نظر منتشر شده
۱۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 160139
ماشین‌های رویانیان برای جذب بازیکن
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۶
هرچند علی فتح الله زاده بارها به مدل بازیکن گرفتن پرسپولیس اشاره کرده اما هنوز هیچکس دقیقا نمی‌داند که ستاره‌ها چطور در پرسپولیس جمع شده‌اند.

به گزارش ندای انقلاب، هرچند علی فتح الله زاده بارها به مدل بازیکن گرفتن پرسپولیس اشاره کرده اما هنوز هیچ دقیقا نمی داند که ستاره‌ها چطور در پرسپولیس جمع شده‌اند.

پرسپولیس بزرگترین خریدهای فصل را انجام داده و بازیکنان بلافاصله بعد از مواجه شدن با پیشنهاد این تیم طوری شل شده اند که سریع قرارداد امضا کرده اند . مدیرعامل استقلال درمصاحبه هایش اشاره به ماجرای خوردوهای پرسپولیس و مخصوصا خودروی سفید رنگ بنگر کرده. اما اصل ماجرا به پارکینگ ورزشگاه درفشی فر و انبار بانک پاسارگاد در چیذر بر می گردد. جایی که پرسپولیس از چند ماه قبل ۱۵ خودرو برای نقل و انتقالات کنار گذاشته بود. خودروهایی که ظاهرا برای نقل و انتقالات کنار گذاشته اند.

معاون اجرایی باشگاه در مورد این خوردوها می گوید:" ماشین هایی که این روزها مرتب درباره آن صحبت می شود، فقط ۱۵ خودرو است که از طریق اسپانسر و با تلاش بخش اقتصادی باشگاه در اختیار قرار گرفته شده و تا شش ماه دیگر باید هزینه آنها برگردانده شود" ماشین هایی که ۳ مدل بوده اند. BMW Z۴، porsche cayenne، BENZ S۳۵۰که بازیکنان به انتخاب خودشان یکی از این ماشین ها را برداشته اند و از قراردادشان کسر شده است.

اما نحوه هزینه شدن این ماشین ها هم جذاب است باشگاه پرسپولیس برای هرکدام از ستاره هایی که در فصل جدید می خرد به عنوان پیش قرارداد یکی از این ماشین ها را در نظر گرفته که کمی پایین تر از قیمت بازار هم برایشان حساب می کند. اشاره های علی فتح الله زاده هم بی ارتباط با این صحبت ها نیست .اما اعتراض های مدیرعامل استقلال بیشتر به نحوه قراردادهای پرسپولیس است او اعتقاد دارد این خودروها از طریق رانت دولتی در اختیار پر سپولیس قرار گرفته است.

برخی روزنامه ها چند روز قبل اعلام کرده بود که جذب بازیکنان پرسپولیس از مجراهای خاصی انجام می شود و همین مسئله باعث شده تا هیچ بازیکنی تا به امروز نتواند جواب منفی به خواسته رویانیان بدهد. جذب بازیکنان بزرگی مثل بنگر، حسینی، ماهینی، گردان، پولادی و قاضی و مذاکرات مثبت با انصاریفرد، خلعتبری و نوری در شرایطی در همان روزهای ابتدایی نقل و انتقالات با رقم های نجومی باعث شد اهالی فوتبال درباره منبع درآمد پرسپولیس در جذب این بازیکنان سوالات زیادی در ذهن شان شکل بگیرد. سوالی که بعد از حرف های مدیرعامل استقلال به سوال همه تبدیل شد!
Share/Save/Bookmark
 
محسن
۱۳۹۱-۰۳-۲۸ ۱۲:۲۷:۳۷
آقای رویانیان از شما توقع نداشتیم !!! (841565) (moderator19)
 
ا.ن
United States
۱۳۹۱-۰۳-۲۸ ۱۴:۱۶:۴۱
خداییش من هیات علمی این کشور اگر حقوق تمام این 10سال خدمتم را هم بدون هیچگونه خرج کردی ، روی هم جمع می کردم نمی توانستم با درآمد یک فصل فوتبالیست های افتخار آفرین!!؟ مقایسه کنم. (841930) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۲۸ ۱۴:۳۶:۳۹
بالاخره این هم یک شیوه مدیریت خرید و پرداخت هزینه است! یک مدیر موفق (به اصطلاح موفق) را نام ببرید که بدون استفاده از رانت دولتی و یا رانت رسانه ای به موقیت نایل آمده باشد! (841979) (moderator19)
 
بی باک جوان
United States
۱۳۹۱-۰۳-۲۸ ۱۶:۱۷:۲۲
آقا تواناییش بالاست میتونه!
آبی ها هم اگه میتوانند بسم ا... (842188) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۲۸ ۲۱:۵۹:۳۰
وقتی بنگر x6 سوار می شه دیگه فاتحه ی اون فوتبال و بخونید... (842773) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۳-۲۸ ۲۳:۲۵:۴۷
این آقا پول بیت المال را این چنین بصورت غیر قانونی نابود می کند. عقلش نمی رسد باشگاههایی که چنین خرج می کنند درآمد دارند به کیسه خایفه وصل نیستند (842969) (moderator22)
 
۱۳۹۱-۰۳-۲۸ ۲۳:۳۲:۴۹
فوتبال منجلابی است که هر که در آن وارد شد راهی برای فرار ندارد
و یا اینکه عیاری است برای شناخت افراد (842978) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۱-۰۳-۲۹ ۰۰:۱۵:۲۴
خدا لعنت کنه کسانی رو که پول این مردم و این مملکت رو توی حلقوم کسانی میریزن که هیچ نفعی به حال این مرز و بوم ندارن . این پولهای حروم روزی دودمان تمام دست اندرکاران این باشگاههای فوتبال رو بر باد میده (843060) (moderator102)
 
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۲۹ ۰۰:۲۰:۲۲
نمی دونم چرا وقتی بحثهای مالی و از این قبیل حرفا پیش می یاد از در و دیوار هیئت علمی و دکتر و مهندس میریزه (843069) (moderator102)
 
tito
۱۳۹۱-۰۳-۲۹ ۱۷:۵۵:۰۱
حروم باشه برای خودتون و کسایی که از این پولها سهمی دارن. (844222) (moderator102)
 
محمد
United States
۱۳۹۱-۰۳-۲۹ ۲۲:۰۶:۱۵
پول بیت المال رو میزن توی جیب چه کسایی؟ قرار دادهای نجومی بعضی از این بازیکنان واقعا جای شک و شبه هستش در عرض چند سال صاحب ثروت های میلیاردی میشن خیلی خوب اونوقت کسی که کارمند باید شب تا صبح به خاطر هفتصد هشتصد تومن کار مثل چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (844520) (moderator102)
 
كورش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۲:۲۱:۰۳
تو كشوري كه كارگراني هستند كه هر روز هفته بالاي 12 ساعت كار مي كنند و ماهي 400 هزار تومن مي گيرند بايدم ستاره‌ها اين قدر بگيرند.ستاره هايي كه غوغا كردند و فوتبال ايرانو تو دنيا سربلند كردند.... (846519) (moderator19)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته