نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490818
سرزمین فراموش شده
بخش عکس و فیلم الف؛ 19 تیر 96
جیرفت، عنبر آباد، رودبار جنوب، قلعه گنج، ... از شهر های جنوب کرمان. منطقه ای وسیع، دارای منابع طبیعی فراوان، خاک حاصل خیز و نیروی انسانی که از نقاط قوت این منطقه است که میتواند برای آبادی، پیشرفت این منطفه مورد استفاده قرار بگیرد. با وجود این سرمایه های عظیم‌خدادادی مردم این منطقه با فقر و محرومیت شدیدی مواجه هستند که گاه از امکانات اولیه برای زندگی بی بهره اند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴
http://media.mehrnews.com/d/2017/06/28/3/2499325.jpg 
کلمات کلیدی : جیرفت+ فقر +قلعه گنج+ وزارت بهداشت +گزارش تصویری
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۳:۱۱:۰۹
مشكل اصلي اين منطقه مخصوصا قلعه گنج كه خودم از نزديك ديده ام پراكندگي بيش از حد خانه ها هس اونم با فاصله زياد كه هزينه خدمت رساندن به اونا رو به صورت سرسام اوري افزايش ميده (4466908) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۴:۴۷:۴۰
مدتی پیش یکی از بانک های کشور هزینه افطار سالانه خود را صرف خرید نیکت برای دانش آموزان منطقه دشتیاری سیستان و بلوچستان کرد.
ای کاش همه بنگاه های اقتصادی این کار را یاد بگیرند. (4467092) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۵:۰۸:۵۰
امان از تبعیض وبی عدالتی. (4467142) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۶:۲۶:۲۰
بخشی از فقر بر عهده خود مردم است! جایی که هم هوا مناسب است، هم آب دارد، هم خاک حاصلخیز و هم نیروی انسانی، چرا باید کشاورزی و دامپروری نداشته باشد؟!! یا اطلاعات را اشتباه داده اید، یا افرادی که معرفی کردید منتظر هستند سایرین کار کنند و ایشان بخورند، که خوب نمی شود! (4467283) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۲۰:۰۴:۱۶
چشم بزرگان ثروتمند این خطه روشن که حتی برای مردم خودشون هم دلسوز نبودند (4467649) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.