردان غریبه بودم؛ تهدیدم کرد اگر حرفی بزنم...
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۶
ایران نوشت: زن جوانی که به اتهام رابطه نامشروع دستگیر شده بود هنگام محاکمه در دادگاه کیفری تهران منکر رابطه شیطانی با مردان شد. اما همان زمان دختر خردسالش قدم در دادگاه گذاشت و شهادت داد که شاهد رابطه شیطانی مادرش بوده است.

بیست و پنجم بهمن پارسال، شوهر این زن با مراجعه به اداره آگاهی علیه همسرش به خاطر داشتن رابطه نامشروع شکایت کرده بود. این مرد به کارآگاهان گفت: چند وقتی بود که به روابط همسرم ظنین شده بودم تا اینکه یک روز به خاطر اختلاف با باجناقم او ادعا کرد که زنم با مردهای غریبه رابطه دارد.ابتدا فکر کردم از روی خصومت چنین اتهامی را به همسرم می‌زند تا اینکه در گوشی تلفن همسرم چیزهایی را دیدم که نشان می‌داد همسرم با مردهای غریبه رابطه دارد.با طرح این شکایت زن ۲۴ساله دستگیر شد و کارآگاهان پس از بررسی تلفن همراه این زن دریافتند که او در نبود همسرش، مردهای غریبه‌ای را به خانه دعوت می‌کند.هفته گذشته زن جوان از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری منتقل شد تا با ریاست قاضی عبداللهی محاکمه شود.

قضات وقتی از این زن درباره رابطه شیطانی‌‌اش پرسیدند او اتهامش را نپذیرفت وادعا کرد که همسرش این نقشه را علیه او طراحی کرده است. اما ناگهان دختر هشت ساله او وارد دادگاه شد و علیه مادرش شهادت داد و گفت: «مادرم با مردها وحتی با شوهر خاله‌ام زمانی که پدرم در خانه نبود «ملاقات می‌کرد» مرا در اتاقم زندانی می‌کرد و می‌گفت اگر به پدرم چیزی بگویم مرا با قاشق داغ می‌سوزاند وتحویل بهزیستی می‌دهد.پس از اظهارات تکان دهنده دختر خردسال، متهم پای میز محاکمه ایستاد وگفت دخترم دروغگوست و این حرفها را پدرش یادش داده است.

این درحالی بود که قضات بخشی از پیامک‌های زن جوان را خواندند که نشان می‌داد او با مردان غریبه رابطه دارد.اما او بازهم منکر اتهاماتش شد وادعا کرد این گوشی متعلق به او نیست و شوهرش این مکالمات را ضبط کرده وبرایش پاپوش درست کرده است!

پس ازپایان جلسه دادگاه، قضات وارد شورشدند وقرار است بزودی حکم‌شان را صادرکنند.
 
کلمات کلیدی : قتل+دادگاه کیفری+حوادث
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۰۸:۴۵:۲۲
اگر چنین کاری کرده باید حد خدا جاری شود هم برای او و هم برای کسانی که با این زن رابطه داشتند. (4373535) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۱۷:۲۸:۰۲
یا باید 4 مرد عادل شهادت دهند یا باید خودش در 4 جلسه جداگانه درباره کارش شهادت بدهد و قاضی هم باید کمک کند که او وقوع این افعال را انکار کند.
شهادت کودک که هیچ، شهادت 3 مرد عادل هم معتبر نیست. (4376643) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۰۹:۰۲:۴۶
شهادت صغير كه اعتبار ندارد. (4373610) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۱۷:۲۲:۴۴
کودک مرض نداره که علیه مادرش دروغ بگه (4376611) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۲۳:۵۶:۵۴
ضمنا شهادت زن نصف مرد است (4377511) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۰۹:۴۵:۵۳
کودک بیجاره.... این زن شیطان صفت با رفتار خود تاثیر بدی بر روحیه و اینده این کودک گذاشته و لایق مجازات سنگین است.... (4373878) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۱۳:۱۳:۴۴
به یاد فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند افتادم
خدایا هممون رو به راه درست هدایت کن (4375346) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۱۴:۳۸:۱۹
اگر گوشی مال این زن نیست،بنا به ادعای خودش، پس از راه مخابرات می توان دروغ یا راست او را ثابت کرد. کودکان دروغ نمی گویند و با جناقش هم که پیش از او دادن دخترک به او گفته بود. ااو با شوهر خواهر خودش هم رابطه داشته!؟!؟ این زن یا بیماری جنسی دارد یا برای پول این کار ها را می کرده،زیرا اگر به دلیل کمبود عشق و توجه این کار را می کرده با یک مرد می بود. آفرین به همسر این زن که از راه قانون وا رد شد و دست به کشتن او نزد. این دختر بچه هم خدا می داند که چه تاثیر بدی روی او داشته و اگر بزرگتر می شد خدا می داند در نبود پدر چه بلاهایی سرش می اندازد. این زن را طلاق بدهد و قانون هم او را رها کند و حکم مرگ درست نیست. (4375817) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۱۵:۲۰:۵۱
باید همان وقت سریع طلاقش می داد. شکایت بازی در این شرایط بی مورد است. (4376010) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۱۷:۱۰:۰۹
ابهترین راه اینه که از هم جدا شن جون دیکه این زندگی قابل ادامه نیست (4376557) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۱۹:۱۰:۲۹
چه مردی ، باید طلاق میگرفت نه اینکه بره شکایت بکنه،واقعا الان به این مرده چی میدن که رفته شکایت کرده جز اینکه بی عرضگی خودش رو نشان داده؟ بعدش این زنه وقت ازدواج پانزده ساله بوده ، باتوجه به سن دخترش و ۲۴سالگی خودش، ازدواج در سن پایین اصلا خوب نیست (4376927) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۲۰:۰۸:۲۵
متاسفانه خیانت زن و شوهرها بسیار زیاد شده است. نمیدانم دلیلش حرص و طمع انسان است یا چیز دیگه (4377051) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۲۲:۱۴:۲۳
اين موضوع، هر چند بسيار ناخوشايند، ولى با طلاق و گرفتن حق حظانت از زن قابل حل مى باشد. (4377281) (alef-11)
 
زارع
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۲۲:۵۶:۱۸
ردش كن بره پي كارش (4377380) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.