توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495255
روزنامه جوان: دولت از ديدار دیروز فرماندهان سپاه با رئیس جمهور و نتايج آن راضي بوده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۳
روزنامه جوان نوشت:

ديدار رئيس‌جمهور با فرماندهان ارشد سپاه در ميان خبرهاي ديروز، يك خبر «تاپ» بود و هر چند سايت رياست جمهوري از اين ديدار به انتشار يك خبر كلي و كوتاه اكتفا كرد، اما برخي رسانه‌هاي دولتي مثل ايسنا از دل همين خبر كوتاه عنوان «حمايت كامل روحاني از خدمات سپاه» را بيرون كشيدند و برخي ديگر «تبريك فرماندهان سپاه به روحاني براي پيروزي در انتخابات» را. اما ساعتي بعد مشاور فرهنگي روحاني كه معمولاً وظيفه تفسير برخي اخبار كوتاه دولت را بر عهده مي‌گيرد، يك تفسير خاص از اين ديدار كرد و با انتشار عكس ديدار نوشت: «اين فقط يك تصوير نيست، بلكه يك مسير است، آزادي، امنيت، آرامش و پيشرفت براي مردم و نظام در گرو اجماع راهبردي ميان دولت و مجموعه دفاعي كشور است.»

اگر اين تفسير كوتاه را ملاك بگيريم بايد گفت كه مجموعه دولت از اين ديدار و نتايج آن راضي بوده است.  برخي اخبار نيز حاكي است پس از آنكه برخي افراد و سايت‌هاي اطلاع‌رساني داخلي و منابع معاند خارجي تلاش مي‌كردند بر موج برخي عبارات و اظهارنظرها سوار شوند، چنين ديداري يك ضرورت ملي و راهبردي نظام شد كه اركان اصلي حفظ انقلاب در حمايت از يكديگر سخن بگويند، آنچنانكه رئيس‌جمهور بر حمايت کامل از خدمات سپاه تصریح کرد و  فرمانده سپاه نيز تأكيد كرد كه «سپاه آماده همكاري همه‌جانبه با دولت براي تحقق اهداف انقلاب است.»

اما براساس گزارش سایت ریاست‌جمهوری، رئیس‌جمهور در ديدار فرماندهان عاليرتبه سپاه، با قدرداني از تلاش‌هاي نيروهاي مخلص سپاه، بر ضرورت وحدت و انسجام همه نيروها و نهادهاي نظام و تلاش براي تحقق رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب و خدمت خالصانه به مردم تأكيد و ابراز اميدواري كرد كه در دوره مسئوليت دولت دوازدهم، تلاش هماهنگ همه نيروهاي مسلح، به سرعت بيشتر در تحقق خواسته‌هاي مردم بينجامد و همه نهادها و دستگاه‌هاي مسئول، با شفافيت كامل در حوزه‌هاي تخصصي خود بر كارآيي مجموعه بيفزايند و تقويت توان رزمي سپاه و ارتش با بهره‌گيري از فناوري‌هاي نوين، امنيت ملي كشور را بيش از پيش تضمين نمايد. براساس این گزارش  رئيس‌جمهور همچنين بر حمايت كامل دولت دوازدهم از خدمات سپاه در حوزه مأموريت خود تأكيد كرد.  

این گزارش همچنین می‌نویسد:  در اين ديدار سردار سرلشكر محمد علي جعفري فرمانده كل سپاه، انتخاب مجدد دكتر روحاني و حضور گسترده مردم در انتخابات را تبريك گفت و آمادگي سپاه براي همكاري همه جانبه با دولت در تحقق اهداف انقلاب اسلامي را اعلام كرد. فرماندهان بخش‌هاي مختلف سپاه نيز گزارشي از فعاليت‌ها و آمادگي‌هاي سپاه پاسداران را به رئيس‌جمهور ارائه و از حمايت‌هاي دولت براي تقويت بنيه دفاعي كشور و نيز مقابله با تروريسم در منطقه تشكر كردند.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۵:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۴:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۲:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۰۸:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۱۷:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۱۲:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۱۲:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۰ ۲۱:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۱۳:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۱:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : سپاه پاسداران، روحانی، دولت دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.