توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499819
حامیان پرشور ترامپ کاهش یافته‌اند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۰
تازه‌ترین نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که نسبت جمهوری‌خواهانی که عملکرد ترامپ را قویا تأیید می‌کنند، طی ۲۰۰ روز اخیر کاهش چشمگیری یافته است.

به گزارش تسنیم به نقل از پولیتیکو، تازه‌ترین نتایج نظرسنجی‌های انجام شده نشان می‌دهد که نسبت جمهوری‌خواهانی که (عملکرد) ترامپ را قویا تأیید می‌کنند کاهش یافته است و از 73 درصد به 59 درصد رسیده است.

این نظرسنجی که اخیرا به سفارش سی‌ان‌ان و توسط مؤسسه اس‌اس‌آر‌اس انجام شده است، نشان می‌دهد که نسبت به ماه فوریه - که 73 درصد جمهوری‌خواهان ترامپ را قویا تأیید می‌کردند - میزان حامیان پرشور عملکرد ترامپ در بین جمهوری‌خواهان 14 درصد کاهش یافته و به 59 درصد رسیده است.

با این حال، همچنان 84 درصد جمهوری‌خواهان به درجات مختلف، (عملکرد) ترامپ را مطلوب دانسته و تنها 14 درصد (عملکرد) وی را مطلوب نمی‌دانند.

بررسی جزئیات نتاج این نظرسنجی نشان می‌دهد که میزان حامیان پرشور عملکرد ترامپ در بین سفیدپوستانی که تحصیلات دانشگاهی دارند - گروهی که نقش بسیار مهمی در ریاست جمهوری ترامپ داشته‌اند - طی این مدت 12 درصد کاهش یافته است.

نتایج این نظرسنجی همراستا با دیگر نظرسنجی‌هایی است که نشان می‌دهند ارزیابی عمومی آمریکایی‌ها از ترامپ به شدت تضعیف یافته است. در واقع نتایج بررسی‌ها نشان می‌دهد که تنها 38 درصد آمریکایی‌ها عملکرد ترامپ را مطلوب ارزیابی کرده و در مقابل 56 درصد عملکرد رئیس جمهوری آمریکا را نامطلوب می‌دانند.
 
کلمات کلیدی : ترامپ، نظرسنجی، محبوبیت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.