نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 284646
کنایه رئیس جمهور به صداوسیما
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۲
صبح امروز رییس جمهور در همایش ملی سازمان های مردم نهاد سلامت سخنرانی کرد. این سخنرانی مستقیما از شبکه خبر صداوسیما پخش شد.

به گزارش خبرآنلاين، حجت الاسلام حسن روحاني در بخشي از سخنانش که به موضوع سلامت اختصاص داشت، با بيان اينکه سلامت مردم فقط با پزشک و بیمارستان حل نمی شود، بلکه مردم هم باید به صحنه بیایند، گفت: سلامت که فقط شستن سبزی و میوه نیست. از آن بوق بی دلیل در خیابان و رانندگی بی ملاحظه در جاده ها شروع می شود.

او سپس گريزي به سايت ها و روزنامه هاي منتقد دولت و رسانه ملي زد و ادامه داد: اجراي سلامت، از بداخلاقی ها در سایت ها و برخی روزنامه ها که انشالله در صداوسیما نیست، آغاز می شود!

رئيس جمهور سپس با خنده گفت: «چقدر باید B۱۲ مصرف کنید که اعصابتان راحت شود!» اين بخش از سخنان وي با لبخند وزير خارجه و تشويق حضار روبرو شد.

روحاني در بخش ديگري از سخنانش گفت: انسان از ماده انس است و با همتای خودش انس می گیرد. بدون انس و تنها در غار نمی توان زندگی کرد. انس اساس نشاط و روحیه است و درمان دردها از اینجا شروع می شود. وي در ادامه با جامعه پزشکي نيز مزاح کرد و افزود: براي همين است که پزشک ها هم وقتی نمی توانند کاری بکنند می گویند ریشه درد از اعصاب است و خودشان را خلاص می کنند!
 
کلمات کلیدی : روحانی+صداوسیما
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۸:۱۷:۳۰
با حامعه معلمین هم یه مزاحی بکن. (3064355) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۸:۲۸:۱۴
انصافا راست میگه. رئیس جمهور عزیز کمی بیشتر با صراحت بگو تا درد دل مارا گفته باشی. (3064376) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۸:۴۵:۵۵
چقدر رئیس جمهور ما انتقادپذیر است. "زنده باد مخالف من" زمانی چقدر شعار خوبی بود. (3064411) (alef-13)
 
صادقی
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۲۲:۴۱:۱۴
روحانی دست از سر این مردم بیچاره بر دار و اینقدر وعده ووعید نده در سال 82 یکبار هسته ای را نابود کردید ودر سال 94 هم بار دیگر بتن اماده به قلب راکتور آّ سنگین اراک قرار بریزید خدایا دکتر احمدی نژاد را برسان (3064711) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۲۳:۰۳:۲۵
ریس جمهور پرحاشیه، یخورده بفکر وحدت باش (3064734) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۲۳:۱۰:۲۶
پزشک ما باید با اجساد عکس سلفی بگیره !! اینم اشاره میکردی (3064740) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۲ ۰۱:۳۶:۰۸
بدبختمون کردی روحانی (3064936) (alef-13)