نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471602
پاداش ۱۰۰ هزار دلاری ویکی لیکس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۵
ویکی لیکس اعلام کرد که به هر کسی که نواری از مکالمات صورت گرفته میان ترامپ و کومی را در اختیار این سایت قرار دهد، ۱۰۰ هزار دلار پاداش می‌دهد.

به گزارش تسنیم به نقل از روزنامه آمریکایی «یو اس ای تودی»، سایت افشاگر «ویکی لیکس» اعلام  کرد که به هر کسی که بتواند نوار مربوط به گفت و گوهای بین «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا با «جیمز کومی» رئیس سابق اف بی آی را برای این سایت بفرستد، 100 هزار دلار پاداش می دهد.

ویکی لیکس این پیشنهاد را روز گذشته (جمعه) از طریق شبکه اجتماعی «توئیتر» عنوان کرد.

یو اس ای تودی نوشت که افشای مکالمات احتمالی ضبط شده بین رئیس جمهور آمریکا و رئیس سابق اف بی آی، موضوعی بود که توسط خود ترامپ مطرح شد.

رئیس جمهور آمریکا با توئیت صبح روز جمعه خود گفت که کومی بهتر است قبل از اقدام به افشای مکالمات ما نزد رسانه ها بداند که هیچ نواری از این مکالمات وجود ندارد.

گزارش هایی منتشر شده است مبنی بر اینکه ترامپ در یک جلسه محرمانه هنگام صرف شام با کومی، از رئیس اف بی آی خواسته است که به او وفادار بماند.

«شان اسپایسر» سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید اعلام کرد که هیچ اطلاعی از مکالمات ضبط شده بین ترامپ و کومی ندارد. اسپایسر از پاسخ به سوالات مکرری که درباره احتمال اقدام ترامپ در ضبط مکالمات و تماس های تلفنی اش با دیگران در دفتر کاریش اش در کاخ سفید مطرح شد، خودداری کرد.

رئیس اف بی آی اخیرا توسط ترامپ از سمت خود برکنار شده است. ترامپ و معاونان او در کاخ سفید در بیان علت اخراج کومی، توجیهات متناقضی ارائه کرده اند به طوریکه رسانه های خبری آمریکا این رویکرد ترامپ را عامل نابودی اعتبار باقی مانده کاخ سفید توصیف کرده اند.

ترامپ نیز در واکنش به این تناقض گویی های خود و معاونانش، تهدید کرده است که تمام نشست های خبری کاخ سفید را لغو می کند.

رسانه های خبری آمریکا تاکید دارند که علت اصلی اقدام ترامپ در برکنار کردن کومی، نظارت رئیس اف بی آی بر تحقیقات پیرامون روابط احتمالی ستاد ترامپ با روسیه بوده است.
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۰۷:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۱۰:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۱۵:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۰۸:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۱۰:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۴:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۱:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۰:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۰۹:۱۸
 
 
کلمات کلیدی : آمریکا + اف‌بی‌آی + ترامپ + روسیه + ویکی لیکس
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۵:۳۲:۴۷
اين اسانز اين بول را از كجا مياورد كسي كه به ويكي ليكس اطمينان كند بايد به عقلش شك كرد (4346857) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.