نظر منتشر شده
۶۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 210412
ماجرای محمود کریمی و تیراندازی در اتوبان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۹
دو سایت خبری ماجرای درگیری محمود کریمی - مداح مشهور - با چند نفر و تیراندازی در بزرگراه بابایی را به دو صورت کاملا متفاوت روایت کرده‌اند. البته یکی از سایت‌ها هیچ اشاره‌ای به نام این مداح نکرده اما سایت دیگر، مطلب را به نقل از یکی از نزدیکان محمود کریمی و با ذکر نام این مداح منتشر کرده است.

به گزارش انتخاب، مشاجره لفظی سرنشینان دو خودرو در اتوبان بابایی که یکی از آنها از مشهور‌ترین و گران‌ترین مداحان تهران است، به تیراندازی انجامیده است.

طبق اطلاعات رسیده، داستان از این قرار است که یکی از مداحان مشهور تهران که صدا و سیما در روزهای عزاداری، نوحه‌خوانی‌های او را مدام پخش می‌کند، ساعت ۳ بامداد روز ۵ دی‌ماه در اتوبان بابایی با یک خودروی ۲۰۶ تصادف می‌کند. این تصادف که می‌توانست مانند صد‌ها نمونه دیگر مثل آن با کروکی و مراجعه به بیمه حل شود به مشاجره و درگیری لفظی می‌کشد.

سرنشینان ۲۰۶ زوج جوانی بودند که از شرق به غرب اتوبان حرکت می‌کردند. گزارش مورد نظر حاکی از این است که ادامه این درگیری به نقاط خطرناکی کشیده می‌شود چرا که مداح معروف و همراهانش که در خوودروی تویوتا بودند کلت کشیده و ۵ تیر به جلو و گلگیر ۲۰۶ شلیک می‌کنند.

بعد از تیراندازی، جناب مداح و همراهان از محل دور شده و سرنشینان ۲۰۶ به کلانتری شکایت می‌برند و شکایت ثبت و به دادسرا ارسال می‌شود اما جناب مداح تیرانداز در جلسه دادرسی حضور پیدا نمی‌کند.»

سایت خبری ندای انقلاب نیز نوشت: «محمود کریمی مداح اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام که بامداد چند روز پیش در یکی از اتوبان‌های تهران در حال حرکت بود از سوی سرنشینان چند خودرو مورد تهدید قرار گرفت.

یک منبع نزدیک به محمود کریمی در خصوص جزئیات این اتفاق گفت: در این جریان سرنشینان این خودروها با ویراژ دادن اطراف خودروی حاج محمود کریمی وی را مجبور به توقف در حاشیه اتوبان می‌کنند.

وی ادامه داد: پس از توقف خودروی کریمی در حاشیه اتوبان، سرنشینان خودروهای مزاحم پیاده شده و به سمت خودروی کریمی می‌روند و این مداح که به همراه خانواده خود بوده برای دفاع از خانواده و دور کردن اراذل و اوباش اقدام به شلیک هوایی می‌کند که این کار هم نتیجه نمی‌دهد و نهایتا کریمی یک گلوله به سمت لاستیک ماشین یکی از این افراد مزاحم شلیک می‌کند که این گلوله به گلگیر خودرو اصابت می‌کند و نهایتا اراذل و اوباش از اطراف ماشین کریمی فاصله می‌گیرند.

بر اساس اظهارات این منبع، محمود کریمی از سوی نهادهای مربوطه دارای مجوز حمل سلاح است.

این منبع آگاه همچنین خاطرنشان کرد: به دلیل اثرگذاری حاج محمود کریمی در سال‌های اخیر و جذب جوانان به فرهنگ اهل بیت (ع) و ترویج این فرهنگ از سوی وی ما شاهد عصبانیت ضدانقلاب از این مداح اهل بیت هستیم.

نکته جالب و تامل‌برانگیز در حمله اراذل و اوباش به محمود کریمی اینجاست که اولین بار خبر مورد نظر از سوی سایت صهیونیستی بالاترین و یک سایت بدنام وابسته به آقازاده فتنه‌گر منتشر شده است که نشان از سناریوی از پیش طراحی شده رسانه‌های معاند برای تخریب چهره‌های هیئتی و مذهبی دارد.»
مرجع : ایسنا
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۱۱:۴۲
پس تکلیف زوج جوانی که به کلانتری مراجعه کرده اند (با خودرو تیرخورده) چیست؟ (1879166) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۰:۴۳:۳۵
از کجا معلوم داستان شکایت زوج جوان واقعی باشه؟ (1880300) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۲ ۰۰:۰۳:۳۷
ازکجا معلوم داستان بالا واقعی باشد؟! (1880912) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۲:۴۱:۲۹
آنها الان اوباش گر هستند و قصد حمله به مداح را داشتند و باید مجازات شوند. حالا 4 تا تیر هم یکی زده به ماشینشون البته اگر به خودشون هم می خورد فرقی با لاستیک ماشین نداشتند. (1880671) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۲:۴۹:۴۲
چرا عجله میکنید؟
هنوز که چیزی معلوم نیست تازه پاراگراف آخر رو دقت کنید. (1880707) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۳:۰۲:۵۳
شما رييس كلانتري هستي ديگه؟ (1880750) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۱۲:۳۳
الله اکبر
زوج جوان میخواستن مزاحم بشن!!!!
آخرش هم شدن اراذل و اوباش
رو پیشونی ما چیزی نوشته ؟؟؟ (1879169) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۸:۱۹:۴۸
هنوز اصل ماجرا مشخص نیست و روی پیشانی شما نوشته عجول. (1879910) (alef-6)
 
فالینا
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۲:۲۰:۲۹
فکر کنم شما عجولید که در 100 روز اول از دولت انتظار معجزه دارید و با 300 سوال از وزراء نمیذارید کارکنند. عزیزان عجول نباشید !!! (1880588) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۱۸:۰۷
با این حساب خیلی جالبه ارازل و اوباش هیچ ترسی از قوه محترم قضائیه ندارند و بعد از عمل خلاف تازه به قوه قضائیه شکایت میبرند (1879179) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۲۲:۰۳
کدام روایت گفته شده صحیح است؟ حق مردم عزیز است که بدانند مداح اهل بیت به کدام دلیل تیراندازی کرده است؟ شما دو خبر ارائه کردید ولی نگفتید کدام درست است؟ (1879185) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۲۲:۳۹
ای آقا چه کاره است که باید مسلح باشه ؟ حتما در سخنرانی هاش مردم را به مدارا و اخلاق نیکو وصبر و بردباری هم دعوت میکنه . (1879193) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۲۴:۰۵
برای چی ایشون تفنگ داره؟ (1879195) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۲۸:۳۴
سوال: حاج محمود کریمی چرا باید اسلحه حمل کند؟
واقعا شرم آوره.
آخه ایشون کی هست که بخوان تهدیدش کنند؟ (1879206) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۳۱:۰۱
خوب کدام یک از خبر گزاری ها راست می گویند. شاید کسانی که این در گیری را دیدند، بهتر و دور از جناح بازی،بگویند چه شده. ولی نکته ی جالب در این داستان این است که مداح اهل بیت،اسلحه دارد و تیراندازی هم می کند و به جوانان ه م فرهنگ دینی یاد می دهد!؟. (1879212) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۳۲:۲۳
آخه چرا كار بد اين مداح رو اينقده لاپوشاني مي كنند. ايشان اشتباه كرده و بايد تاوان اشتباهش رو هم بده. به همين سادگي.
مطمئن باشيد اگر ايشون رو به خاطر اين اتفاق محاكمه كنند و حتي جريمه اي هم براش در نظر بگيرند جوونهاي بيشتري به سمت انقلاب و مملكت بر مي گردند. اونطرفي ها هم سر هر اتفاقي اينقده دور بر نمي دارند (1879216) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۲ ۰۰:۰۰:۵۱
جریمه کدومه؟؟؟؟ عمل ایشون مصداق محاربه است. (1880904) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۳۷:۳۲
اگر ایشان مقصر نبود و منطقی رفتار میکرد خودش رو به دادسرا معرفی میکرد تا همه چی روشن بشه نه اینکه مثل خیلی از آقایون و مسوولین هیچ اعتنایی به قانون و قضا نداشته باشه و خودشو فراتر از قانون بدونه در هر صورت ورای این مسئله که ایشان مقصر باشد یا نباشد دهن کجی به قوه قضاییه و ارکان نظام به هیچ عنوان از هیچ کسی پذیرفته نیست خواه یه فرد عادی باشد خواه یک مداح معروف خواه یک رییس جمهور ! (1879229) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۴۲:۰۴
چیزی که در هر دو گزارش مشترکه اینه که کریمی مسلح بوده. مداح کلت می خاد بر چی؟ (1879240) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۳:۰۵:۱۱
خب نیازش می شه دیگه! (1880755) (alef-10)
 
جلال
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۴۳:۳۲
فرض را به کذب بودن اخبار سایت های دیگر می گذاریم و اصل را بر صداقت سایت ندای انقلاب می گذاریم
آیا همه کسانی که مجوز حمل سلاح دارند در صورت تهدید زبانی یا مزاحمتی بدین شکل باید تیر اندازی هوایی یا تیر اندازی به سمت اتومبیل فرد خاطی کنند؟ در این صورت چه وضعیتی بر شهر حاکم خواهد شد؟
ما را چه می شود که تهدید یک فرد با سلاح سرد جرم است، زورگیری با سلاح سرد در اخبار تلویزیون رسانه ای می شود، اما خطا( خطا که چه عرض کنم بلوا) از جانب یک مداح رسانه ای که نمی شود هیچ پس از چند روز که خبر بدون درج نام وی ذکر شود به سایت های مربوطه انگ ضد انقلاب می زنیم؟
آیا اگر خبر همین سایت ندای انقلاب درست باشد، اگر کسی به غیر از ایشان بود جرم وی امنیتی و در راستای اختلال در جامعه محسوب نمی شد؟
از بردران نیروی انتظامی عاجزانه خواهشمندم در کشوری که پرچمدار ولایت علی(ع) است، عدالت را میان عموم شهروندان اجرا کنند.
با تشکر (1879242) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۴۵:۲۶
خودتان قبول داريد اين خبر را؟ (1879246) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۴۹:۰۹
روایت انتخاب عاقلانه تر به نظر میرسد.چرا که ادمی که مشکل داشته باشد به دادسرا نمی رود.زوج جوان چه ربط به ارازل واوباش دارد باید پلیس مشخص کند.
اگر اقای کریمی اخلاقی مثل حدادیان داشته باشد .. (1879265) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۵۵:۵۷
اخبار سایت اولی را معلوم است چه کسانی داده وتحریف کرده اند.همانانی که در6دیماه88 فتنه گری میکردند والان در این دولت پست گرفته اند (1879285) (alef-6)
 
افشار
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۵۸:۰۶
"سرنشينان مزاحم خودرو پياده شده و ايشان اسلحه را مي كشند! " يعني اگر كسي از ماشين پياده شد و به شما نزديك شد حق داريد به روي او كه نه اما به روي ماشين او اسلح بكشيد! راستي به ما هم براي رفع مزاحمتها اسلح ميدهند؟ (1879292) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۵:۰۰:۲۶
به چه دلیل نهادهای مربوطه به یک مداح مجوز حمل سلاح می دهند؟
اگر وجود ایشون از بقیه شهروندان برای نهاد مربوطه مهمتر هست باید برای ایشون تیم محافظت در نظر بگیرند نه اینکه اسلحه بدن دستش بگن هر کار دلت خواست بکن!!!!!!!!!!! (1879297) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۵:۰۰:۴۱
اولین بار سایت صادق آینده آنلاین این خبر و داد برای چی باید کسی مزاحمت واسه محمود کریمی ایجاد کنه بعد بره ازش شکایت کنه؟ چقدر دروغ میگید (1879300) (alef-6)
 
دانشجو
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۵:۰۱:۴۳
مگه مملکت قانون ندارد که اقایان مثل تگزاس اسلحه به کمر می بندند آقای آملی لاریجانی ، مجلس محترم لطفا به این افتضاح هم جواب دهید (1879301) (alef-6)
 
رضا
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۵:۰۲:۰۶
این کار محاربه است. (1879302) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۹:۲۷:۴۳
به نظر من این زوج جوان باید بدون محاکمه اعدام شوند (1880084) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۵:۰۳:۴۷
والا تناقض خبر دوم واضحه.
اصلا مداح رو چه به کلت؟؟؟ (1879310) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۵:۰۵:۳۲
مشکوکه (1879317) (alef-6)
 
