توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446493
بروز هرج و مرج در فرودگاه استانستد لندن بر اثر سیگار کشیدن یک مسافر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵
فرودگاه استانستد لندن روز جمعه به دنبال به صدا درآمدن آژیرهای خطر این فرودگاه به دلیل سیگار کشیدن یک مسافر در یکی از توالت‌های این فرودگاه، برای ساعاتی دچار هرج‌ومرج شد.

به گزارش ایرنا، یک سخنگوی فرودگاه استانستد لندن تایید کرد به صدا درآمدن آژیرهای خطر، سبب شدکه مسافران برای مدتی کوتاه از ترمینال این فرودگاه خارج شوند.

وی بابیان اینکه علت به صدا درآمدن آژیرهای خطر فرودگاه استانستد ناشی از کشیدن سیگار الکترونیکی توسط یکی از مسافران در توالت این فرودگاه بوده، گفت این مساله باعث تخلیه این فرودگاه نشده است.
در همین حال به نوشته روزنامه 'ایوینینگ استاندارد، فرودگاه استانستد لندن صبح روز جمعه به دنبال به صدا درآمدن آژیرهای خطر دچار هرج‌ومرج شد و تصاویر منتشر شده در فضای مجازی، حاکی از هجوم مسافران به درهای خروجی این فرودگاه است.

تارنمای روزنامه دیلی میل نیز در گزارشی در این خصوص نوشت که فرودگاه استانستد روز جمعه به دنبال حادثه یاد شده برای مدتی تخلیه شد.
فروگاه استانستد فرودگاهی بین‌المللی است که در ناحیهٔ اسکس و در فاصلهٔ 48 کیلومتری شمال‌ شرق مرکز لندن، قرار دارد.
این فرودگاه در سال 2015 میلادی، پس از فرودگاه های هیترو، گاتویک و منچستر، چهارمین فرودگاه پررفت‌وآمد انگلیس بر پایه مجموع جابه‌جایی بوده ‌است.
کلمات کلیدی : فرودگاه استانستد لندن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته