توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483492
آیت الله علم الهدی: آتش به اختیار به معنی انجام هر کاری نیست
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
امام جمعه مشهد گفت: رهبر معظم انقلاب با توجه به روحیات نسل سوم انقلاب و شناختی که از آنها دارند فرمودند آتش به اختیار هستند اما این به معنی انجام هر کاری نیست.

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی افزود: نسل سوم انقلاب نیروهایی متدین و مورد اطمینان مقام معظم رهبری و دارای فهم و شعور و به دنبال براندازی دشمنان نظام اسلامی هستند.

وی اظهار کرد: به لطف خدا نسل سوم انقلاب اسلامی پای نظام و انقلاب ایستاده اند که این امر باعث شد رهبر معظم انقلاب با خیال آسوده به نیروهای رزمنده جنگ نرم خود دستور آتش به اختیار بدهد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: نشانه اعتماد رهبر معظم انقلاب به جوانان نسل سوم انقلاب، حضور این افراد در دمای بیش از 50 درجه عراق و سوریه و به دور از خانواده خود است که در نبرد با کفر و دشمنان تروریست نظام اسلامی هستند.

آیت الله علم الهدی گفت: در صدر اسلام انحراف از خط ولایت باعث شد اقلیتی به نام بنی امیه چپاولگری و شکاف طبقاتی در بین مردم ایجاد کنند.

وی افزود: هدف امام علی (ع) دادن حق به حق دار بود اما به دلیل اینکه افراد مختلف به دنبال زندگی راحت و بی دردسر بودند از امیرالمومنین (ع) دور شدند و امروز نیز اگر مردم از انقلاب دور شوند همان شرایط بوجود می آید.

وی اظهار کرد: حضرت علی (ع) نزدیکترین فرد به پیامبر اسلام (ص) بود و تربیت آن حضرت نیز توسط پیامبر اسلام (ص) انجام شد و تنها امین و راز دار پیامبر (ص) به شمار می رفت.

آیت الله علم الهدی گفت: زمینه های ظهور امام زمان (عج) در حال فراهم شدن است و آن حضرت با ظهور خود در کنار نیروهای اعتقادی و با فهم، ریشه ظلم و ستم را نابود خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : آتش به اختیار+امام جمعه مشهد+آیت الله علم الهدی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.