نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425243
ساخت دربهای محافظ سکو مترو کاملا ایرانی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴
یک شرکت دانش بنیان در سومین نمایشگاه مشارکت تولیدکنندگان ایرانی درب محافظ سکوهای مترو را با قیمت 40 درصد ارزانتر از نمونه‌های خارجی ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، علی طاهری مدیر بازرگانی این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه به صورت صد در صد ایرانی موفق به ساخت درهای PSD شده‌اند، اظهار داشت:

طراحی و تولید دربهای محافظ برای اولین بار در ایران انجام شده است.

وی تصریح کرد: استفاده از این درب‌های محافظ در ایستگاه ها جدا از ارتقاء ایمنی مسافران می تواند باعث افزایش نظم و سرعت مسافرگیری در ایستگاه های مترو شود.

این تولید کننده ایرانی ادامه داد: ایجاد فضای تبلیغاتی بیشتر در ایستگاه ها و همچنین حفظ و کنترل بهتر دما در ایستگاه ها از دیگر فواید به کار بردن این درهاست.

بر اساس مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، طاهری درادامه برپایی نمایشگاه مشارکت تولیدکنندگان ایرانی را در حمایت از شرکت های دانش بنیان بسیار مفید ارزیابی کرد و گفت: شرکت بهره برداری مترو تهران برای استفاده از این درهادرایستگاه های مترو توافقاتی را با ما داشته است.
 
کلمات کلیدی : شهرداري تهران + مترو تهران
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۳:۱۰:۳۳
اقا بزار 2 ایستگاه خارجی و 2 ایستگاه ایرانی بزنند بعد مقایسه کنند. این گفته که مال ما خیلی خوبه و تولید خارجی بدرد نمی خوره میشه قضیه کشتی سازی و خودرو سازی. یهویی میبینی برنامه اون رو از کره آوردن تجهیزاتشم از چین و ترکیه بعد می گن دانش بنیان و تولید داخل (4071330) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.