حامد
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۵:۰۶:۰۰
حضرت علی تا زمانی که به روش شمشیر کشیده نمیشد شمشیر از قلاف در نمی آورد این آقا در حالی که طرف مقابل هیچ صلاحی نداشته اصلحه کشیده و حتی شلیک هم می کند . (1879319) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۲:۵۶:۴۴
دقت کردی چندتا غلط املایی داشتی؟ (1880733) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۵:۰۸:۵۸
مجوز حمل سلاح ؟
آیا به بقیه افرادی هم که برای این نظام زحمت می کشند مجوز حمل سلاح داده می شود ؟
از طرفی تکلیف بقیه خانواده هایی که برای دفاع از حریم خود اسلحه ندارند جه می شود ؟
این خبر حتما نیاز به تحلیل های جدی تر دارد. (1879331) (alef-6)
 
حسن
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۵:۱۰:۰۵
با سلام
به نظر شما يك مداح نيازي به اسلحه دارد ؟
آيا آقاي كريمي يك فرد موثر نظامي است ؟
آيا اين دوست بزرگوار جزو مسئولين رده بالاي نظام مي باشند ؟
به نظرم داريم ما هم مثل كشور آمريكامي شويم كه هر كس يك سلاح گرم براي خودش تهيه نمايد .
اگر قوه قضائيه ما زماني كه يكي از دوستان در پمپ بنزين اسلحه مي كشد و آب از آب تكان نمي خورد برخورد مي كرد حالا حالا ما شاهد اينگونه حوادث نبوديم . (1879334) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۶:۰۹:۴۶
ایشون چرا باید اسلحه داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! (1879518) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۶:۲۲:۱۵
جالب است قسمت دوم مثل فيلم سينمايي است بعد از چند روز حمل سلاح يعنى شليك (1879561) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۶:۲۷:۲۰
والا ما كه توي همين سايتهاي داخلي خونديم اون ماشين كه ميگين مزاحم حاج محمود شده يه 206 داراي دوسرنشين كه زوج جواني بودند بوده. (1879573) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۲:۱۵:۴۱
حاج محمود ترسیده (1880571) (alef-10)
 
هموطن
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۶:۲۸:۳۷
الف عزیز لطفا اگر اطلاعات وشواهد صحیح از این موضوع دارید بنویسید تا دست فرصت طلبان کوتاه وحقیقت اشکار شود .متشکرم. (1879578) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۶:۴۱:۱۲
شما برای اینکه به راست ماجرا برسی همون پرونده بابک زنجانی رو برسی کن. این دو پرونده یکی است. 2 روایت هم وجود نداره! هیچ اراذلی نمیره کلانتری (1879609) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۶:۴۶:۳۱
فرض بر اینکه این قضیه همینطور بوده باشه. آیا استفاده از سلاح(در صورت داشتن مجوز) در چنین مواقعی مجازه؟ گر اینطوریه هر کس که میتونه سلاح داشته باشه دم به دقیقه هفت تیر کشی راه بندازه. پس به همه مردم سلاح بديد تا از خود و خانوادشون دفاع كنند. (1879624) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۶:۴۷:۳۱
شما که نمی دانید اصل خبر په بوده چرا به آن می پردازید. (1879629) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۶:۴۸:۱۹
چیزی که مشخصه اینه که هیچ گاه خبر واقعی منتشر نخواهد شد (1879631) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۶:۴۹:۲۵
سناریو از پیش طراحی شده
این تو ایران خیلی کاربرد داره و کلید خیلی از قضایاست (1879634) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۶:۵۴:۵۵
در خبرها اومده بود ایشون بعد از احضار به دادستانی مراجعه ننموده اگر اینگونه بوده که خب میرفته از خودش دفاع میکرده طبق نوشتار بالا مجوز اسلحه که داشته از خودش هم که دفاع کرده لااقل میرفت بر هم زنندگان نظم در جامعه را تحویل فوه قضائیه میداد نه اینکه نره شاید هم قضیه چیز دیگری باشه (1879648) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۶:۵۹:۲۰
در مورد خبر سایت ندای انقلاب:
۱. اگر مزاحمین چندتا ماشین بود و قصد اذیت و آزار داشتن چرا فقط ۲۰۶ توقف کرده اون خودروهای دیگه کجا رفتن؟
۲. سرنشینان ۲۰۶ چجور موجوداتی بودن که نه تنها از دیدن اسلحه که از تیر هوایی هم نترسیدن؟!
۳. سرنشینان ۲۰۶ چجور اراذل و اوباشی بودن که بعد از مزاحمت رفتن کلانتری شکایت کردن؟! حتما رفتن به پلیس گفتن آقا این حاج محمود کریمی جنبه‌ی مزاحمت نداره٬ ما یه مزاحمت ساده ایجاد کردیم٬ ایشون شلیک کرد٬ لطفا از حقوق ما اراذل و اوباش دفاع کنید! (1879661) (alef-6)
 
