توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489892
پیچ گوشتی، سارق منزل را در ونک به دام انداخت
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۷
رئیس کلانتری 145 ونک بزرگ از دستگیری یک سارق سابقه‌دار منزل خبر داد.سرهنگ بهزاد ثابت راسخ در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: عوامل تجسس کلانتری 145 برای جلوگیری از سرقت‌های منزل در سطح حوزه استحفاظی درحال گشت زنی به طور غیر محسوس بودند.

وی ادامه داد: در میانه گشت زنی ماموران که در ساعات پیک جرائم در نقاط جرم خیز انجام شده بود، آنان در خیابان شهرک سئول به یک نفر که در حال پرسه زنی بود مشکوک شده و اقدام به پرس‌وجو از وی کردند.

ثابت راسخ با بیان اینکه این فرد با دیدن ماموران دچار استرس شده و اظهارات ضد و نقیضی بیان می‌کرد، گفت: ماموران در حین صحبت با این فرد متوجه شدند که او یک عدد پیچ گوشتی و یک عدد چکش را در کمر خود پنهان کرده و تلاش دارد که ماموران متوجه آن نشوند.

وی با بیان اینکه سارقان از پیچ گوشتی و چکش برای بازکردن در ورودی ساختمان‌ها استفاده می‌کنند، گفت: این فرد بازداشت و به کلانتری منتقل شد و سوابق وی نیز مورد بررسی قرار گرفت که مشخص شد وی از سارقان سابقه‌دار منزل است.

رئیس کلانتری 145 ونک با اشاره به انجام بازجویی از متهم گفت: این فرد در تحقیقات مقدماتی به سرقت منزل معترف شد که در همین زمینه پرونده‌ای برایش تشکیل و برای انجام تحقیقات تکمیلی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تحویل داده شد.
 
کلمات کلیدی : پیچ گوشتی+سارق منزل +ونک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.