توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421409
آرای کمیته انضباطی دیدار صبا - استقلال اعلام شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۵
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و استقلال تهران در هفته دوازدهم لیگ برتر را اعلام کرد

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های صبای قم و استقلال پنجشنبه هفته گذشته در حالی برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم صبای قم تخلفاتی مبنی بر فحاشی صورت گرفت. این تیم طبق بند سه ماده 79 به 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رضا عنایتی، بازیکن تیم صبا نیز به دلیل تهمت زدن به داور مسابقه طبق ماده 66 آیین‌نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 40 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. مسعود حق‌جو دیگر بازیکن صبای نیز به دلیل رفتار غیرورزشی نسبت به بازیکنان تیم مقابل به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

یعقوب کریمی، بازیکن تیم استقلال تهران نیز به دلیل رفتار غیرورزشی  به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مسابقه تیم‌های ملوان بندرانزلی و تراکتورسازی تبریز از سری رقابت‌های جام حذفی برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم ملوان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور رخ داد. این تیم طبق بند سه ماده 79 باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. همچنین تیم ملوان بندرانزلی به خاطر پرتاب سنگ از سوی تماشاگرانش که به داور بازی برخورد کرد، به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمیته انضباطی اعلام کرد آرای فوق قطعی است.
 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال+باشگاه صبای قم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.