نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 299226
صدور مجوز تلویزیون اینترنتی برای اولین بار
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۵
قائم مقام سازمان صدا و سیما از اعطای نمایندگی این سازمان در ارائه IPTV (تلویزیون اینترنتی) به ۵ شرکت خبر داد.

به گزارش فارس، مهدی اخوان بهابادی قائم مقام سازمان صدا و سیما اظهار داشت: طی یک فراخوان عمومی سازمان صدا و سیما اعطای نمایندگی IPTV را اعلام کرد که پس از بررسی اسناد شرکت کنندگان در فراخوان ۵ شرکت انتخاب شد و نمایندگی سازمان در ارائه خدمات IPTV به آنها اعطا شد.

قائم مقام سازمان صدا و سیما افزود: هم اکنون با ۴ شرکت قرار داد، منعقد شده و با یک شرکت نیز مذاکره برای عقد قرارداد ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: این شرکت‌‌ها دیگر نیازی به اخذ مجوز از وزارت ارتباطات یا وزارت ارشاد را برای خدمات‌دهی ندارند،اما شرکت‌هایی که دسترسی به شبکه ارتباطی برای ارائه این خدمات را ندارند باید در قالب همکاری با بخش خصوصی، شبکه مورد نیاز خود را تامین کنند.

بهابادی تصریح کرد: ۴ شرکت فعالیت‌ خود را آغاز کردند و در حال آماده‌سازی مقدمات فنی هستند که امیدواریم تا چند ماه آینده شاهد افتتاح پروژه‌ باشیم.

هم‌اکنون اخذ مجوز IPTV توسط دو شرکت ایرانسل و فناپ قطعی و اعلام شده است، اما اسامی دیگر دریافت‌کنندگان این مجوز اعلام نشده است.
 
کلمات کلیدی : تلویزیون اینترنتی
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۱۸:۳۵:۰۹
مگه میشه وزارت ارتباطات و ارشاد مجوز ندهد این یعنی دور زدن دولت ور آستانه انتخابات توسط صدا و سیما
این شرکت ها چه کسانی هستند نیت آنها چیست و ور جریان انتخابات حامی چه گروهی هستنددولت نباید زیر بار برمد (3234902) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۲۰:۰۶:۴۰
اگه تحت نظارت صدا و سيما هستن كه پش اش دهن سوزي نيستن خود تلوزيون برنامه شاد و مفرحي بجز خندوانه نداره واي به حال اينا (3235095) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۱۳:۴۳:۳۵
صدا و سیما بایستس اطلاع رسانی کامل نماید و مجوزهای صادره را جهت اطلاع در معرض دید عموم قراردع=هد و روسای سه قوه و علما دین نظرات خود را اعلام فرمایند. (3236916) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.