توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508223
لغو یک بازی فوتبال از بیم اقدام تروریستی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶
یکی از دیدارهای لیگ کاستاریکا به علت هشدار وجود بمب لغو شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، هفته‌ هفتم لیگ کاستاریکا با اتفاق عجیبی همراه شد. هشدار وجود یک بمب باعث شد دیدار تیم‌های ساپریسا و گرسیا لغو شود. در حالی که ساپریسا تا ‌دقیقه ۸۰ توانسته بود ۶ بر یک از حریفش پیش بیفتد مسئولان برگزاری به کیلور اررا (داور بازی) خبر از وجود یک بمب دادند. به همین خاطر داور به سرعت بازی را متوقف کرد. ورزشگاه خیلی زود خالی از تماشاگر شد و قرار شد این بازی امروز (دوشنبه) برگزار شود.

وزیر دفاع کاستاریکا اعلام کرد برای نخستین بار است که در ورزشگاه فوتبال این کشور چنین اتفاقی می‌افتد. ۸۰ نیروی پلیس و یک گروه خنثی سازی در آن منطقه حاضر شدند تا این موضوع را بررسی کنند اما هشدار این فرد ناشناس حقیقت نداشت و تنها یک شوخی بود. این اتفاق در حالی رخ داد که کاستاریکا در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ بامداد چهارشنبه میزبان مکزیک خواهد بود.

اتفاق مشابهی نیز در آرژانتین رخ داد. بوکاجونیورز یک‌شنبه با تهدید بمب در ورزشگاه بومبونرا مواجه شد. پس از این هشدار باشگاه تصمیم گرفت همه کارکنان را از ورزشگاه خارج و همه فعالیت‌ها را متوقف کند، البته به جز دیدار سوپر کلاسیکوی بانوان که قرار بود ساعت ۱۵ (به وقت محلی) در کاسا آماریا برگزار شود. پلیس به همراه گروه خنثی سازی در ورزشگاه شروع به کار کردند.
 
کلمات کلیدی : کاستاریکا +اقدام تروریستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.