نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439789
قطعی برق و آب و تعطیلی مدارس در اهواز
تاریخ انتشار : شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۱
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: به دلیل خاک‌هایی که بر روی پست ها و مقرهای برق نشست، پست‌ها دچار مشکل شد و این مساله باعث شد تا برق ورودی به شهر اهواز قطع شود.

هاشم بالدی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: ه دلیل قطعی برق و آب، مدارس اهواز در تمام مقاطع در نوبت صبح تعطیل است و در خصوص نوبت بعد از ظهر و کاهش تایم کاری اداره‌ها در جلسه ستاد بحران که ساعت 10 برگزار خواهد شد، تصمیم گیری می شود.

بالدی تصریح کرد: پیش بینی می‌کنیم که مشکل برق اهواز تا ساعت 11 برطرف شود و در غیر این صورت در خصوص تعطیلی مدارس در نوبت بعد از ظهر تصمیم گیری خواهیم کرد.وی در خصوص آلودگی معابر شهر اهواز عنوان کرد: شهرداری شب گذشته نسبت به شست و شوی معابر اقدام کرد اما به دلیل قطعی آب در شبکه شست و شوی معابر با مشکلاتی مواجه شده است اما ستاد بحران در این زمینه شهرداری را موظف کرده تا نسبت به شست و شوی معابر اقدام کند.
 
کلمات کلیدی : قطعی برق و آب + تعطیلی مدارس + بحران ریزگردها + آلودگی هوا + هوای اهواز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۴:۲۵:۱۰
برطرف نشد . الان ساعت 15 است نه برق داریم نه اب . فقط خاک خاک خاک. به زودی اهواز با مردمش زیر خاک دفن میشن و همگی راحت میشن . الف تو هم نشر نکنی .... (4140162) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۸:۱۵:۴۱
البته شبکه های مبایل هم قطع هستند!لطفا بنویسید نه سیل وطوفان ونه هیچ!ولی همه چیز قطع!!!! (4140544) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.