توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 81577
هک 1000سايت توسط گروه آشيانه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۱۹
گروه آشيانه طي 2 روز گذشته بيش از 1000سايت مهم دولت انگليس، آمريكا و فرانسه را هك كرد.

بهروز كماليان مدير گروه آشيانه در گفت‌وگو با خبرنگار "فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، اعلام كرد: باتوجه به روز مبارزه با تروريسم و سالروز شهادت مظلومانه شهيد رجايي و باهنر اين گروه در اعتراض به اقدامات ضدبشري حاميان تروريسم و در راس آنها آمريكا و انگليس با روشي نو به مقابله برخاسته و اقدام به هك و تغيير صفحه بيش از هزار سايت آنان كرد.

كماليان اظهار داشت: روي صفحه اصلي سايت‌هاي هك شده عكسي با نماد ايران و در بالاي آن عكس‌هايي از شهيدان رجايي و باهنر و متني 2 زبانه به زبان فارسي و انگليسي كه شامل اعتراض اين گروه به آمريكا، انگليس و فرانسه بوده قرار گرفته است.

بنابراين گزارش در اين متن آمده است: "تروريسم از اساسي‌ترين معضلات كنوني جامعه جهاني و به ويژه در يكصد سال اخير ريشه مهم‌ترين تهديدها ضد ملت‌ها و امنيت جهاني بوده است و يكي از كشورهايي كه خود قرباني ترورهاي بسياري بوده و شمار زيادي از انديشمندان خود را در راه آرمان‌هاي ديني و ملي خود از دست داده، جمهوري اسلامي ايران است.
هشتم شهريورماه يادآور يكي از هولناك‌ترين حادثه‌هاي تروريستي است، حادثه‌اي كه در آن خادم‌ترين دولت‌مردان جمهوري اسلامي ايران، شهيدان رجايي و باهنر مظلومانه به شهادت رسيدند.
اينك ما در اعتراض به اقدامات ضدبشري حاميان تروريست و در راس آنها آمريكا و انگليس با روشي نو به مقابله برخاسته‌ايم تا جهانيان بدانند ما براي اثباب عقيده و احقاق حقوق مستضعفان جهان لحظه‌اي درنگ نخواهيم كرد. "

كماليان در ادامه تاكيد كرد: اين پروژه از روز شنبه آغاز شد و تا صبح روز دوشنبه 8 شهريور ادامه پيدا كرد و در اين مدت موفق شديم بيش از هزار سايت دولتي آمريكا، انگليس و فرانسه را هك كنيم كه از مهم‌ترين اين سايت‌ها سايت رسمي ايالت Louisiana آمريكا و شوراي شهر Pevensey انگليس، شركت امنيتي محافظت از وب‌ هاست‌هاي فرانسه، شركت خدمات اينترنتي LogMeIn انگليس و غيره مي‌باشد.

وي ادامه داد: كليه اين سايت‌ها در سايت zone-h.org ثبت شده است كه لينك‌هاي زير نمونه‌هايي از آن است:
www.zone-h.org/mirror/id/11329216
www.zone-h.org/mirror/id/11328683
Share/Save/Bookmark
 


 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته