توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434973
چرا کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان به تهران باز می‌گردد؟
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷
سرمربی تیم والیبال دانشگاه آزاد اعلام کرد که منظورش از بازگشت زینب گیوه به ایران به معنای منتفی شدن حضور این بازیکن در تیم بلغارستانی نیست.

مریم هاشمی در گفت وگو با ایسنا درباره صحبت‌هایی که از قول او مبنی بر بازگشت زینب گیوه کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان به تهران منتشر شده است گفت: من اعلام کردم که او به خاطر شرکت در یک تورنمنت داخلی بلغارستان راهی این کشور شده است و بعد از آن قطعا به ایران باز می‌گردد. علت بازگشتش هم این است که باید در اردوهای تیم ملی برای رقابت های انتخابی  جهان شرکت کند.

هاشمی ادامه داد: منظور من از بازگشت به ایران این نبود که لژیونر شدنش منتفی است و برای ما بازی می‌کند. بعد از برنامه های تیم ملی، شاید به بلغارستان برنگردد چرا که هنوز ITC‌ او صادر نشده است.

سرمربی تیم والیبال دانشگاه آزاد گفت: او برای رفتن به تیم شومن کلاب بلغارستان مشکلی ندارد.

به گزارش ایسنا، زینب گیوه ومائده برهانی در روزهای اخیر به تیم شومن کلاب بلغارستان پیوستند که این برای نخستین بار بود که دو بازیکن از تیم والیبال بانوان ایران در تیمی خارجی بازی می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : والیبال ایران+والیبال بانوان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.