شاهین
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۸:۰۲:۱۸
به فرضم اونا اراذل و اوباش بوده باشن، چرا حاج آقا باید اسلحه همراهش باشه؟!!!!11111 (1879864) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۸:۳۷:۲۴
والا همه جوره دیده بودیم ولی زن و شوهری که ارازل و اوباش باشند بعد مزاحم مردم هم شوند نوبره ؟؟؟؟ (1879966) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۲ ۰۰:۲۳:۳۲
خب به نظرت محمود کریمی تو یه درگیری لفظی با یه زن و شوهر میاد تیر هوایی بزنه؟؟!! یه کم تصور کن (1880957) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۰:۲۹:۲۴
صبر علی (ع).از روی خشم دشمن دین(نه بر فرض مزاحمش) رانکشت. این مداح در رفتار علی ابن ابیطالب مطالعه می کند؟ (1880255) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۰:۳۰:۰۸
اگه قوه قضاییه نجنبه فردا با بدنر از اینا مواجهیم قانون باید فصل الخطاب باشه (1880259) (alef-6)
 
یه مرد
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۰:۳۵:۵۹
خیلی ببخشید ، چرا برفرض درست بودن اینکه اراذل و اوباش رفتن سمت خودش و خانوادش میگین اشتباه کرده از اسلحه استفاده کرده ؟ اگر بر فرض یه غلطی میکردن و فیلم میگرفتن و پخش میکردن تو میومدی جواب بدی ؟ آخه شعورم خوب چیزیه ، تو همه جای این کره لعنتی آدمایی که شناخته شده هستن سلاح دارن ، بابا اگه برای خودت اتفاق بیفته چه غلطیمیکنی ؟ ایخدا چرا اینقدر بعضیا زود جو گیر میشن ؟ بابا یکم فکر کن ، اون لحظه رو بیار جلو چشمت ، الف این همه گفتن و تو بیطرف بودی ، حرف ماروهم منعکس کن بیطرفانه (1880276) (alef-6)
 
علی محمد
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۱:۲۶:۴۰
اللهم عجل لولیک الفرج .... آمین به حق محمد و آل محمد (1880420) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۲:۰۳:۲۷
خنده دار نیست؟
این مداح که به همراه خانواده خود بوده برای دفاع از خانواده و دور کردن اراذل و اوباش اقدام به شلیک هوایی می‌کند.
-----------
اما یک شیر پاک خورده نمیگه اسلحه پیش یک مداح چه کار میکرده؟ (1880546) (alef-10)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۲:۴۵:۱۸
چه ارگانی به وی مجوز حمل اسلحه داده و به چه علت ایشان می توانسته با خود صلاح حمل کند؟ کمیسیون اصل 90 پیگیری نماید (1880688) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۲۳:۰۸:۴۱
ایشون چرا باید مسلح باشند اولا ثانیا از روز روشنتره که دارین دروغ میگین داستانو. (1880764) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۲ ۰۰:۰۱:۰۴
چرا اخبار2030 که ذره بین برمیداره تا گاف از دولت و اصلاح طلبان بگیره و مسخره شون کنه از این مورد گزارش تهیه نکردن و تازه تو این ایام عزاداری عزیز باز هم مداحی ایشونو پخش میککند (1880905) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۲ ۰۰:۰۸:۴۹
چرا باید یه نفر که غیر نظامیه سلاح داشته باشه؟؟ (1880928) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۲ ۰۰:۲۱:۱۹
محمود کریمی آدمی نیست که با یه زوج درگیری لفظی پیدا کنه و بعدشم از هفت تیر استفاده کنه. تصورش کمی دور از عقلانیته (1880955) (alef-6)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته